Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal za faul na Juanie Cuadrado.

117'

Faul Arturo Vidala i Inter Mediolan zyskał czas na staranne rozstawienie się w defensywie.

115'

Pozostało pięć minut do ostatniego gwizdka Paolo Valeriego. Tempo raczej spokojne, w drugiej połowie dogrywki ani Mattia Perin, ani Samir Handanović nie musieli jeszcze prezentować żadnych akrobacji między słupkami.

113'

Przerwa w grze spowodowana urazem Alexisa Sancheza.

111'

Inter Mediolan stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki i w ten sposób zmusza przeciwnika do biegania. Denerwują się przebiegiem dogrywki między innymi Alvaro Morata oraz Dusan Vlahović.

110'

Katastrofalne uderzenie. Tak to na pewno Juventus nie złapie przeciwnika.

107'

Juventus ma jeszcze teoretycznie możliwość doprowadzenia przynajmniej do remisu, ale Inter jest skoncentrowany i nie zamierza pozwolić na takie przyspieszenie rywali jak na początku drugiej części spotkania.

czas Druga połowa dogrywki
105'

104'

Massimiliano Allegri wyrzucony przez sędziego z ławki. Czerwona kartka!

102'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Federico Dimarco.

Ivan Perisić został bohaterem dogrywki, ponieważ w 102. minucie oddał potężne uderzenie na 4:2. Chorwat poderwał się do szybkiego ataku i po podaniu od Federico Dimarco z lewego skrzydła, huknął w narożnik bramki Mattii Perina. Chyba już tego nie wypuszczą podopieczni Simone Inzaghiego.

1
1
1
1
99'

Juventus FC. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Moise Kean.

98'

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Inter powrócił na prowadzenie w finale Pucharu Włoch. Huśtawka emocji i teraz to ekipa z Mediolanu znajduje się bliżej trofeum! Ivan Perisić pokonał Mattię Perina pewnym uderzeniem z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana za przewinienie na Stefanie de Vriju!

2
2
1
1
98'

Rzut karny dla Interu za faul na Stefanie de Vriju!

1
1
97'

Paolo Valeri ruszył do monitora!

97'

Inter domaga się rzutu karnego po kolizji z udziałem Stefana de Vrija.

96'

Nerazzurri są na połowie przeciwnika. Przeniesienie ciężaru gry na prawe skrzydło, ale centra nie została podsumowana strzałem za sprawą twardej interwencji defensora Juventusu.

1
94'

Oba zespoły miały już po dwie sposobności do radości z gola.

92'

Pierwsza akcja w dogrywce została przeprowadzona z wykorzystaniem Alexisa Sancheza. Chilijczyk wbił Juventusowi gola decydującego w dogrywce w meczu o Superpuchar Włoch. Tym razem nie pokonał dobrze ustawionego Mattii Perina.

czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Czekamy na kolejne emocje.

komentarz

Na razie nie poznaliśmy posiadacza Pucharu Włoch. Raczej zgodnie z przewidywaniami zobaczymy dogrywkę po dynamicznych 90 minutach. Oba zespoły były na prowadzeniu, ale utrzymać go nie potrafił ani Inter, ani Juventus.

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za ostre przewinienie.

90'

Doliczone trzy minuty.

89'

Przewinienie Milana Skriniara w centrum pola.

87'

Hakan Calhanoglu doprowadził do remisu! 2:2!

82'

Paolo Valeri wybrał się do ławek rezerwowych, a tam temperatura sięga zenitu. Sędzia postanowił pokazać najbardziej krewkim sztabowcom żółty kartonik.

80'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

Inter Mediolan również potrafił wyjść z opresji i odpowiedzieć na ciosy przeciwnika. W 80. minucie Hakan Calhanoglu oddał potężne uderzenie z rzutu karnego pod poprzeczkę. Wykorzystana szansa na doprowadzenie do remisu 2:2 po faulu na Lautaro Martinezie.

1
1
78'

Rzut karny dla Interu Mediolan za faul na Lautaro Martinezie!

1
1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do końca drugiej połowy, a kolejne dośrodkowania zostały poskromione przez skoncentrowanych graczy z Turynu. Inter Mediolan nie odpuszcza, ale to jego ostatnie ataki są pozbawione odpowiedniej energii.

72'

Nie ma dużego zagrożenia dla Mattii Perina po odwróceniu wyniku. Kibice na Stadio Olimpico zobaczyli między innymi akcje Interu przeprowadzane przez Federico Dimarco, a także napastników Edina Dzeko i Lautaro Martineza, ale skoncentrowani podopieczni Massimiliano Allegriego poradzili sobie z tym wszystkim.

68'

Po trzech zmianach przeprowadzonych przez trenera Simone Inzaghiego, szybowały dośrodkowania w kierunku bramki Samira Handanovicia. Poradzili sobie z nimi formalni gospodarze.

1
63'
61'

Czas pracuje na korzyść Juventusu i na niekorzyść Nerazzurrich. Podopieczni Simone Inzaghiego potrzebują aktualnie wsparcia swoich kibiców z trybun, zajmują się oni rozgrywaniem piłki w ataku pozycyjnym.

1
57'

Sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie po powrocie drużyn z szatni. Juventus przeprowadził dwa skuteczne ataki, a będący w szoku Nerazzurri muszą organizować się do odrabiania strat.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za przytrzymanie przeciwnika.

52'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović.

Juventus nie potrzebował dużo czasu na pójście za ciosem i zdobycie prowadzenia. W 52. minucie Dusan Vlahović poderwał się do kontrataku i dostał podanie na wolne pole od Alvaro Moraty. W sytuacji sam na sam z Samirem Handanoviciem oddał pierwsze uderzenie w Słoweńca, ale miał jeszcze możliwość wykonania skutecznej dobitki.

1
1
50'

Gol! Strzelił Alex Sandro.

Po przerwie Bianconeri już doprowadzili do remisu 1:1. Pierwsze uderzenie Dusana Vlahovicia zostało jeszcze zatrzymane przez defensywę, ale Juventus pozostał w natarciu. Piłka znalazła się w bramce zaskoczonego Samira Handanovicia po wstrzeleniu Alexa Sandro.

Juventus FC
1
1
48'

Akcja Juventusu przeprowadzona z wykorzystaniem ustawionego na prawym skrzydle Federico Bernardeschiego. Dośrodkowanie Włocha poleciało w kierunku grasującego w pobliżu bramki Dusana Vlahovicia, a Serb domagał się podyktowania rzutu karnego dla Bianconerich.