Kartka anulowana, karnego nie ma, Alisson zostaje na boisku!

2
1
4
90+5'

Wilmar Roldan jeszcze sprawdza, czy Alisson zdążył wybić piłkę przed nadbiegającym Eduarem Preciado. I zdążył, pytanie jak arbiter to zinterpretuje.

2
1
90+3'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alisson. Ale czy na pewno?

4
2
90+2'

Rzut karny dla Ekwadoru! Alisson sfaulował Eduara Preciado.

3
4
2
90'

Doliczone 5 minut.

1
2
89'

Kotłuje się jeszcze pod brazylijską bramką. Goście marzą już chyba tylko o końcowym gwizdku.

1
86'

Ekwador. Schodzi: Moises Caicedo. Wchodzi: Jhegson Mendez.

wchodzi Wchodzi
Jhegson Mendez #20
schodzi Schodzi
Moises Caicedo #23
85'

Ekwador. Schodzi: Michael Estrada. Wchodzi: Michael Carcelen.

Michael Carcelen #16
Michael Estrada #11
2
1
82'

Niewiele się zmieniło w obrazie gry. Brazylia nadal jest ospała, a gospodarze wyczuli szansę na zwycięstwo.

1
78'

Brazylia. Schodzi: Matheus Cunha. Wchodzi: Gabriel Barbosa.

Gabriel Barbosa #21
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Moises Caicedo. Arbiter wyliczył mu faule.

Ekwador
1
75'

Gol! Strzelił Felix Torres. Asystował mu Gonzalo Plata.

Mamy wyrównanie! Z rzutu rożnego dośrodkował Plata, mocny strzał głową oddał Torres i Alisson skapitulował. Należał się gospodarzom ten gol, bo długo na niego pracowali.

1
72'

Potężnie sprzed pola karnego uderzył Alex Sandro - na szczęście dla gospodarzy dokładnie tam, gdzie stał Galindez.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Enner Valencia. Faulowany Dani Alves.

68'

Uspokoiło się nieco na boisku. Nie ma klarownych sytuacji.

66'

Ekwador. Schodzi: Angelo Preciado. Wchodzi: Romario Caicedo.

Romario Caicedo #6
Angelo Preciado #17
66'

Ekwador. Schodzi: Carlos Gruezo. Wchodzi: Eduar Preciado.

Eduar Preciado #18
1
63'

Brazylia. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Antony.

Antony #18
Raphinha #19
63'
62'

Przerwa w grze, na boisku leżą Fred, a także Dani Alves.

1
59'

Oglądając powtórki, można było odnieść wrażenie, że przewinienie miało miejsce, mimo to sędzia cofnął wskazanie na "wapno" i Ekwadorczycy muszą się obejść smakiem!

1
1
1
57'

Wilmar Roldan ma jakieś wątpliwości i pobiegł do monitora.

1
55'

Rzut karny dla Ekwadoru! Raphinha sfaulowal Estupinana.

2
2
1
1
2
53'

Niesamowity marazm w grze Brazylijczyków. Trudno im będzie przy takim obrazie boiskowych wydarzeń dowieźć skromne prowadzenie do końca.

1
Czy Ekwador zdobędzie w drugiej połowie co najmniej jednego gola?
49'

Piłka w siatce po uderzeniu z bliska Estrady. Gola jednak nie ma, sędzia asystent zasygnalizował, że asystujący Estupinan zagrywał piłkę już zza linii końcowej.

1
1
48'

Ekwadorczycy wciąż o wiele bardziej aktywni. Wygląda na to, że gorąco wierzą w odwrócenie losów meczu.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+7'

Teraz groźnie sprzed pola karnego huknął Matheus Cunha - tuż obok słupka!

2
2
2
4
2
45+6'

Brazylijczykom udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Nie zmienia to faktu, że od dłuższego czasu prezentują totalną anemię.

45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eder Militao.

1
1
1
1
2
45+1'

Sprzed pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Estrada. Niezła kontra Ekwadoru.

45'

Doliczone 10 minut.

2
1
45'

Brazylia gra bardzo asekuracyjnie i ekonomicznie. Inicjatywa po stronie gospodarzy.

1
1
1
1
1
43'

Enner Valencia doszedł do strzału głową, poderwały się trybuny, jednak Alisson nie musiał interweniować, bo piłka nie poleciała w światło bramki.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raphinha.

Brazylia
1
40'

Plata padł w polu karnym po starciu z Alexem Sandro. Sędzia puścił grę, raczej słusznie.

2
2
1
1
1
37'

Ekwador próbuje atakować, na boisku dominuje jednak niesamowity chaos. Gra jest szarpana, mamy mnóstwo przerw, a sędzia kompletnie nie panuje nad sytuacją.

1
33'

Beznadziejnie, bardzo niecelnie z rzutu wolnego huknął Estupinan.

1
1
33'
31'

Żółtą kartkę otrzymał Alisson.

Brazylijski bramkarz zostaje na boisku. Słusznie, sędzia nie mógł go wyrzucić za to zagranie. Nawet "żółtko" to dość surowa kara.

Brazylia
4
1
2
2
2
29'

Wilmar Roldan pobiegł do monitora. Chyba cofnie tę decyzję.

2
1
1
2
1
26'

Czerwoną kartkę otrzymał Alisson. To efekt faulu (?) na Ennerze Valencii przed polem karnym. Sęk w tym, że brazylijski bramkarz najpierw wybił piłkę, a dopiero potem starł się z rywalem.

1
3
3
1
6
24'

Przyblokowany strzał Platy z kilkunastu metrów. Iskry lecą na boisku, niesamowita walka.

1
1
1
1
1
22'

Z rzutu wolnego dośrodkował Estupinan, a niecelnie z trudnej pozycji główkował Moises Caicedo.

20'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Emerson Royal.

Co tu się wyrabia?! Emerson Royal sfaulował w powietrzu Estradę, nie wyglądało to przesadnie brutalnie, ale arbiter napomniał winowajcę po raz drugi i siły na boisku wyrównane.

2
4
1
20'

Słabo z rzutu wolnego uderzył Philippe Coutinho. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

1
1
1
2
1
18'

Ekwador. Schodzi: Alan Franco. Wchodzi: Hernan Galindez.

Hernan Galindez #1
Alan Franco #21
1
1
16'

Rzut wolny dla Brazylii tuż sprzed linii pola karnego.

15'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alexander Dominguez. To kara za faul tuż przed polem karnym.

1
2
4
5
2
14'

Kolejna wideoweryfikacja. Sędzia sprawdza, czy Matheus Cunha nie był faulowany w polu karnym przez bramkarza. Naszym zdaniem był, tyle że chyba poza obrębem szesnastki.

1
11'

Brazylijczycy poskromili ofensywnie usposobionych gospodarzy. Po przewadze Ekwadoru z pierwszych minut nie ma już śladu.

2
1
1
2
1
7'

Była jeszcze wideoweryfikacja, jednak gol został uznany.

3
2
1
1
1
6'

Gol! Strzelił Casemiro.

Atakował Ekwador, a gola zdobyła Brazylia! Philippe Coutinho dośrodkował spod końcowej linii, gospodarze zdołali wyblokować Matheusa Cunhę, tyle że piłka spadła tuż przed bramkę i stamtąd z łatwością do siatki wpakował ją Casemiro.

Brazylia
9
5
1
2
2
4'

Gospodarze wciąż w ataku. Alisson złapał piłkę po centrze Angelo Preciado z prawego skrzydła.

2
1
1
1
1
2'

Ależ jęk zawodu na trybunach! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obok słupka główkował z kilku metrów Franco. Znakomita okazja Ekwadoru!

1
2
1'

21:55

Przed nami bardzo ciekawe starcie dwóch drużyn, które możemy zobaczyć na mundialu w Katarze. Pewna awansu Brazylia jest liderem eliminacji w Ameryce Południowej (ma 35 pkt. w 13 meczach), zaś Ekwador zajmuje 3. (również premiowane bezpośrednią kwalifikacją) miejsce. Dotąd zebrał 23 "oczka" i jeszcze nie zapewnił sobie wyjazdu na turniej główny.