Karne (5:4)
Zakończony
Montpellier HSC
komentarz

Dimitri Payet uderzył w sam środek i wprowadził "OM" do ćwierćfinału! Olympique - Montpellier 5:4.

12
7
3
2
3
komentarz

Joris Chotard oddał strzał i piłka była poza zasięgiem Lopeza. Olympique - Montpellier 4:4.

5
3
5
6
5
komentarz

Dimtry Bertaud miał piłkę na rękach, ale Matteo Guendouzi trafił do siatki. Olympique - Montpellier 4:3.

11
3
1
2
komentarz

Sacha Delaye wygrał pojedynek z bramkarzem "OM". Olympique - Montpellier 3:3.

1
1
2
5
8
komentarz

Cengiz Under pewnie uderzył pod poprzeczkę. Olympique - Montpellier 3:2.

12
5
2
1
komentarz

Leo Leroy miał furę szczęścia. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Olympique - Montpellier 2:2.

1
1
4
9
komentarz

Kapitalny strzał Arkadiusza Milika, golkiper nie miał żadnych szans! Olympique - Montpellier 2:1.

49
16
6
1
komentarz

Pau Lopez wyczuł intencje Mihailo Risticia i odbił piłkę! Olympique - Montpellier 1:1.

9
3
2
2
komentarz

Pewnie uderzenie Valentina Rongiera. Olympique - Montpellier 1:1.

6
1
1
1
komentarz

Mamadou Sakho zupełnie zmylił Pau Lopeza! Olympique - Montpellier 0:1.

1
2
2
1
90+3'

Ostatnia akcja "OM". Dimitri Payet dograł w pole karne i Matteo Guendouzi nie zdołał opanować piłki. Nic z tego.

1
1
1
1
90+1'

1
90'

Sędzia dorzucił dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

1
2
1
88'

Cengiz Under zmarnował stuprocentową sytuację! Turek dostał świetne podanie od Dimitriego Payeta i przegrał pojedynek z golkiperem Montpellier HSC.

1
1
2
86'

Arkadiusz Milik odnalazł się pod polem karnym i przekazał piłkę Cengizowi Underowi. Reprezentant Turcji minimalnie przestrzelił.

1
3
1
85'

Strzały:

Olympique Marsylia - 20

Montpellier HSC - 3

1
3
83'

Dimitri Payet zdecydował się na bezpośredni strzał i tym razem trafił w mur. Olympique Marsylia ma bardzo mało czasu.

1
1
2
1
82'

Niebezpiecznie pod polem karnym gości. Dimitri Payet wykona stały fragment gry.

2
1
80'

Gol! Strzelił Béni Makouana.

Co za błąd Duje Calety-Cara! Beni Makouana wybiegł zza pleców Chorwata i przelobował Pau Lopeza. Hiszpański bramkarz zderzył się z piłkarzem Montpellier, ale musiał wyciągać piłkę z siatki.

Béni Makouana #29
6
4
2
5
6
79'

Montpellier HSC. Schodzi: Nicolas Gioacchini. Wchodzi: Yanis Guermouche.

1
79'

Montpellier HSC. Schodzi: Florent Mollet. Wchodzi: Sacha Delaye.

Sacha Delaye #28
Florent Mollet #25
1
2
2
78'

Arkadiusz Milik pokazał klasę. W trwającej edycji Pucharu Francji polski napastnik zdobył już pięć bramek.

6
4
2
1
76'

Olympique Marsylia dopiął swego i zamierza utrzymać korzystny wynik do ostatniego gwizdka sędziego. Gospodarze nie dopuszczają rywali do głosu.

1
1
2
1
74'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Cedric Bakambu.

Reprezentant Polski odpowiedział krytykom! Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, piłka odbiła się od Cedrica Bakambu i trafiła pod nogi Arkadiusza Milika. Napastnik doskonale uderzył pod poprzeczkę.

91
35
6
3
5
72'

Znakomita szansa "OM"! Najpierw Dimitry Bertaud odbił piłkę po strzale Payeta, a następnie wygrał pojedynek z Cengizem Underem.

1
2
70'

Montpellier HSC. Schodzi: Elye Wahi. Wchodzi: Béni Makouana.

Elye Wahi #21
1
69'

Olympique Marsylia nie ustaje w atakach. Dimitri Payet chciał wypuścić podaniem Arkadiusza Milika, ale ten był na pozycji spalonej.

1
1
1
67'

Kolejna próba Dimitriego Payeta. Cengiz Under dopadł do piłki przed polem karnym i świetnie przymierzył. Efektowna interwencja bramkarza Montpellier HSC.

2
1
2
1
1
66'

Kibice Olympique Marsylia zaczynają się niecierpliwić. Przyjezdni czekają wyłącznie na kontrataki.

1
1
2
2
1
64'

Olympique Marsylia ma zdecydowaną przewagę, golkiper Montpellier HSC jest bezbłędny w dzisiejszym meczu. 26 minut do końca regulaminowego czasu.

1
62'

Mocne dośrodkowanie Cengiza Undera. Dimitry Bertaud wybiegł z bramki, a następnie pewnie chwycił piłkę.

2
1
2
2
1
60'

Dimitri Payet napędza akcje marsylczyków. Ofensywny pomocnik mocno uderzył z dystansu i piłka przeleciała obok lewego słupka.

1
1
1
58'

Dimitri Payet szukał w polu karnym Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski przegrał pojedynek powietrzny, później Cedric Bakambu fatalnie spudłował.

1
1
4
1
1
57'

W drugiej odsłonie trener Olympique Marsylia postawił na duet Arkadiusz Milik - Cedric Bakambu. Ten drugi jest ustawiony na lewym skrzydle.

3
1
55'
54'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luis Henrique. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

Luis Henrique #9
16
6
2
1
1
53'

Przed szansą stanął Pol Lirola. Hiszpan zdecydował się na strzał i został zablokowany przez Mamadou Sakho.

1
52'

Jorge Sampaoli chce dać impuls swojej drużynie. Arkadiusz Milik ruszył na rozgrzewkę!

1
1
50'

Matteo Guendouzi oddał piłkę Luanowi Peresowi, a ten uderzył z ostrego kąta. Dimtry Bertaud popisał się dobrą interwencją.

1
1
1
49'

Dimitri Payet zagrał w stronę Luisa Henrique. Przytomnie zachował się bramkarz gości, który najwyżej wyskoczył do piłki i wyjaśnił sytuację.

1
1
48'

Zawodnicy Olympique Marsylia spokojnie wymieniają podania. Cały czas akcja toczy się pod polem karnym Montpellier HSC.

1
1
46'

Gramy dalej!

1
45'

Matteo Guendouzi wykorzystał błąd defensywy i zdecydował się na strzał. Francuski pomocnik trafił prosto w bramkarza Montpellier HSC.

1
1
43'

Cengiz Under doskonale panuje nad piłką. Reprezentant Turcji celnie podał do Dimitriego Payeta, który fatalnie uderzył z dystansu.

1
41'

Posiadanie piłki:

Olympique Marsylia - 68 proc.

Montpellier HSC - 32 proc.

1
1
1
39'

Elye Wahi miał dobrą pozycję do strzału, ale niepotrzebnie szukał podaniem Florenta Molleta. Olympique Marsylia buduje akcję od własnej bramki.

1
38'

Duje Caleta-Car miał pretensje do sędziego głównego. Benoit Millot przeprowadził rozmowę wychowawczą z Chorwatem.

1
36'

Dimitri Payet ustawił sobie piłkę przed polem karnym i było naprawdę blisko! Kapitan Olympique Marsylia trafił w poprzeczkę.

34'

Mamadou Sakho wygrał pojedynek z Boubacarem Kamarą. Pomocnik Olympique Marsylia upadł na murawę, jednak nie będzie rzutu karnego.

2
32'

Strzały celne:

Olympique Marsylia - 1

Montpellier HSC - 2

3
30'

Ostatnie minuty należały do Montpellier HSC. Podopieczni Oliviera Dall'Oglio szukają luki w defensywie Olympique Marsylia.

2
28'

Junior Sambia przetestował bramkarza Olympique Marsylia. Pau Lopez złapał piłkę po uderzeniu z dystansu.

1
28'

Boubacar Kamara przerzucił piłkę do Luisa Henrique. Skrzydłowy wyprzedził Arnauda Souqueta, ale był na spalonym.

1
1
26'

Dimitri Payet kolejny raz podszedł do piłki. Duje Caleta-Car oddał strzał głową i nie trafił w światło bramki.

1
1
26'

Dimitri Payet wziął sprawy w swoje ręce. Kapitan "OM" uderzył z dystansu, lecz został zablokowany. Rzut rożny dla miejscowych.

1
25'

Dimitri Payet zagrał z narożnika do Matteo Guendouziego. Środkowy pomocnik najwyżej wyskoczył do piłki i przeniósł ją nad poprzeczką.

1
23'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Przytomnie zachował się Pau Lopez, który wybiegł przed pole karne i uprzedził napastnika gości.

21'

Dimitri Payet szukał sobie miejsca do strzału i przewrócił się przed polem karnym. Sędzia Benoit Millot nie dopatrzył się faulu.

1
1
19'

Montpellier HSC w natarciu. Junior Sambia był jednak nieprzepisowo powstrzymywany przez Luisa Henrique.

17'

Piłkarze Montpellier HSC zmarnowali kolejną okazję. Florent Mollet był na pozycji spalonej i Olympique Marsylia wznowi grę.

15'

Pierwszy atak Montpellier HSC. Arnaud Souquet wrzucił do Nicholasa Gioacchiniego, a ten nieczysto trafił w piłkę. Pau Lopez nie miał problemów z jego strzałem.

2
14'

Kolejne dośrodkowanie Dimitriego Payeta. Sytuację wyjaśnił Dimitry Bertaud, który pewnie chwycił piłkę.

1
13'

Drużyna gości czeka na kontrataki. Tym razem Elye Wahi został złapany w pułapkę ofsajdową.

12'

Cengiz Under odebrał piłkę Mamadou Sakho w polu karnym. Francuski obrońca miał sporo szczęścia. Skrzydłowy zmarnował szansę i zanotował kolejną stratę.

2
1
1
10'

Dimitri Payet zacentrował z lewej strony boiska, ale nic z tego nie wyszło. Goście wyprowadzili kontratak i Duje Caleta-Car zażegnał niebezpieczeństwo.

8'

Cengiz Under przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył zza pola karnego! Skuteczna interwencja Dimitrya Bertauda.

1
7'

Gospodarze chcą narzucić swój styl gry i wymieniają podania na połowie Montpellier HSC. Cengiz Under jest aktywny od pierwszych minut.

1
5'

Olympique Marsylia gra bez nominalnego napastnika. Dimitri Payet cofnął się do rozegrania. Arkadiusz Milik i Cedric Bakambu są na ławce rezerwowych.

2
2
3
3'

Matteo Guendouzi przedostał się w pole karne, lecz przegrał pojedynek. Bramkarz Montpellier HSC wznowi grę z piątego metra.

2'

Od samego początku podopieczni Jorge Sampaolego stosują wysoki pressing, ale drużyna gości utrzymuje się przy piłce. Akcja na połowie Olympique Marsylia.

20:54

Tak wygląda "jedenastka" Montpellier HSC.

1
1
1
20:54

Niestety, Arkadiusz Milik rozpocznie mecz wśród rezerwowych.

1
2
3
2
20:52

W 1/8 finału Pucharu Francji Olympique Marsylia będzie rywalizował z Montpellier HSC. Zespół Jorge Sampaolego jest zdecydowanym faworytem, ale goście postarają się sprawić niespodziankę. Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia! Początek o godz. 21:00.