(0:1)
Zakończony
Lech Poznań
90+2'

Alasana Manneh przymierzył zza pola karnego, ale Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć. Holender pewnie chwycił piłkę.

25
9
1
2
3
90+1'

Sprytne uderzenie Bartosza Nowaka. Po próbie ofensywnego pomocnika skuteczną interwencją popisał się Bartosz Salamon.

9
2
1
2
2
90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

2
1
5
1
2
89'

Zawodnicy Lecha Poznań czekają na ostatni gwizdek Bartosza Frankowskiego. Górnik Zabrze nie potrafi zagrozić bramce van der Harta.

10
2
2
1
87'
ZMIANA
86'

Górnik Zabrze szuka bramki kontaktowej. Robert Dadok dwa razy wrzucał piłkę w pole karne, Krzysztof Kubica przegrał pojedynek z Mateuszem Skrzypczakiem.

6
1
4
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Kubica.

7
1
1
2
83'

Nika Kwekweskiri był niepilnowany przed polem karnym i mocno uderzył. Gruzin fatalnie przestrzelił.

3
10
82'
ZMIANA
79'

Erik Janza zagrywał z głębi pola, ale Joel Pereira stanął na jego drodze. "Kolejorz" ruszył z kontratakiem.

8
2
4
1
1
77'

Krzysztof Kubica przed szansą. Młody zawodnik nie zdołał obrócić się z piłką w polu karnym i zanotował stratę.

2
3
1
1
2
76'

Bartosz Nowak zacentrował z lewej strony, a Przemysław Wiśniewski źle trafił w piłkę. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
3
1
3
74'

Nika Kwekweskiri dośrodkował na krótki słupek i dobrze ustawiony był Robert Dadok. Piłkarz Górnika Zabrze zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

7
2
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
13
2
3
1
2
71'

Joel Pereira zmarnował dobrą okazję. Defensor szukał w polu karnym Joao Amarala i oddał piłkę rywalom.

1
2
2
69'

Piłkarze Lecha Poznań są już pewni swego, Maciej Skorża szykuje kolejne zmiany. Gospodarze nie mają pomysłu na atak.

8
1
2
1
4
67'

Bartosz Frankowski przerwał grę. Radosław Murawski zwija się z bólu po zderzeniu z Bartoszem Nowakiem.

2
1
4
4
65'

Niezła akcja w wykonaniu zabrzan. Bartosz Nowak uderzył na bramkę i Joel Pereira świetnie interweniował wślizgiem.

8
3
1
1
1
64'

3
62'

Dawid Kownacki spróbował swoich sił. Zawodnik Lecha Poznań uderzył sprzed pola karnego i nie trafił w światło bramki.

2
1
1
7
60'

Ogromne problemy Górnika Zabrze. Jakub Kamiński był sam na sam z bramkarzem, jednak Grzegorz Sandomierski uchronił swoją drużynę przed stratą bramki.

7
3
5
6
9
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral.

Lech Poznań ma już dwubramkową przewagę! Sędzia naprawił swój błąd i uznał gola Joao Amarala. Dublet na koncie portugalskiego piłkarza.

Lech Poznań
47
27
5
3
9
58'

Grzegorz Sandomierski obronił strzał Jakuba Kamińskiego i nie miał nic do powiedzenia przy dobitce Joao Amarala. Wcześniej Kamiński był na spalonym.

6
2
1
2
8
56'

Kontratak drużyny Jana Urbana. Piotr Krawczyk wychodził na wolne pole i został złapany na spalonym.

8
3
3
2
7
54'

To nie jest dzień Dawida Kownackiego. Tym razem napastnik nie zdołał opanować piłki po dograniu Michała Skórasia.

4
4
4
4
10
52'

Dynamiczne wejście Joao Amaral. Portugalczyk walczył o piłkę z Janem Szymańskim i obrońca Górnika oddalił grę od własnej bramki.

5
1
3
2
2
50'

Dawid Kownacki zawiódł na całej linii. Jakub Kamiński oddał piłkę koledze, a ten miał bardzo dużo miejsca i trafił prosto w bramkarza. Nic z tego.

6
4
5
5
9
48'

Podopieczni Macieja Skorży spokojnie budują akcję. Zabrzanie w wysokim pressingu.

7
3
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
46'

Gramy dalej!

6
1
45'

Bartosz Frankowski przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

1
1
4
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom.

4
3
1
4
8
43'

I kolejna już akcja Joao Amarala. Piłkarz Lecha Poznań przetestował Grzegorza Sandomierskiego. Piłka trafiła do koszyczka bramkarza.

6
1
2
42'

Joao Amaral mógł skompletować dublet. Przemysław Wiśniewski wygrał jednak pojedynek główkowy z Portugalczykiem.

6
3
1
3
41'

Fatalnie rozegrany rzut rożny. Mateusz Cholewiak zagrał po ziemi do Roberta Dadoka, a ten sprezentował piłkę "Kolejorzowi".

3
5
4
1
4
39'

Bartosz Salamon zapędził się pod pole karne rywali i zderzył się z Jeanem Mvondo. Środkowy obrońca wciąż nie podnosi się z murawy.

3
1
5
5
3
37'

Miejscowi przeszli do konkretów. Robert Dadok ośmieszył Radosława Murawskiego i oddał piłkę Lukasowi Podolskiemu, który strzelił minimalnie obok słupka!

6
5
3
4
35'

Gospodarze muszą gonić wynik. Jak dotąd Mickey van der Hart nie miał zbyt wiele pracy.

6
2
2
2
3
33'

Joao Amaral odżył, gdy Maciej Skorża przejął stery w drużynie. Portugalski pomocnik zdobył już 11 bramek na wszystkich frontach.

14
2
2
3
5
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Pedro Rebocho.

Portugalczycy dają prowadzenie Lechowi Poznań! Pedro Rebocho ruszył z piłką lewą stroną boiska i idealnie obsłużył Joao Amarala. Ofensywny pomocnik nie dał żadnych szans Grzegorzowi Sandomierskiemu.

76
40
3
9
13
29'

Kristoffer Velde próbował zaskoczyć Grzegorza Sandomierskiego z ponad 30 metrów. Piłka wylądowała na trybunach.

3
3
1
28'

Niedokładne dośrodkowanie Joela Pereiry. Po chwili Jesper Karlstrom dopadł do piłki i fatalnie skiksował.

3
1
2
26'

Górnik Zabrze próbuje przedostać się pod bramkę gości. Defensywa Lecha Poznań jest jednak szczelna.

5
1
1
24'

Jesper Karlstrom popełnił spory błąd w środku boiska. Robert Dadok ruszył w kierunku bramki i zanotował stratę tuż przed polem karnym.

2
1
1
1
3
22'

Joel Pereira zacentrował z narożnika boiska i Grzegorz Sandomierski wypiąstkował piłkę. Golkiper napędził akcję miejscowych.

5
1
1
1
21'

Odważna próba Jespera Karlstroma. Piłka odbiła się jeszcze od Jakuba Szymańskiego i przeleciała obok słupka. Tylko rzut rożny.

7
1
1
1
2
20'

Amaral uruchomił podaniem Dawida Kownackiego. Napastnik miał sporo miejsca na prawej stronie boiska, lecz wycofał piłkę do Radosława Murawskiego.

4
4
18'

Joao Amaral uaktywnił się i próbował zagrozić bramce rywali. Strzał ofensywnego pomocnika został zablokowany.

5
2
2
2
1
17'

Akcja toczy się na połowie Górnika Zabrze. Zawodnicy Lecha Poznań coraz mocniej naciskają gospodarzy.

6
1
2
5
15'

Spięcie Lukasa Podolskiego z Jesperem Karlstromem. Szwed nie podnosi się z boiska, a gwiazda Górnika Zabrze ma pretensje do sędziego głównego.

2
1
3
4
13'

Podopieczni Jana Urbana mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców. Świetna atmosfera na stadionie w Zabrzu.

10
2
2
11'

Groźnie pod bramką Lecha Poznań. Robert Dadok ruszył prawą stroną i uderzył z ostrego kąta. Mickey van der Hart odbił piłkę do boku.

5
2
4
10'

Mateusz Skrzypczak rozdziela piłki na połowie Lecha Poznań. Gospodarze cały czas przyglądają się grze.

3
1
8'

Zespół Macieja Skorży jest stroną przeważającą. Wygląda na to, że piłkarze Górnika Zabrze są nastawieni na kontrataki.

4
2
1
2
6'

Kolejna szansa Lecha Poznań. Jakub Kamiński zdecydował się na strzał, ale Grzegorz Sandomierski nawet nie musiał interweniować.

3
1
3
4'

Dużo miejsca przed polem karnym miał Lukas Podolski. Były reprezentant Niemiec kropnął z dystansu i piłka poszybowała nad poprzeczką.

2
1
3
1
1
3'

Pedro Rebocho płasko dośrodkował w pole karne, ale przytomnie zachował się Przemysław Wiśniewski. Defensor Górnika Zabrze wybił piłkę za linię boczną.

2
1'

Pierwsze celne uderzenie gości. Wrzutka do Dawida Kownackiego, napastnik oddał strzał głową i Grzegorz Sandomierski pewnie złapał piłkę.