Belgia. Schodzi: Axel Witsel. Wchodzi: Lois Openda.

1
1
87'

Gol! Strzelił Brennan Johnson. Asystował mu Aaron Ramsey.

Walia doprowadziła do remisu w ostatnich minutach podstawowego czasu. Druga sytuacja podbramkowa Brennana Johnsona i zmiennik Garetha Bale'a tym razem nie pozwolił sobie na jej zmarnowanie. Po długim sprawdzaniu sytuacji, wskazanie na środek boiska. 1:1!

Brennan Johnson #9
Walia
3
2
2
83'

Walia ma aktualnie przewagę w posiadaniu piłki, ale czas pracuje na jej niekorzyść. Gospodarze potrzebują jakiegoś niekonwencjonalnego rozwiązania w ofensywie, żeby uniknąć porażki.

1
80'

Walia mobilizuje się do ostatniego natarcia. Pozostaje ona w kontakcie z przeciwnikiem, dlatego jeden, udany atak może pozwolić na niespodziewane zapunktowanie.

77'

Nieporozumienie w rozegraniu gospodarzy i Neco Williams nie miał możliwości dogonienia piłki zanim po przeciągniętym podaniu opuściła boisko.

76'

Przed momentem solowa akcja reprezentanta Walii zakończyła się miękkim strzałem z kilkunastu metrów. Po nim piłka przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce Koena Caastelsa.

75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

1
73'

Walia. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: Rubin Colwill.

73'

Walia. Schodzi: Ben Davies. Wchodzi: Wesley Burns.

Wesley Burns #23
73'

Walia. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Brennan Johnson.

72'

Belgia. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Eden Hazard.

70'

Belgia stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki i w ten sposób przybliżać się stopniowo do odniesienia drugiego zwycięstwa w edycji Ligi Narodów. Walia od dłuższego czasu nie przeprowadziła realnie groźnego ataku.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Rhys Norrington-Davies za przytrzymanie przeciwnika.

65'

Przerwa w grze po faulu.

63'

Piłka przetransportowana do ustawionego na lewej stronie boiska Kevina De Bruyne'a. Jego dośrodkowanie było niedokładne i nie zostało zakończone strzałem przez między innymi Michy'ego Batshuayaia.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Theate za ostre przewinienie.

Arthur Theate #3
Belgia
60'

Gra została wznowiona przez reprezentantów Walii po subtelnym faulu na Garethcie Bale'u. Gospodarze podeszli na obrzeżac pola karnego przeciwnika, ale nie znaleźli tam przestrzeni do oddania strzału.

59'

Walia musi zebrać się do odrabiania strat. Po przerwie stworzyła jedno niebezpieczeństwo, ale Neco Williams strzelił zza pola karnego, po ziemi, nieznacznie obok słupka w bramce Koena Caastelsa.

57'

Belgia na prowadzeniu 1:0!

55'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Rodon za ostre przewinienie.

51'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Asystował mu Michy Batshuayi.

Po przerwie Belgia zdobyła prowadzenie 1:0. Była 51. minuta i obrona Walii rozsypała się. Piłka powędrowała jak po sznurku w pole karne, a tam Michy Batshuayi wypatrzył Youriego Tielemansa. Pomocnik gości nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia ataku i pokonał Wayne'a Hennesseya płaskim uderzeniem.

49'

Wymiana podań proponowana przez reprezentantów Belgii. Rozerwać obronę przeciwnika próbują między innymi Kevin De Bruyne oraz Yannick Ferreira Carrasco.

47'

Pierwsza akcja po przerwie również została przeprowadzona przez Walię. Zakończyła się ona strzałem Neco Williamsa zza pola karnego, po ziemi, nieznacznie obok słupka w bramce Koena Caastelsa.