CZERWONA KARTKA
Rudinilson Silva #3
1
89'

Po stracie gospodarzy w środku pola, Jakub Kosecki podał prostopadle do Fidziukiewicza, ten miał czystą pozycję, jednak uderzył lekko i w środek bramki. Hieronim Zoch na posterunku.

1
84'

Iwao chciał zamknąć płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak na 5. metrze uprzedził go Sebastian Madejski.

1
82'
wchodzi Wchodzi
Jakub Swiecinski #5
schodzi Schodzi
Damian Sedzikowski #20
1
81'
79'

Wójcik minął kilku rywali, z łatwością wpadł w pole karne Wigier, jednak uderzył dokładnie tam, gdzie stał Hieronim Zoch!

2
1
76'
75'
Bojan Gvozdenovic #23
1
1
75'

Łabojko zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

72'

Gol! Strzelił Paweł Moskwik. Asystował mu Filip Wójcik.

Deklasacja! Szybka kontra Motoru, Wójcik dograł przed bramkę do Moskwika, a ten dopełnił formalności, zdobywając gola tuż po wejściu na boisko.

71'
Maksymilian Cichocki #14
Tomasz Kolbon #21
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Iwao główkował w poprzeczkę! Wigry mają teraz dobre okazje, ale chyba jest za późno na nawiązanie walki.

67'

Z rzutu wolnego dobrze uderzył Mariusz Rybicki, piłka zrykoszetowała i minęła bramkę w niewielkiej odległości.

63'

Wigry Suwałki. Schodzi: Bartłomiej Babiarz. Wchodzi: Werick Caetano.

Werick Caetano #9
1
1
63'

Wigry Suwałki. Schodzi: Michał Żebrakowski. Wchodzi: Kosei Iwao.

Kosei Iwao #14
1
1
62'

Mocno z dystansu uderzył Mariusz Rybicki i Sebastian Madejski końcami palców zbił piłkę na słupek!

1
59'

Hieronim Zoch złapał piłkę po płaskim strzale Rozmusa z narożnika boiska.

1
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Damian Sędzikowski.

Chyba po meczu! Sędzikowski wyszedł do prostopadłego podania, stanął oko w oko z Zochem i pokonał go płaskim strzałem.

7
5
1
1
57'

Kołbon wbiegł w pole karne Wigier, ale jego strzał z ostrego kąta był bardzo niedokładny.

1
55'

Mocne uderzenie z dystansu Żebrakowskiego. Piłka skozłowała przed Madejskim, ten ją "wypluł", ale po chwili złapał.

1
52'

Nie ma na razie przełomu. Gospodarze bardziej żwawi, lecz i tak niewiele z tego wynika.

1
49'

Z rzutu wolnego centrował Mariusz Rybicki, jednak nic z tego nie wyszło, bo dwóch zawodników Wigier dało się złapać na spalonym.

1
Czy Wigry odwrócą losy meczu?
czas Druga połowa
45'

Sebastian Madejski przeciął bardzo groźną centrę Rybickiego z rzutu rożnego.

1
1
43'

Teraz mogło być 1:2! Po podaniu Rybickiego, oko w oko z Madejskim stanął Prętnik, jednak kapitalnie obronił bramkarz Motoru.

2
2
1
2
39'

Gra się nieco uspokoiła. Motor nastawiony na kontry, a gospodarze mają problemy w ofensywie.

1
1
1
1
35'

Michał Żebrakowski próbował wyjść na czystą pozycję w polu karnym Motoru, jednak popełnił faul w ofensywie i nic nie wskórał.

3
2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Rybicki. To kara za próbę wymuszenia jedenastki.

4
1
1
33'

Lublinianie wciąż atakują. Nie chcą tylko pilnować wyniku. Jeśli Wigry nie zmienią zasadniczo obrazu gry, nie mają szans na finał.

3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kołbon. Powodem komentowanie orzeczeń sędziego.

5
1
1
29'

Motor wygląda zdecydowanie lepiej. Stwarza więcej sytuacji, jest konkretny i rozgrywa ten mecz po swojemu.

4
25'

Gol! Strzelił Maciej Firlej.

0:2! Firlej ambitnie powalczył o piłkę przed polem karnym, wykorzystał wolną przestrzeń i oddał idealny płaski strzał przy bliższym słupku! Zoch nawet nie interweniował.

7
5
1
24'

Teraz bardzo chytry strzał sprzed pola karnego oddał Sędzikowski! Piłka zmierzała przy słupku i czujnie odbił ją bramkarz Wigier.

2
21'

Soczysty płaski strzał z dystansu oddał Mariusz Rybicki i Sebastian Madejski z kłopotami wybił piłkę na rzut rożny! Przebudziły się Wigry.

1
1
17'

Adam Ryczkowski dośrodkował na głowę Zbiciaka, lecz ten drugi główkował niecelnie.

1
1
15'

Hieronim Zoch z kłopotami złapał piłkę po niezłym strzale Sędzikowskiego.

1
2
1
14'

Zapachniało wyrównaniem! Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Mariusz Rybicki i strzałem głową nieznacznie spudłował Michał Żebrakowski.

2
1
12'

Ekipa z Lublina zamieniła na gola przewagę w pierwszym fragmencie. Wigry mozolnie zbierają się do ataku, na razie sprawiają gorsze wrażenie.

2
9'

Gol! Strzelił Tomasz Swędrowski. Asystował mu Damian Sędzikowski.

1:0 dla Motoru! Sędzikowski dośrodkował dość głęboko z prawego skrzydła, Ozga nie upilnował Swędrowskiego, a ten głową z bliska pokonał Zocha.

Asysta:
4
7
5'

Motor nieco sprawniej wymienia podania w środkowej strefie. Dobrych sytuacji póki co nie oglądaliśmy.