1
5
118'

Gol! Strzelił Daniel Szczepan. Asystował mu Łukasz Janoszka.

W 118. minucie prawdopodobnie nastąpiło długo wyczekiwane w Chorzowie rozstrzygnięcie. Daniel Szczepan wstrzelił się w końcówce dogrywki i wpakował piłkę z bliska do bramki Raduni Stężyca po wrzutce z rzutu wolnego Łukasza Janoszki. Wszystko zgodnie z przepisami piłkarskimi i sędzia Jarosław Przybył wskazał na środek boiska.

9
11
3
4
14
117'

Ostatnie szanse na gola w dogrywce.

2
3
2
1
2
113'

Janusz Surdykowski napomniany żółtą kartką za zachowanie na ławce rezerwowych.

2
1
3
2
2
112'

Podanie Daniela Szczepana do osamotnionego Tomasza Wójtowicza, który miał przed oczami jedynie bramkarza Raduni Stężyca. Poszukiwania dalszego narożnika w bramce Kacpra Tułowieckiego okazały się nieskuteczne. Ogromna szansa i nie została wykorzystana!

3
2
3
3
2
110'

Radunia Stężyca odpowiedziała swoim niebezpiecznym rozegraniem rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu strzelił Dmytro Baszłaj, jednak nie pokonał skoncentrowanego na swoim posterunku Jakuba Bieleckiego.

1
1
1
1
1
108'

Mocne przemeblowanie przed drugą częścią dogrywki w obu jedenastkach. Być może to już przygotowania szkoleniowców do konkursu rzutów karnych, ponieważ akcji bramkowej jak nie było widać, tak nadal nie widać.

1
1
2
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
106'

Radunia Stężyca. Schodzi: Przemysław Szur. Wchodzi: Bartosz Kuźniarski.

wchodzi Wchodzi
Bartosz Kuźniarski #3
schodzi Schodzi
1
106'

Radunia Stężyca. Schodzi: Kuba Lizakowski. Wchodzi: Jan Kopania.

Jan Kopania #17
Kuba Lizakowski #13
1
1
1
105'

Doliczona minuta.

1
100'

Radunia Stężyca już raczej wyczekująca i nie sposobi się do podjęcia ryzyka. Podopieczni Sebastiana Letniowskiego czasem szczęśliwie, ale cały czas skutecznie odpierają ataki gospodarzy.

2
1
95'

Dośrodkowanie Jakuba Malca powinno zostać wykorzystane przez Daniela Szczepana. Kolejne minimalnie niecelne uderzenie napastnika Ruchu Chorzów, a zapachniało mocno prowadzeniem.

2
1
1
93'

W końcówce drugiej połowy była ogromna szansa na rozstrzygnięcie meczu i zmarnowali ją stłoczeni w polu karnym przeciwnika gospodarze. Dlatego przyglądamy się już wydarzeniom w dogrywce i w ofensywie pozostaje Ruch Chorzów.

2
1
1
90'

Doliczone dwie minuty.

2
2
2
88'

Ostatnie szanse na gola w drugiej połowie.

3
1
2
1
2
85'

Znamy ciekawsze mecze w historii futbolu. Pozostaje bezbramkowo i choć w drugiej połowie Ruch Chorzów zaczął stwarzać sytuacje podbramkowe, to nie potrafi znaleźć sposobu na pokonanie uderzeniem Kacpra Tułowieckiego.

1
1
1
1
1
83'

Nieznacznie niecelne uderzenie Łukasza Janoszki zza pola karnego.

3
2
81'
79'

Radunia Stężyca. Schodzi: Wojciech Łuczak. Wchodzi: Michał Miller.

Michał Miller #20
1
1
74'

Potężne uderzenie Wojciecha Łuczaka po podaniu Radosława Stępnia. Nieźle przeprowadzony kontratak, ale zabrakło w nim uderzenia na bramkę Ruchu Chorzów.

1
1
1
73'

Coraz mniej czasu pozostało zespołom na strzelenie decydującego gola bez konieczności rozgrywania dogrywki. Nie rozpieszczają skutecznością ani gospodarze, ani przyjezdni.

1
71'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
69'

Po dośrodkowaniu Tomasza Wójtowicza, minimalnie niecelne uderzenie Pawła Żuka. Pomocnik Ruchu Chorzów strzelił sytuacyjnie i niewiele brakowało mu do pokonania Kacpra Tułowieckiego. Naciska drużyna Jarosława Skrobacza!

1
1
67'

Nieudane rozegranie zawodników w żółtych strojach. Piłka uciekła gościom w objęcia Jakuba Bieleckiego.

1
1
65'

Radunia Stężyca. Schodzi: Damian Szuprytowski. Wchodzi: Radosław Stępień.

Radosław Stępień #10
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szczepan za faul na połowie przeciwnika.

2
1
63'

W 63. minucie jeszcze mocniej zapachniało golem Niebieskich. Remigiusz Szywacz znalazł się sam w pobliżu bramki przeciwnika po dośrodkowaniu Łukasza Janoszki z rzutu rożnego, ale nie pokonał Kacpra Tułowieckiego. Robinsonada!

2
1
62'

Kwadrans po przerwie był lepszy w wykonaniu Niebieskich niż wcześniejsze. Ruch Chorzów zaczął znajdować wolne przestrzenie między obrońcami Raduni Stężyca.

3
2
1
59'

Świetne podanie prostopadłe Tomasza Foszmańczyka do Daniela Szczepana, ale ten nie wykorzystał szansy. Napastnik Ruchu Chorzów miał przed sobą tylko Kacpra Tułowieckiego po zagraniu w uliczkę i niepotrzebnie próbował minąć bramkarza Raduni Stężyca.

2
7
57'

Akcja Niebieskich została zatrzymana z powodu spalonego Daniela Szczepana.

2
3
4
55'

Akcje Niebieskich są budowane z wykorzystaniem Tomasza Wójtowicza. Tym razem z jego dośrodkowania próbował skorzystać Tomasz Foszmańczyk ustawiony kilkanaście metrów od bramki Raduni Stężyca.

2
1
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Witek za faul w centrum pola.

3
1
2
2
3
51'

Coraz to nowe dośrodkowania wykonywane przez Tomasza Wójtowicza. Po ostatnim z nich zakotłowało się w pobliżu bramki Kacpra Tułowieckiego, ale sędzia Jarosław Przybył nie zdecydował się na przyznanie rzutu karnego po starciu z udziałem Daniela Szczepana.