1
1
1
79'

Coraz bliżej końca. Gospodarze mają więcej z gry, ale nie mogą być pewni zwycięstwa.

1
1
1
1
76'

PAOK. Schodzi: Diego Biseswar. Wchodzi: Iounut Mitrita.

2
76'

PAOK. Schodzi: Chuba Akpom. Wchodzi: Antonio Colak.

2
2
2
2
2
75'

Alexandros Paschalakis odbił dwa uderzenia z bliska gospodarzy. Powinno być 3:1!

3
3
2
2
2
74'

Strzał Payeta trafił w mur, poprawkę odbił bramkarz. Po chwili piłkę wybili obrońcy.

2
2
2
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Biseswar.

2
2
2
2
72'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy z ok. 20 metrów. Może być groźnie.

2
2
2
2
2
70'

Olympique utrzymuje się przy piłce. Gospodarze nie zamierzają jednak zbytnio ryzykować.

2
2
2
2
1
67'

Niebezpiecznie pod bramką gości. Payet uderzał z ostrego kąta, jednak przestrzelił. A mógł podawać!

2
2
2
2
2
63'
63'

Olympique Marsylia. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Boubacar Kamara.

62'

Akcja Payeta, dogranie do Dienga, strzał głową otarł się o Crespo i piłka poszybowała ponad bramką.

60'

Dwa kwadranse do końca. Okazje starają się kreować obie strony. Tutaj może się jeszcze coś ciekawego wydarzyć.

komentarz

58'

Kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy. Piłkarzom PAOK-u zabrakło dokładności. Piłka minęła bramkę.

57'

Niewiele dzieje się pod bramkami w ostatnich minutach. Sporo walki w środku pola.

55'

Dalekie zagranie za plecy obrony gospodarzy. Jednak arbiter po raz kolejny odgwizdał spalonego.

52'

Wyrównane spotkanie. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

49'

Z woleja uderzył Under. Niedokładnie i piłka poszybowała daleko od celu.

48'

Gol! Strzelił Omar El Kaddouri. Asystował mu Andrija Żivković. Payet przed własnym polem karnym stracił piłkę. El Kaddouri rozegrał akcję z Żivkoviciem i huknął pod poprzeczkę. Już tylko 2:1!