Liga Konferencji Europy: 1/8 finału, rewanże
Zakończony
Dwumecz: 2:4
Olympique Marsylia
komentarz

Olympique Marsylia w ćwierćfinale, ale zawodnicy FC Basel trochę krwi rywalom napsuli.

2
3
2
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson.

Gerson #8
1
1
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Balerdi.

1
1
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Tavares Ferreira.

90+3'

Gol! Strzelił Valentin Rongier. Asystował mu Matteo Guendozi. Krótko rozegrany rzut rożny, po chwili Guendozi z boku pola karnego zagrał o Rongiera, a ten uderzył na 1:2!

3
90+2'

Marsylczycy zwalniają grę. Oni są już krok od awansu.

2
2
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
87'

Basel. Schodzi: Dan Ndoye. Wchodzi: Darian Males.

wchodzi Wchodzi
Darian Males #19
schodzi Schodzi
Dan Ndoye #27
1
1
86'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Steve Mandanda.

2
2
2
86'

Zagranie do Ndoye, ten jednak na spalonym. Bezradni są gospodarze.

1
84'

Goście cały czas sprytnie oddalają grę od własnej bramki, długo rozgrywają swoje akcje.

5
1
2
81'

Basel. Schodzi: Fedor Chałow. Wchodzi: Liam Chipperfield.

Liam Chipperfield #40
Fedor Chałow #99
81'

Basel. Schodzi: Taulant Xhaka. Wchodzi: Matias Palacios.

Matias Palacios #35
1
80'

Gospodarze nie potrafią zaatakować gości. Gracze FC Basel opadli z sił. Będzie ich stać jeszcze na zryw?

2
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Ndoye.

FC Basel
1
1
1
77'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Milika uprzedził bramkarz.

1
5
2
75'

Kwadrans do końca. Gospodarze do doprowadzenia do dogrywki ponownie potrzebują jednego gola.

2
1
74'

Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Gerson. Gerson poradził sobie z rywalami po lewej stronie i dośrodkował na piąty metr. Under precyzyjnie uderzył i mamy remis! 1:1!

Asysta:
Gerson #8
5
3
1
2
73'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Boubacar Kamara.

Boubacar Kamara #4
1
71'

Lewą nogą uderzył Gerson, w bramkę gospodarzy jednak nie trafił.

1
3
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Luan Peres.

Luan Peres #14
1
1
68'

Basel. Schodzi: Wouter Burger. Wchodzi: Pajtim Kasami.

Wouter Burger #23
68'

Basel. Schodzi: Michael Lang. Wchodzi: Noah Katterbach.

67'

Piłkarze Olympique po stracie gola nie potrafią odpowiedzieć.

1
2
64'

Olympique Marsylia. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Gerson.

Gerson #8
1
62'

Gol! Strzelił Dan Ndoye. Asystował mu Sebastian Esposito. Czyżby dogrywka? Esposito dośrodkował z lewej strony, a Ndoye wygrał pojedynek z Peresem i strzałem głową pokonał bramkarza! 1:0!

3
61'

Dogranie Guendoziego do Bakambu, ale w świetnej sytuacji uderzył tam, gdzie stał bramkarz!

1
1
1
2
1
komentarz

59'

FC Basel przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Wkrótce wejdziemy w ostatnie pół godziny rywalizacji.

56'

A teraz gospodarze. Burger to nie hamburger! Mocny strzał, Mandana odbił piłkę!

1
1
54'

Olympique szuka gola. Mocny strzał oddał Pol Lirola, jednak w bramkę nie trafił.

1
1
1
52'

Cengiz Under starał się zagrozić gospodarzom, ale nie zdecydował się na oddanie strzału i szansa przepadła.