(0:1)
Zakończony
Polska
komentarz

Brawo! Od początku wierzyliśmy w naszych. Remis 2:2, mamy punkt i furę szczęścia.

71
44
7
5
6
90+7'

Kontra naszych, Krychowiak starał się lobować bramkarza, ale nie trafił.

84
46
21
25
23
90+6'

Jeszcze niespełna 120 sekund. Mnóstwo czasu. Bronimy się.

122
67
18
19
14
90+4'

Dogranie Holendrów z lewej strony, ale zbyt mocne. A na ławce Oranje Davies siedzi niczym na mszy, zero emocji.

44
88
10
11
14
90+3'

Wściekli Holendrzy napierają, 4 minuty to niemal tydzień grania.

63
87
25
18
24
90+3'

I znowu Skorupski, już nie wiadomo kto strzelał. Co tam się dzieje....

112
48
29
15
14
90+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Memphis Depay! Depay zmylił Skorupskiego, ale trafił w słupek! Wciąż 2:2!

142
91
16
11
15
90+2'
244
171
7
7
11
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

9
36
8
8
43
90'

Rzut karny dla Holendrów. Idź pan, panie Turek.

21
47
9
20
122
90'
4
2
7
6
5
89'

Jeszcze VAT sprawdza czy zagranie ręką Casha kwalifikuje się do podyktowania rzutu karnego. Ten Turek jest zdolny do wszystkiego.

18
41
8
9
48
84'
ŻÓŁTA KARTKA
5
3
3
7
25
88'

Powinniśmy płakać. Zaspała obrona, po chwili piłka trafiła do Depay'a, ale ten huknął wprost w bramkarza.

15
4
2
4
13
87'
8
7
7
7
28
87'
22
11
7
4
7
86'

Wszystko zaczęło się od tego, że Glik otrzymał uderzenie w strasznie, ale to strasznie czułe miejsce.

9
27
10
19
13
86'

Dwie bójki na boisku, Turek uciekł i z daleka patrzy na wszystko.

13
57
6
6
6
85'

Zaczynamy kraść sekundy, jeden z naszych potrzebował momentu dla siebie.

12
23
3
3
3
85'

Depay przebił się z piłką w okolice pola bramkowe. Skorupski piłkę złapał.

26
4
3
1
6
84'
3
83'

Piątek sam na sam sam z bramkarzem, ale huknął obok. Dodatkowo był na spalonym.

13
11
4
8
11
81'

Kontra Polaków, Piątek runął niczym wóz z węglem. Sędzia zamiast zastosować przywilej korzyści przerwał grę.

11
16
4
7
17
80'

Holendrzy zaczynają atakować, bronimy się coraz głębiej.

5
6
5
4
17
78'

Mamy wrażenie, że "pan Turek" bardziej lubi Holendrów. Odgwizdał faul w ataku gospodarzy i teraz tłumaczy się miejscowym.

3
14
5
2
14
78'

Wszystko dzieje się daleko od naszej bramki, ale gospodarze są szalenie groźni w każdym momencie meczu w piłkę nożną.

11
6
1
3
3
78'
ZMIANA
75'

Kwadrans do końca, szukamy swojej szansy na "cosik" więcej. Źle jednak nie jest i źle póki co to nie wygląda.

15
5
1
3
1
73'

Ławicą wyszli Polacy, akcję strzałem z ok. 20 metrów zakończył Krychowiak. Wprost w bramkarza Oranje.

18
2
4
2
1
72'

Zagranie za plecy obrońców do Zielińskiego, ale szybszy bramkarz, który wybiegł kilka metrów przed pole karne.

2
2
7
2
2
71'

Wchodzimy w decydującą fazę meczu. Holendrzy na pewno jeszcze ruszą na nas.

4
69'

Steven Bergwijn uderzył lewą nogą z ok. 15 metrów. Metr obok bramki Polaków!

5
9
1
3
66'

Trochę rwana i szarpana gra w ostatnich minutach. Dla nas to raczej lepiej.

7
11
1
2
2
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
3
3
1
1
65'
ZMIANA
2
1
2
1
2
64'
13
3
1
64'
4
3
2
3
8
62'

Gospodarze zaczynają nas mielić w okolicach pola karnego. Przewidujemy trudne chwile.

5
19
4
4
9
60'

Godzinę gry strzałem z woleja zakończył Piątek. Ponad bramką.

19
11
6
4
6
59'
29
9
6
2
4
58'
ZMIANA
57'

Holendrzy marzą o golu numer trzy. My chcemy w sumie tego remisu.

16
9
3
3
11
55'

Jak przed laty... Szybka akcja Oranje, dogranie do Dumfriesa. Płaski strzał odbił się jeszcze od nogi obrońcy i piłka przy słupku wpadła do bramki. 2:2.

6
10
8
14
28
55'

VAR odpalił taśmę i czekamy, 1:2, a może 2:2?

10
3
6
10
29
54'

Piłka trzepocze w naszej bramce. Sędzia uznał, że był spalony. Wielkie uff, ale te 1:2 to raczej chwilowy wynik.

16
15
11
8
6
54'
GOOOOOOL!!!
14
12
21
24
49
51'
GOOOOOOL!!!

I skończyło się rumakowanie... Dośrodkowanie z lewej strony, Klaassen uderzył głową z kilku metrów, niepewnie zachowała się nasza obrona. Skorupski bez szans. 1:2!

12
9
10
27
82
50'

Jeszcze VAR sprawdzał wszystko, ale spalonego nie było. Prowadzimy 2:0, jak przed laty.

28
15
7
3
3
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu P. Frankowski. Prowadzimy 2:0! Zagranie Piątka do Frankowskiego. Polak wyszedł naprzeciwko bramkarza i jeszcze dograł do Zielińskiego! 0:2!

6
49'

Holendrzy cały czas przy piłce. Murujemy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

2
1
3
6
3
47'

Już jedno dośrodkowanie w nasze pole karne. Po chwili wybiliśmy piłkę na korner.

komentarz

Prowadzimy w Rotterdamie i cieszmy się tym. Do końca baaaardzo daleko.

63
28
9
5
9
45'

Sędzia doliczył minutę.

32
18
14
9
12
44'

Zalewski zagrywał do Casha, ale zbyt mocno. Zyskaliśmy kilka sekund.

24
8
9
4
2
43'

Zaczynamy murować. Brzydko czuć na kilometr i to nie tylko przed kapuśniak i u sąsiada.

1
16
2
2
6
42'

Denzel Dumfries zapomniał po co stoi w polu karnym i po kiksie Góralskiego założył sobie siatkę.

1
15
2
4
1
41'

Cashowi najpierw rywal założył siatkę, po chwili Polak wybił piłkę głową.

15
6
4
1
1
40'

Depay na lewo do Blinda, temu jednak skończyło się boisko. Jeszcze trochę.

1
12
5
1
39'

Zalewski sponiewierany przez rywala, sędzia nawet faulu nie odgwizdał. Nie lubimy pana Turka, oj kebaba u niego nie kupimy.

15
36
3
1
5
38'

Timber uderzył z dystansu. Bardzo mocno, ale szalenie niecelnie. Louis van Gaal na pewno w przerwie to skomentuje.

6
9
2
4
2
37'

Dogranie w nasze pole karne, na szczęście żaden z Holendrów nie doszedł do piłki. Gospodarze w  ataku pozycyjnym.

10
2
1
1
3
35'

Atak pozycyjny Holendrów, ale w naszej obronie dziury nie ma. W końcu Skorupski piłkę złapał.

29
4
1
3
33'

Zbliżyliśmy się pod bramką Oranje. Trochę niepewnie rywale, ale ostatecznie udało im się uratować. A my odliczamy minuty do przerwy. Rysujemy krechy kredą po chodniku.

18
15
2
2
4
31'

Do uderzenia składał się Depay, został jednak zablokowany przez naszego obrońcę.

39
7
2
3
30'

Kwadrans do przerwy. 1/3 meczu za nami.  To jeszcze trochę i Czesław znowu będzie Wielki!

17
28
2
3
5
29'

Krychowiak nadepnął rywala, na szczęście panowie w wozie VAR oglądali akurat coś innego.

18
42
3
2
4
29'

Gospodarze marzyli o rzucie karnym. Oby VAR milczał.

11
11
6
3
6
27'

Depay kropnął z dystansu, Skorupski nie takie rulety z meduzą wyłapywał w życiu.

12
25
2
5
26'

Taktyka gospodarzy jest prosta. Pyk - pyk - pyk i prostopadła na napastnika. Na szczęście udaje nam się sypać im piach w tryby.

15
14
6
25'

Atak pozycyjny Holendrów. Musimy być czujni. Graczom Oranje nie wszystko jednak wychodzi. I dobrze!

23
8
2
1
5
23'

Nasi po bramce są trochę pewniejsi. Rywale w małym szoku, ale czasu mają dość sporo. Poza tym: Panie Turek, kończ Pan ten meeeeecz!

11
62
5
2
3
22'

Steven Berghuis uderzył sprzed pola karnego, Skorupski niepewnie. Poprawka Blinda z pięciu metrów poszybowała osiem metrów ponad bramką. Powinien być remis!

6
7
16
3
6
21'

Sędzia, pan Turek, trochę z tymi kartkami zaczyna przesadzać.

12
21
4
6
10
20'
11
15
15
15
27
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matty Cash. Asystował mu Nicola Zalewski. TO SIĘ NIE DZIEJE! Prowadzimy! Dalekie dogranie do Casha, ten przed polem karnym zwiódł rywala i płaskim precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarz. 0:1! Tak jest. ZERO - JEDEN!

282
124
38
6
10
17'

Tymczasem nasi w polu karnym dość mocno spanikowani. Udało się w końcu wybronić, po chwili strzał Bergwijna był niecelny.

10
4
5
1
5
16'

Krychowiak w meczu z Belgią nie zagra. W przerwie może rezerwować wczasy w Mielnie.

18
60
3
3
5
16'
21
56
3
7
20
15'

Aż nam wazon spadł. Steven Berghuis zakręcił rogala sprzed pola karnego. Zabrakło mu niewiele.

11
4
1
2
3
14'

Już Holendrzy przejęli piłkę i znowu chcą nam "krzywdować". Nie dajmy się im!

12
6
4
4
3
12'

Na dłużej zagościliśmy pod polem karnym rywali. Coś tam klecimy, ale bez większego przekonania.

9
14
4
1
4
10'

Ostra walka przy linii bocznej. Starli się Ake z Frankowskim. Bez kartek, ale z pretensjami.

12
5
5
3
11
9'

Nieśmiała próba Polaków, bardzo nieśmiała i w efekcie do pola karnego dotarł tylko wiatr.

12
32
5
10
5
8'

I znowu alarm pod naszą bramką, na szczęście zabrakło uderzenie. To jednak nie może tak wyglądać!

6
8
4
2
3
8'

Dogranie do Klaassena, ten jednak w dobrej sytuacji z pola karnego spudłował. Ufffffff!

7
12
3
3
2
6'

Niestety, Oranje cały czas w ataku. Polacy coraz głębiej, ale za moment za plecami będą Skorupski i trzy zespawane elementy.