Anwar El Ghazi zatańczył z piłką w polu karnym. Nie przekazał jej Danny'emu Ingsowi, a oddał uderzenie wyraźnie ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Davida de Geę.

1
1
1
90+2'

Sporo doliczonych minut, a to konsekwencja przede wszystkim zamieszania po anulowanym golu Danny'ego Ingsa. Ostatnia szansa Aston Villi na doprowadzenie do dogrywki. Manchester United ma oczywiście zamiar niebawem udać się do szatni zadowolony z awansu.

1
90'

Doliczone sześć minut.

2
88'

Ezri Konsa upadł w pobliżu bramki Manchesteru United. Michael Oliver nie ma zamiaru przyznać gościom rzutu karnego po starciu wspomnianego piłkarza Aston Villi z Lukem Shawem.

2
1
86'

Manchester United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Anthony Elanga.

wchodzi Wchodzi
Anthony Elanga #36
schodzi Schodzi
84'

Rozegranie Manchesteru United i korzysta on z możliwości utrzymania się w posiadaniu piłki. Ostatecznie akcja zakończyła się niedopieszczonym dośrodkowaniem Marcusa Rashforda w kierunku Donny'ego van de Becka.

2
1
81'

Gospodarze mieli chwilę na złapanie oddechu, ale z ich rozegrania rzutu rożnego nic nie wynikło.

2
79'
78'

Tym razem nieudane zachowanie Matty'ego Casha. Piłka po podaniu kadrowicza trafiła pod nogi Marcusa Rashforda. Obrońca Aston Villi miał szczęście, że jego przeciwnik nie zorganizował się sprawnie do przeprowadzenia kontrataku.

1
1
1
1
1
76'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu w drugiej połowie.

74'

Przypomnieli o sobie piłkarze ofensywni Manchesteru United. Strzał zza linii pola karnego był jednak banalny do poskromienia dla Emiliano Martineza. Argentyńczyk po chwili zmierzył się z kolejnym uderzeniem Masona Greenwooda i ponownie uchronił Aston Villę przed stratą gola.

7
3
3
3
5
71'

Wymiana podań piłkarzy Stevena Gerrarda. Wmieszali się w to wszystko gracze Manchesteru United i nie pozwolili ani na zatrudnienie, ani tym bardziej na pokonanie strzałem Davida de Gei.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot za faul w bocznym sektorze boiska.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw za ostre przewinienie.

67'

Matty Cash strzelił bardzo dobrze tuż zza linii pola karnego. Nie ma gola reprezentanta Polski. Ponownie rewelacyjnie na linii bramkowej spisał się David de Gea. Dłonie same składają się do oklasków na Old Trafford.

2
66'

Manchester United stara się poukładać sytuację na boisku przed ostatnią fazą drugiej połowy spotkania. Edinson Cavani i Marcus Rashford swoimi atakami wysłali sygnał kompanom z klubu.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Fred za faul taktyczny na Douglasie Luizie.

1
63'

Ralf Rangnick zastanawia się nad przeprowadzeniem zmian personalnych, ponieważ Manchester United ma mało do zaproponowania w drugiej połowie meczu. Gospodarze głównie odpierają ataki Aston Villi.

2
1
1
2
1
61'

Przerwa w grze spowodowana urazem Victora Lindelofa.

1
1
1
1
60'

Nie ma gola mimo lądowania piłki w bramce Manchesteru United! Tym razem z powodu spalonego Danny'ego Ingsa, który w końcowej fazie akcji dogrywał do Olliego Watkinsa.

2
59'

Przyjezdni na połowie Manchesteru United, ale nie potrafią odebrać zaliczki. Emiliano Buendia wykonał płaskie dośrodkowanie do ustawionego w odpowiednim miejscu pola karnego Davida Ge Gei.

57'

Jeszcze jedna konfrontacja Matty'ego Casha z Lukem Shawem. Aston Villa jeszcze raz wykonała rzut wolny na połowie Manchesteru United, ale tym razem całe zamieszanie zostało wyjaśnione przez Davida de Geę.

1
55'

Rozdrażniona Aston Villa szuka innego sposobu na doprowadzenie do remisu. Gra została wznowiona i kolejna akcja podopiecznych Stevena Gerrarda została zahamowana faulem Bruna Fernandesa.

2
53'

Trwa długa analiza VAR.

2
2
51'

Przewinienie Luke'a Shawa na Mattym Cashu. Od rzutu wolnego podopieczni Stevena Gerrarda. Głęboka wrzutka trafiła do Ezriego Konsy, po którego zgraniu Danny Ings wepchnął piłkę z bliska do siatki. Po tym zdarzeniu długa wideo weryfikacja i trafienie zostało anulowane z powodu spalonego. Manchester United pozostaje na prowadzeniu.

6
2
2
2
47'

Marcus Rashford starał się oddać strzał z bliska do bramki po podaniu Bruna Fernandesa. W ostatnim momencie interweniował Douglas Luiz i jedynym łupem zawodników Manchesteru United okazał się rzut rożny. Po tym stałym fragmencie gry uderzenie Masona Greenwooda w Emiliano Martineza.

1
1
46'

Pora na drugą połowę starcia w Manchesterze. Gospodarze mają czego bronić, ale ich prowadzenie nie jest jeszcze bezpieczne. Aston Villa spróbuje przyspieszyć po przerwie, a przede wszystkim zagrać skuteczniej niż przed zmianą stron.