5
8
9
116'

Real Madryt skutecznie rozbija próby rywala. Barcelona gra w dość jednostajnym tempie.

11
7
6
22
17
113'

Barcelona atakuje, ale nie potrafi zagrozić Realowi. Katalończycy mają już niewiele czasu na doprowadzenie do rzutów karnych.

6
3
1
2
5
110'
ZMIANA
110'
ZMIANA

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

109'

Problemy ma Vinicius Junior.

1
4
3
17
2
109'

Mocny strzał oddał Abde Ezzalzouli, piłka jednak po raz kolejny minęła bramkę Realu Madryt.

3
4
1
2
8
107'

Casemiro uderzał z pola karnego, ale wyszło z tego podanie do bramkarza.

5
6
5
6
3
106'

Sędzia rozpoczął ostatnie piętnaście minut gry!

5
4
2
2
2
105+1'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
4
2
1
102'

Benzema zderzył się z... Rodrygo. Obaj dochodzą do siebie po bolesnym starciu.

6
8
7
6
3
101'

A teraz szczęścia poszukał Pedri, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką.

6
3
5
2
1
101'

Mocny strzał oddał Busquets, Courtois niepewnie w bramce. Po chwili poprawiał Dembele, ale Belg nie popełnił błędu.

4
1
3
1
1
99'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce otrzymał Federico Valverde.

11
8
4
4
98'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Vinicius Junior. Barcelona odkryła się i Real wykorzystał to. Casemiro do Viniciusa, ten w polu karnym do nadbiegającego Valverde. Piłkę po drodze przepuściło dwóch jego kolegów, a rezerwowy uderzeniem z dziesięciu metrów trafił na 2:3!

91
35
11
19
43
97'

Mendy do Viniciusa, ale szybszy bramkarz. Real w ofensywie na razie w dogrywce niewiele zdziałał.

2
2
2
1
95'

Atak pozycyjny Barcelony na połowie Realu. Do bramki Królewskich jednak cały czas dość daleko.

3
1
1
2
3
93'

Abde Ezzalzouli uderzał głową z okolic narożnika pola bramkowego, ale przestrzelił.

2
2
1
1
1
92'

Xavi wściekły na sędziego, który uznał, że Dembele faulował w ataku.

5
3
2
2
6
91'
ZMIANA

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Lucas Vazquez.

1
1
3
2
2
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

5
1
90'

11
3
4
2
1
88'

Wielki mecz to na pewno nie jest, ale cztery gole rekompensują wszystko. Barcelona jeszcze chce uniknąć dogrywki.

10
4
4
5
7
87'

Do strzału doszedł Pedri, ale młody zawodnik Barcelony został zablokowany.

7
2
1
1
3
86'

Czyżby miała nas czekać dogrywka? Real poczuł się zbyt pewnie i po raz kolejny za to zapłacił.

6
2
2
2
2
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Jordi Alba. A jednak wciąż nic nie wiemy. Z prawej strony dośrodkował Alba, a Fati uderzeniem głową doprowadził do remisu! 2:2!

70
50
20
21
41
83'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Federico Valverde.

82'

Busquets do Abde, ten jednak nie był w stanie dojść do piłki i zrobić coś z dogrania.

3
5
1
1
80'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Ostatecznie dobra akcja Barcelony została przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

3
5
2
2
2
80'

Strzał oddał Casemiro, Marc-Andre ter Stegen błędu nie popełnił i piłkę pewnie złapał.

4
2
1
3
3
78'
ZMIANA
3
4
1
1
2
78'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Memphis Depay.

3
1
1
2
2
76'

Płaskie dogranie Alby, Casemiro był dobrze ustawiony i wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
2
3
1
74'

Real szuka trzeciego gola. Barcelona zaczyna ryzykować, co starają się wykorzystać Królewscy.

5
3
3
2
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. A jednak Real! Mendy urwał się Alvesowi i dograł do Benzemy. Strzał Francuza odbił Marc-Andre ter Stegen. Po chwili piłka ponownie dotarła w okolice piątego metra. Francuz tylko dołożył nogę. 1:2!

Real Madryt
51
36
10
20
40
71'

Piłkarze nie chcą zbyt wiele ryzykować. Za moment wejdziemy w decydujące fragmenty gry.

1
2
1
69'

Rodrygo do Benzemy, ten uderzył z pola karnego, ale trafił w słupek! Real blisko ponownego wyjścia na prowadzenie.

21
13
6
4
4
68'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Rodrygo Goes.

66'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Luuk de Jong. Wchodzi: Ansu Fati.

8
3
1
2
65'

Atak pozycyjny Realu Madryt. Wszystko jednak cały czas dzieje się kilkanaście metrów przed polem karnym Barcelony.

3
2
62'

Słabszy fragment gry. Niewiele się dzieje. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataku.

1
1
2
1
59'

Brakuje dokładności i spokoju piłkarzom obu drużyn. Wydaje się, że tutaj jeden gol może zadecydować o wszystkim.

1
1
3
57'

Barcelona dobrze weszła w 2. połowę, ale już teraz gra się wyrównała.

2
1
1
2
54'

Kto strzelał? No kto? Dembele, nikt inny w meczu nie podejmował tylu prób. Jednak na razie wszystkie są niecelne.

3
2
2
6
2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

5
3
1
2
3
50'

A teraz szczęścia poszukał Dembele, uderzenie jednak poszybowało po raz kolejny ponad bramką.

4
1
1
2
2
49'

Pokazał się Pedri, który zwiódł rywala, ale uderzył obok bramki. Dobre wejście Katalończyków w 2. połowę.

7
1
1
1
48'

Od początku 2. połowy Barcelona w okolicach pola karnego Realu.

2
1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę meczu!

1
1
46'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Pedri.

2
2
2
43'

Na przerwę piłkarze zejdą w momencie, kiedy nic nie będzie jasne. Jednak Barcelona jeszcze przed końcem 1. połowy chce więcej!

9
3
5
4
6
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Barcelona dość przypadkowo wyrównała. Z prawej strony płasko dogrywał Dembele, Militao w dość lekceważący sposób wybijał piłkę. Trafił nią w Luuka de Jonga. Pilka odbiła się od Holendra, od słupka i wtoczyła się do siatki! 1:1!

110
71
40
41
61
40'

Znowu pokazał się Dembele, ale zawodnik Barcelony atakowany przez rywali nie dał rady oddać uderzenia.

4
1
2
1
37'

Real stara się dłużej utrzymywać przy piłce i ze skromnym prowadzeniem dotrwać do przerwy. Barcelona nie ma pomysłu na rywala.

8
5
1
1
1
34'

Kolejna próba w meczu Dembele. Piłka uderzona sprzed pola karnego w dalekiej odległości minęła bramkę Realu Madryt.

8
5
2
3
3
30'

Dembele do Luuka de Jonga, strzał jednak padł łupem dobrze ustawionego Thibaut Courtois.

9
2
1
3
2
28'

Po stracie gola Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale póki co niewiele potrafi zdziałać.

5
4
3
3
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema. Busquets pozwolił odebrać sobie piłkę w środku pola. Benzema po chwili zagrał do Viniciusa, który wpadł w pole karne i pewnym uderzeniem zdobył gola! 0:1!

94
51
10
21
46
23'

Żółtą kartkę otrzymał Ferran Torres. Zawodnik Barcelony wytargał za koszulkę rywala. Ucierpiał Mendy.

5
4
1
3
20'

Kontra Realu, którą zapoczątkował Thibaut Courtois. Piłkę po chwili przed polem karnym otrzymał Vinicius Junior, podał do Asensio, który jednak przestrzelił uderzając z ok. 15 metrów.

1
4
2
1
18'

Mocne dogranie piłki w pole karne. Wrzutkę Dembele w ostatnim momencie wybił Nacho.

5
15'

Sporo walki w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

2
12'

Pierwszy celny strzał w meczu. Modrić do Viniciusa, ten z obrońcą na plecach wpadł w pole karne, ale uderzenie poszybowało tam, gdzie stał Marc-Andre ter Stegen.

4
5
2
11'

Akcja za akcję. Wszystko jednak dobrze wygląda jedynie do okolic pola karnego. Mamy nadzieję, że do czasu.

1
8'

Z ok. 19 metrów niespodziewanie na strzał zdecydował się Asensio. Piłka minęła jednak bramkę Barcelony.

3
2
2
1
1
6'

Uspokoili się piłkarze, spadło tempo meczu, kibice jednak wciąż w ekstazie.

1
2
2
1
3'

To jednak Real jako pierwszy zagroził rywalom. Uderzył Benzema, piłka minęła bramkę Katalończyków.

7
3
1
1
2'

Barcelona od początku chce stłamsić Real i narzucić swoje warunki gry.