Dziękujemy za udział w relacji. To był absolutnie sensacyjny wieczór na Molineaux Stadium!

2
1
1
89'

Gol! Strzelił Daniel Gazdag. Asystował mu Adam Nagy. Ależ piękna akcja Węgrów. Anglicy nie wierzą w to, co się dzieje.

15
9
3
1
85'
85'

Anglia. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Harry Maguire.

82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał John Stones.

5
2
2
1
80'

Gol! Strzelił Zsolt Nagy. Asystował mu Martin Adam. Co tu się dzieje! Węgrzy nie dają szans Anglikom. Goście strzałem z pół dystansu podwyższają prowadzenie na 3:0!

1
82'
2
1
80'
Węgry
8
5
78'

Węgry. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Loic Nego.

76'

Ajjjj było blisko. Harry Kane z około 10 metrów strzela głową w poprzeczkę bramki Węgrów.

2
2
1
78'
70'

Gol! Strzelił Roland Sallai. Asystował mu Martin Adam. Błąd Anglików doskonale wykorzystany przez gości. Asystuje wprowadzony z ławki Adam, dublet zalicza Sallai, który z pięciu metrów strzela gola.

Węgry
Asysta:
9
6
2
68'

Węgry. Schodzi: Adam Szalai. Wchodzi: Martin Adam.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
70'

Anglia. Schodzi: Jude Bellingham. Wchodzi: Phil Foden.

68'
1
57'

Anglia. Schodzi: Conor Gallagher. Wchodzi: Mason Mount.

55'
Callum Styles #16
1
56'
55'

Węgry. Schodzi: Callum Styles. Wchodzi: Adam Nagy.

1
46'

Anglia. Schodzi: Jarrod Bowen. Wchodzi: Raheem Sterling.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Anglicy muszą gonić wynik.

2
1
1
1
2
42'

Anglicy w ostatnich minutach starają się podkręcić tempo, ale nic z tego nie wychodzi.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał John Stones.

1
2
35'

Węgrzy sprawdzili własnego bramkarza. Wrzutka Bukayo Saki i strzał jednego z obrońców w światło własnej bramki. Golkiper był jednak czujny,

3
28 '

Bardzo groźny strzał Węgrów z rzutu wolnego. Piłkę z linii bramkowej wybił Reece James.

3
1
16'

Gol! Strzelił Roland Sallai. Sensacja w Anglii! Węgrzy wychodzą na prowadzenie! Szalai strzałem z woleja pokonał Ramsdeale'a.

14
7
1
5'

Pierwsze pięć minut bez historii.

czas Start meczu
20:33

W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi drużynami nie padł remis 0:0. Średnia bramek zdobywanych na mecz wynosi 2,8. Liczymy na przynajmniej taką liczbę goli.

20:12

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Clement Turpin. Francuz w minionym sezonie prowadził, chociażby finał Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Liverpoolem.

20:08

Przed meczem w tabeli grupy 3 dywizji A Anglicy zajmują ostatnią pozycję z zaledwie dwoma punktami. Prowadzą Włosi z liczbą pięciu punktów, Węgrzy zajmują drugą lokatę tracąc jeden punkt. Sytuacja w grupie jest więc otwarta.

3
5
1
2
2
20:06

Anglicy w tym spotkaniu mają bardzo ważną misję. Poprzedni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się bowiem ich porażką 0:1 w Budapeszcie. To była nie lada sensacja.

2
1
5
20:02

Witamy na relacji z meczu czwartej kolejki grupy 3, dywizji A Ligi Narodów UEFA. Dzisiejszego wieczoru na murawę Molineux Stadium w Wolverhampton wybiegną reprezentacje Anglii oraz Węgier.