(0:0)
Zakończony
Hamburger SV
90+2'

Marvin Plattenhardt ustawił się w odpowiednim miejscu i nie pozwolił piłce polecieć do bramki po strzale Roberta Glatzela.

2
90+1'

HSV. Schodzi: Sonny Kittel. Wchodzi: Jan Gyamerah.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
90'

Doliczony czas.

88'

Myziane Maolida próbował wepchnąć piłkę do bramki gości po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Maximiliana Mittelstaedta. Sędzia nie pozwolił gospodarzom na dokończenie ataku z powodu faulu zmiennika na Danielu Heuerze Fernandesie.

86'

Gracze z Hamburga przytomnie utrzymują się w posiadaniu piłki i przybliżają stopniowo do odniesienia zwycięstwa. Była zresztą szansa na podwojenie prowadzenia, jednak uderzenie Ludovita Reisa zostało obronione przez Olivera Christensena.

1
1
84'

Kolejna akcja oskrzydlająca gospodarzy została skasowana daleko od bramki.

83'

Pozostało jeszcze kilka minut na poprawienie wyniku przed rewanżem. Rozczarowuje zespół z Berlina i nie potrafi na dobre przejąć inicjatywy.

1
1
80'

Hertha BSC. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Myziane Maolida.

Myziane Maolida #11
78'

Sonny Kittel miał możliwość poprawienia wyniku. Piłka trafiła pod nogi piłkarza przymierzanego w przeszłości do reprezentacji Polski. Jego uderzenie okazało się nieznacznie niecelne.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i Hertha w znacznej odległości od bramki przeciwnika. Na razie najgroźniejszym spośród zmienników Felixa Magatha jest Stevan Jovetić, ale jego niewykorzystana sytuacja podbramkowa okazała się niebawem bolesna dla Herthy.

1
73'

HSV. Schodzi: Bekery Jatta. Wchodzi: Mikkel Kaufmann Sorensen.

Mikkel Kaufmann Sorensen #11
Bekery Jatta #18
72'

Kibice próbują jeszcze dodać otuchy piłkarzom przed ostatnią fazą meczu. Na razie HSV o krok bliżej zaprezentowania się w następnym sezonie Bundesligi.

1
70'

Hertha BSC. Schodzi: Niklas Stark. Wchodzi: Linus Gechter.

Linus Gechter #44
70'

Hertha BSC. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Marco Richter.

#0
67'

Felix Magath zamierza reagować wprowadzeniem kolejnych zawodników z ławki rezerwowych. Przed momentem zapachniało z kolei drugim golem HSV. Berlińczycy zostali uratowani wślizgiem Dedrycka Boyaty.

1
64'

Po zmianie wyniku była jedna szansa na wyrównanie. Celne uderzenie zostało powstrzymane przez bramkarza, który przypilnował bliższego słupka.

62'

Przyjezdni na prowadzeniu.

59'

HSV. Schodzi: Maximilian Rohr. Wchodzi: Josha Vagnoman.

#0
#0
57'

Gol! Strzelił Ludovit Reis. Asystował mu Miro Muheim.

Odpowiedzią na zmarnowaną szansę Stevana Joveticia była akcja bramkowa w 57. minucie. HSV zdobyło prowadzenie 1:0 dzięki atakowi na lewej stronie boiska. Ludovit Reis wymienił tam podania z Mirem Muheimem, po czym sprytnie wrzucił piłkę za kołnierz Olivera Christensena. Finezyjny lob okazał się zaskoczeniem dla młodziutkiego bramkarza.

Asysta:
Miro Muheim #28
5
5
56'

Czarnogórzec miał możliwość zdobycia prowadzenia w 56. minucie, ale jego uderzenie po ziemi okazało się minimalnie niecelne.

52'

Hertha od rzutu wolnego na wysokości pola karnego przeciwnika po faulu Sonny'ego Kittela na Peterze Pekariku. Wrzutka Marvina Plattenhardta została poskromiona przez gości.

50'

Nic nie wynikło z rozegrania rzutu wolnego przez HSV. Hertha przechwyciła piłkę i wywołała zamieszanie. Ostatecznie niedokładne uderzenie Suata Serdara i brak decyzji sędziego o przyznaniu jedenastki gospodarzom.

1
49'

Dedryck Boyata napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie blisko narożnika własnego pola karnego.