1
2
120+1'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

Trafienie rzutem na taśmę i to jest nokaut dla Juventusu. Nerazzurri wykorzystali ogromne błędy w obronie Bianconerich! Alexis Sanchez bohaterem! Wykorzystał on kompletne nieporozumienie Alexa Sandro z Giorgio Chiellinim.

26
11
3
4
8
118'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za faul na Arthurze Melo.

1
1
116'

Giorgio Chiellini odgrywał odrobinę zbyt delikatnie do Mattii Perina, ale bramkarz Juventusu poradził sobie i sprzątnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego Alexisa Sancheza.

1
1
1
115'

Ostatnie szanse w dogrywce, ale tempo ślimacze.

113'

Simone Inzaghi jeszcze namawia podopiecznych do pressingu, ale widać w tym meczu nawarstwiające się zmęczenie.

1
113'

Obrazki z Mediolanu.

111'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało zgrane przez Arturo Vidala do nadbiegającego Marcelo Brozovicia. Płaskie uderzenie Chorwata zostało zablokowane przez Rodrigo Bentancura. Jeszcze korner i po nim również wybronili się podopieczni Massimiliano Allegriego.

109'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani za faul taktyczny na Joaquinie Correi.

108'

Massimiliano Allegri uraczył się zimnym napojem po krótkiej przemowie do podopiecznych. Szkoleniowcy już pewnie zastanawiają się nad kolejnością w konkursie rzutów karnych. Jest jednak jeszcze możliwość rozstrzygnięcia potyczki w dogrywce.

1
106'

Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Correa za przytrzymanie przeciwnika.

106'

1
105+1'

Niewiele nowego w pierwszej połowie dogrywki.

1
105'

Doliczona minuta.

1
105'

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala za zagranie ręką.

Juventus FC
102'

Mattia Perin poradził sobie ze specyficznym zagraniem Arturo Vidala. Chilijczyk nie zaskoczył czującego się coraz pewniej między słupkami dublera Wojciecha Szczęsnego.

100'

Weston McKennie próbował pokonać Samira Handanovicia strzałem zza linii pola karnego. Amerykanin nie skompletował dubletu, ponieważ trafił prosto w defensora Nerazzurrich.

99'

Alexis Sanchez próbował wykorzystać dośrodkowanie Hakana Calhanoglu.

97'

Zapachniało trafieniem do bramki Bianconerich po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zderzyli się w powietrzu dwaj gracze z Piemontu, co otworzyło szansę przed Alexisem Sanchezem. Chilijczyk nie oddał soczystego uderzenia i nie zatrudnił, a tym bardziej nie pokonał Mattii Perina.

95'

Rodrigo Bentancur nie zdołał doskoczyć do futbolówki po dośrodkowaniu Moise Keana. Pomocnik Bianconerich został uprzedzony w pojedynku powietrznym przez Alessandro Bastoniego.

93'

Podobnie rozpoczęła się dogrywka jak pierwsza oraz druga połowa. W posiadaniu piłki Nerazzurri, a wysoki pressing podopiecznych Massimiliano Allegriego nie zrobił na nich specjalnego wrażenia.

2
1
91'

Pora na dogrywkę i być może to w niej nastąpi rozstrzygnięcie.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
88'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

85'

Nie wygląda na to, żeby drużyny były zainteresowane podjęciem maksymalnego ryzyka w ostatnich minutach przed końcem drugiej połowy spotkania. Ostatnia akcja Nerazzurrich zakończyła się nieudanym dośrodkowaniem.

83'

Nieźle funkcjonuje defensywa dowodzona przez Giorgio Chielliniego. Niewiele wynika z rozegrań podopiecznych Simone Inzaghiego, a minut do końca podstawowego czasu pozostało już niewiele.

1
1
78'

Długie rozegranie Nerazzurrich zakończone dośrodkowaniem Hakana Calhanoglu w kierunku Denzela Dumfriesa. W ostatnim momencie interweniował defensor Juventusu i nie pozwolił na uderzenie.

1
76'
3
2
2
3
2
75'
73'

Ponownie Mattia Perin, który poradził sobie z powstrzymaniem piłki po strzale Ivana Perisicia. Kolejna okazja do zdobycia drugiego gola przez Inter Mediolan została zmarnowana.

70'

Lautaro Martinez próbował skompletować dublet po dośrodkowaniu Ivana Perisicia. Tym razem Mattia Perin poradził sobie i powstrzymał piłkę po strzale Argentyńczyka.

1
1
1
1
1
69'

Nie widać rozstrzygnięcia tego generalnie wyrównanego meczu. Na razie szkoleniowcy są najwyraźniej zadowoleni z przebiegu rywalizacji i nie zdecydowali się na wprowadzenie jakiegokolwiek zmiennika.

1
67'

Alvaro Morata pomógł pozostałym Bianconerim w rozprawieniu się z dośrodkowaniem Hakana Calhanoglu z rzutu rożnego.

65'

Denzel Dumfries był bliski szczęścia.

63'

Ratunkowa interwencja Ivana Perisicia, który tym razem nie pozwolił na oddanie strzału ponownie zaangażowanemu w atakowanie Federico Bernardeschiemu.

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Edin Dzeko za ostre przewinienie.

59'

Denzel Dumfries oddał niebezpieczne uderzenie po dośrodkowaniu Hakana Calhanoglu. Piłka została sparowana na poprzeczkę przez Mattię Perina. Skuteczna interwencja dublera Wojciecha Szczęsnego!

1
59'

Alessandro Bastoni nie wykonał dokładnego dogrania do żadnego zawodnika Interu Mediolan. Pod presją silniejszego fizycznie przeciwnika nie zdołał wykonać odpowiednio dopieszczonego kopnięcia.

1
58'

Federico Bernardeschi miał dwie szanse na gola po przerwie.

56'

Akcja z wykorzystaniem rozpędzonego na skrzydle Denzela Dumfriesa. Wahadłowy miał dużo miejsca na przeprowadzenie ataku, ale nie wykonał precyzyjnego dośrodkowania. Futbolówka przeleciała ponad sposobiącym się do oddania uderzenia Ivanem Perisiciem.

52'

Alvaro Morata miał pretensje do sędziów. Zdaniem reprezentanta Hiszpanii piłka została niesłusznie przyznana podopiecznym Simone Inzaghiego.

1
50'

Federico Bernardeschi ponownie niecelnie. Samir Handanović ma pretensje do obrońców Interu Mediolan, którzy nie stanowią monolitu i otworzyli wrota przed dryblującym pomocnikiem Bianconerich.

49'

Juventus od czasu do czasu pokazuje pazurki. Federico Bernardeschi mógł odzyskać prowadzenie dla Bianconerich. Po zagraniu z lewej flanki i przepuszczeniu Dejana Kulusevskiego oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Pudło i reprezentant Włoch nawet nie dał możliwości popełnienia błędu Samirowi Handanoviciowi.

47'

Dalekie zagranie Giorgio Chielliniego nie sprawiło problemu rozstawionym w odpowiednich miejscach gospodarzom. W odpowiedzi interwencja Bianconerich po mocnym wstrzeleniu w pole karne Alessandro Bastoniego.

1
46'

Pora na wznowienie konfrontacji w Mediolanie. Inter dyktował warunki przez większą część pierwszej połowy spotkania, ale strzelił w niej tyle samo goli co Juventus. Pozostało 45 minut na rozstrzygnięcie pojedynku bez konieczności rozgrywania dogrywki.