Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
(2:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Manchester City wygrał z Realem Madryt 4:3, ale w rewanżu za osiem dni wszystko jest możliwe.

18
9
1
4
90+3'

7
90+2'

Dzieciak wbiegł na boisko. W sumie jest w małym szoku, chyba nie wie po co. Pojawił się na murawie także chłop z flagą.

15
28
4
7
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

23
12
4
6
11
89'

Zagranie do Sterlinga, która znalazł się na wyraźnym spalonym.

6
7
9
5
12
88'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

87'

Vinicius Junior z piłką w polu karnym. Chciał zagrywać, a wyszło coś bardzo złego. Piłka poszybowała daleko od bramki.

2
2
3
5
2
85'

Dias starał się zamykać akcję, ale nie trafił w piłkę. A do bramki miał już tylko pięć metrów.

2
4
2
3
5
84'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

14
3
3
4
4
83'

City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Raheem Sterling.

83'

Płacz w domu Lewandowskich. Robert królem strzelców Ligi Mistrzów nie zostanie.

22
30
3
9
12
82'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Karim Panenka Benzema. Cóż więcej pisać. Już siedem goli w meczu. City prowadzi 4:3.

Real Madryt
39
16
5
7
18
81'

Do piłki podejdzie Benzema, który ostatnio zmarnował dwa rzuty karne w potyczce z Osasuną.

11
2
1
5
80'

Sędzia podyktował rzut karny dla Realu za zagranie ręką Laporte'a!

13
5
2
7
79'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

6
2
2
2
3
78'

Modrić znalazł sobie miejsce do uderzenia z ok. 20 metrów. Płasko przymierzył, ale pomylił się o metr!

1
1
2
1
2
76'

Mahrez minął trzech graczy Realu, uderzył obok bramkarza z pięciu metrów, ale także obok bramki!

2
3
2
5
1
74'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko. Zinczenko przewrócony przed polem karnym. Sędzia widząc, że do piłki doszedł Bernardo Silva pozwolił grać dalej. Zawodnik City z pola karnego uderzył w okienko i już jest 4:2!

36
16
5
7
14
70'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

69'

Niepewnie obrona City, w decydującym momencie Vinicius zbyt mocno do Rodrygo.

1
68'

Zagranie na szósty metr, nogę dołożył Laporte, ale uderzył wprost w Courtois!

6
3
1
2
67'

Gracze City wzięli się za robotę. Real zepchnięty na własną połowę.

6
3
2
1
2
65'

Ależ czas w tym meczu szybko płynie. Szkoda, że tak nie było w latach młodości na lekcjach chemii. Bleee...

6
12
2
2
5
62'

Ten mecz wygląda niczym finał. Zwycięzca bierze wszystko i nie gramy rewanżu. Przed momentem dogrywał Benzema, piłkę wybił obrońca.

5
2
3
60'

Akcja za akcję. Nikt nie zamierza bronić remisu. Świetne spotkanie!

9
3
1
1
komentarz

57'

Z prawej strony dośrodkował Carvajal, głową wprost w bramkarza uderzył Militao.

5
4
2
2
1
55'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Real znowu wraca do meczu! W okolicach środka pola "siatkę" Fernandinho założył Vinicius i ruszył lewą stroną. Nieatakowany wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam trafił na 3:2!

37
19
6
9
25
54'

Ukarany został Pep Guardiola. Hiszpan miał pretensje do sędziego.

11
2
2
2
7
53'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Fernandinho. Strata gości na własnej połowie. Gracze City zaatakowali prawą stroną. Fernandinho dośrodkował z prawej strony, a nadbiegający Foden z pięciu metrów trafił do siatki na 3:1!

31
13
3
9
18
50'

Od początku 2. połowy przy piłce gracze City. Gospodarze szukają trzeciej bramki.

12
7
3
1
4
48'

Mahrez sam na sam z bramkarzem, uderzył obok Courtois, ale trafił w słupek. Poprawiał Foden, piłkę sprzed linii wybił Carvajal!