Mistrzostwa Europy U-17 2022: Grupa B
16 maj 2022 16:30
komentarz

Francja obnażyła wszystkie braki Polaków i wygrała 6:1. Nie tak miał wyglądać ten mecz.

1
1
90+1'

Zamieszanie pod naszą bramką, gola jednak nie ma.

1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Na strzał zdecydował się Aiki, piłka minęła bramkę Polaków w bezpiecznej odległości.

87'

W końcówce Francuzi są aktywniejsi, szukają trafienia numer siedem.

84'

Emery uderzył z ok. 25 metrów. Będzie rzut rożny dla Francuzów.

81'

Jeszcze starają się coś zdziałać Polacy. Akcja przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

79'

Polska. Schodzi: Dawid Tkacz. Wchodzi: Kacper Masiak.

76'

Francja. Schodzi: Naim Byar. Wchodzi: Elyaz Zidane.

wchodzi Wchodzi
Elyaz Zidane #15
schodzi Schodzi
Naim Byar #14
74'

Gol! Strzelił Dawid Drachal. Ratujemy honor. Bramkarza atakował Drachal, a ten nabił Polaka i piłka po chwili wtoczyła się do bramki. 1:6.

Dawid Drachal #6
Polska U-17
3
3
74'

Strzał z pola karnego oddał Aiki, bramkarz odbił piłkę.

73'

Polska. Schodzi: Bartosz Tomaszewski. Wchodzi: Patryk Rychlik.

Patryk Rychlik #15
Bartosz Tomaszewski #4
72'

Przerwa w grze. Jeden z Polaków potrzebuje pomocy medycznej. Będzie konieczna zmiana.

70'

Polacy ponownie na połowie Francuzów, ale Biało-Czerwonym nie udaje się zagrozić Francuzom.

1
68'

Francja. Schodzi: Desire Doue. Wchodzi: Junior Ndiaye.

Junior Ndiaye #19
Desire Doue #10
1
66'

Gol! Strzelił Naim Byar. Asystował mu Sael Kumbedi. To się musiało stać. Dogranie z prawej strony, Polacy stali, a Byar z bliska głową na 6:0!

2
66'

Tel w sytuacji sam na sam uderzył w słupek.

1
65'

Polska. Schodzi: Oliwier Sławiński. Wchodzi: Szymon Doba.

Szymon Doba #19
1
64'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Alexis Kabamba. Z prawej strony podawał Kabamba, a Tel z bliska uderzył pod poprzeczkę. 5:0.

Mathys Tel #9
Asysta:
Alexis Kabamba #20
1
2
2
62'

Polacy utrzymują się przy piłce, ale niewiele potrafią zdziałać. Francuzi mają wszystko pod kontrolą.

komentarz

61'

Akcją Francuzów niecelnym uderzeniem zakończył Atangana.

58'

Francja. Schodzi: Axel Gueguin. Wchodzi: Zaire Emery.

Zaire Emery #6
Axel Gueguin #7
58'

Francja. Schodzi: Tom Saettel. Wchodzi: Alexis Kabamba.

Tom Saettel #11
58'

Francja. Schodzi: Zoumana Diallo. Wchodzi: Mathys Tel.

Zoumana Diallo #12
55'

Francuzi przy piłce, Polacy biegają i niewiele potrafią na to wszystko poradzić.

1
1
52'

Polacy rozgrywali piłkę i... wybili ją na aut. Niewiele nam wychodzi.

50'

Akcja Diallo, płaski strzał był zbyt słaby, aby zaskoczyć bramkarza.

48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Kurzydłowskiego, a ten przestrzelił w dobrej sytuacji!

46'

Polska. Schodzi: Kacper Terlecki. Wchodzi: Dawid Drachal.

Kacper Terlecki #20
czas Druga połowa
46'

Polska. Schodzi: Jakub Lewicki. Wchodzi: Mikołaj Tudruj.

Mikołaj Tudruj #23
Jakub Lewicki #3
komentarz

komentarz

Wynik do przerwy mówi wszystko o tym, co dzieje się w tym nierównym meczu.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

44'

Polacy w polu karnym rywala, zabrakło uderzenia. Po chwili Tkacz omal nie odebrał piłki Olmecie.

42'

Doue uderzył z pola karnego, tuż obok słupka. Biją nas rywale, oj biją.

40'

Gol! Strzelił Zoumana Diallo. Tragedia... Terlecki biegł z piłką i w końcu chcąc podawać do bramkarza, dograł do rywala. Diallo przejął piłkę i w sytuacji sam na sam na 0:4.