2
1
82'
81'

Kleinheisler groźnie uderzył. Pikcford błędu nie popełnił. Poprawka Schafera poszybowała ponad bramką.

77'

James dogrywał z rzutu wolnego, Coady głową uderzył niecelnie. Jedna z nielicznych okazji Anglików.

2
75'

Kwadrans do końca. Goście nie kwapią się do szybszej gry. Czyżbyśmy mieli być świadkami dużej niespodzianki?

73'

Minuty płyną, Anglicy nie są w stanie zagrozić poważniej Węgrom.

68'

Anglicy szukają wyrównania, ale brakuje im koncentracji. Na spalonym Bowen.

66'

Dominik Szoboszlai nie pomylił się wykonując rzut karny i mamy niespodziankę! 1:0!

12
6
3
1
1
65'

W polu karnym przewinił James, sędzia podyktował rzut karny!

3
2
1
65'
62'
T. Alexander-Arnold #7
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, główkował Maguire. On również przestrzelił.

62'
60'

Dwa kwadranse do końca. Wciąż bez goli

komentarz

58'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki doszedł Bowen, strzał był jednak niecelny.

55'

Wejście Saki ożywiło ofensywną grę Anglików. Czujna musi być obrona Madziarów.

1
52'

Saka przedostał się w pole karne jego lewą stroną. Uderzenie w kierunku dalszego słupka nogą odbił Gulacsi!

1
1
52'
50'

Kolejna nieudana próba Węgrów. Na spalonym znalazł się Sallai.

1
48'

Węgrzy starali się wyprowadzić groźną akcję, zabrakło jednak gospodarzom zrozumienia.

46'
czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Jak na razie bez goli. Węgrzy stworzyli sobie klarowniejsze okazje bramkowe.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. W ostatnich minutach nikt nie chce zbytnio ryzykować.

38'

Szoboszlai zamykał dogranie, jednak w bramkę Anglików nie był w stanie trafić.

36'

Wyrównane spotkanie, to jednak Węgrzy mają więcej do powiedzenia pod bramką rywala. Goli jednak póki co brakuje.

1
33'

Adam Szalai starał się przelobować Pickforda, ale nie udało mu się zaskoczyć bramkarza Anglików.