Athletic Bilbao. Schodzi: Mikel Vesga. Wchodzi: Peru Nolaskoain.

1
1
1
116'

Frenkie de Jong starał się uderzać z kilku metrów, ale nie zdołał dobrze trafić w piłkę, którą złapał bramkarz.

1
2
2
1
115'

Już tylko pięć minut ma Barcelona na wyrównanie.

1
1
2
112'

Przy rzucie rożnym zaspali gracze gospodarzy, ale Barcelona nie stworzyła zagrożenia pod bramką Athletiku.

2
3
1
2
110'

Athletic Bilbao. Schodzi: Nico Williams. Wchodzi: Oier Zarraga.

Oier Zarraga #19
Nico Williams #30
1
2
1
110'

Barcelona jeszcze szuka wyrównania. Chaotycznie, ale może coś z tego wyjść.

4
4
4
1
5
107'

Piłka w bramce gospodarzy, ale wcześniej był spalony.

5
6
2
4
106'

Rozpoczęła się 2. część dogrywki!

1
2
105+2'
105+1'

Gol! Strzelił Iker Muniain. Ter Stegen w przeciwnym rogu i Athletic ponownie na prowadzeniu! 2:1!

25
18
2
7
7
105'

Sędzia doliczył minutę.

3
3
2
4
2
105'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

6
6
1
105'

Rzut karny dla Athletiku!

7
6
2
105'

Sędzia biegnie do monitora sprawdzić czy gospodarzom należy się rzut karny za zagranie ręką!

6
4
1
1
104'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie de Jong.

5
4
1
1
103'

W końcu próba Barcelony. Płaski strzał Desta, ale dokładnie tam, gdzie stał bramkarz gospodarzy.

1
1
100'

Athletic przeważa, ale nie potrafi zmusić Barcelony do błędu.

2
1
1
97'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

7
2
1
2
1
96'

Uderzył Inaki Williams, piłka jednak przeleciała tuż obok słupka!

2
1
1
96'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Sergino Dest.

93'

Na razie niewiele dzieje się na boisku. Żadna z drużyn nie chce ryzykować.

2
91'

Rozpoczęła się dogrywka!

5
5
1
90+3'

Gol! Strzelił Pedri. A jednak przed nami dogrywka. Alves do Pedriego, a ten huknął nie do obrony! 2:2!

16
13
4
15
18
90+2'

Gospodarze nie opuszczają okolic pola karnego Barcelony. Goście bezradni.

3
3
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
1
89'

Alejandro Berenguer do bramki, ale radość jest przedwczesna. Strzelec był na nieznaczny spalonym.

1
1
1
2
87'

Jeszcze mieliśmy VAR, ale sędzia ostatecznie gola uznał!

4
4
3
4
86'

Gol! Strzelił Inigo Martinez. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Alejandro Berenguer, bramkarz odbił piłkę, ale z bliska do siatki wbił ją Martinez. 2:1!

18
6
4
4
5
85'

Inaki Williams ruszył prawą stroną, z dośrodkowania wyszedł strzał. Piłka zatrzymała się na poprzeczce!

2
1
4
3
82'

Sprzed pola karnego uderzył Inigo Martinez, ale wysoko ponad bramką gości.

81'

Błąd za błędem z obu stron, ale żadna z drużyn nie potrafi tego wykorzystać.

78'

Barcelona trochę odżyła, goście przenieśli grę w okolice środka pola.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

2
1
75'

Marc-Andre ter Stegen daleko przed polem karnym zatrzymał akcję graczy z Bilbao.

1
73'

Alba uderzył z rzutu wolnego, ale przewrócił się i trafił w mur.

1
1
69'

Gramy w środku pola. Athletic cały czas jest aktywniejszy, ale nie ma to przełożenia na gole.

1
66'

Niewiele zmienia się w obrazie gry. Barcelona nie ma pomysłu na atak. Goście więcej uwagi poświęcają defensywie.

1
63'

Inaki Williams uderzał z pięciu metrów, ale przestrzelił! Cały czas groźniejszy jest Athletic!

2
2
61'

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Jutgla. Wchodzi: Ansu Fati.

61'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Frenkie de Jong.

komentarz

58'

Athletic na połowie Barcelony, goście nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
55'

Kontra Barcelony, ale w końcowej fazie zabrakło dokładności. Sędzia odgwizdał spalonego.

52'

I już rezerwowy pokazał się. Zagrał do brata, a strzał Nico Williamsa obronił jednak bramkarz.

2
1
1
1
52'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oihan Sancet. Wchodzi: Inaki Williams.

Oihan Sancet #8
2
1
1
51'

Sancet nie da rady kontynuować gry. Będzie konieczna zmiana.

3
3
1
2
1
50'

Barcelona w końcu po przerwie przejęła piłkę, ale rozgrywa ją w okolicach koła środkowego.