10
3
9
120+3'

Nie do wiary, nie trafił z fantastycznej pozycji na miarę remisu Mateusz Machaj.

22
22
6
31
35
120+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Kiełb za zdjęcie koszulki po golu.

29
20
3
11
18
120'

Doliczone cztery minuty.

11
4
2
4
11
119'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb. Asystował mu Jakub Łukowski.

Trafienie w dogrywce! Ogromne przyspieszenie Jakuba Łukowskiego, a jego wyłożenie zostało wykorzystane do strzelenia gola na 3:2 przez Jacka Kiełba.

56
22
3
23
45
118'

Nieporozumienia wynikające ze zmęczenia. Najpierw uderzenie zza pola karnego Mateusza Machaja zostało zablokowane, a po chwili podanie zmiennika nie zostało opanowane na lewej stronie boiska przez Dominika Piłę.

2
1
3
5
115'

Korona Kielce ma problem, wygląda na wyczekującą na konkurs rzutów karnych.

9
16
4
4
10
113'

Ponownie goście, a szarża Michała Ilkówa-Gołąba przyniosła im korner. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki, główkował Dennis Van Der Heijden, ale nie zaskoczył dobrze ustawionego Konrada Forenca.

2
1
1
1
3
110'

Dennis Van Der Heijden zatańczył z kielczanami na linii pola karnego. Podanie zmiennika trafiła do Dominika Piły, a ten w momencie oddawania strzału został zablokowany rozpaczliwym wślizgiem przez Kyryło Petrowa. Jeszcze zamieszanie po dośrodkowaniu z autu i Ukrainiec ponownie obronił gospodarzy.

3
4
2
2
3
108'

Dennis Van Der Heijden nie utrzymał się w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika, ale przynajmniej wywalczył wznowienie wrzutem z autu dla głogowian. Straciła rumieńce gra Korony Kielce.

10
4
1
1
9
czas Druga połowa dogrywki
106'
106'

Chrobry Głogów. Schodzi: Mikołaj Lebedyński. Wchodzi: Dennis Van Der Heijden.

1
105'

Doliczona minuta.

2
1
1
1
3
104'

Żółtą kartkę otrzymał Kyryło Petrow za faul w centrum boiska na Mikołaju Lebedyńskim.

15
6
3
3
3
102'

Chrobry Głogów ponownie miał możliwość wykorzystania rzutu rożnego. Groźnie bita piłka w kierunku bramki Konrada Forenca. Ten interweniował skutecznie, ale przy okazji staranował kompana z zespołu Kyryło Petrowa.

5
2
2
100'

Interweniowali gospodarze po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusza Machaja.

2
2
2
5
97'

Dogrywka już dość wyrównana. Podanie prostopadłe w pole karne gospodarzy do Dominika Piły, którego zagranie w kierunku bramki Konrada Forenca zostało powstrzymane rozpaczliwym wślizgiem. Chrobry Głogów miał jeszcze możliwość przekucia w gola rzutu rożnego.

10
3
2
1
3
94'

W odpowiedzi celne uderzenie Michała Rzuchowskiego po podaniu Mateusza Machaja. Również Konrad Forenc nie pozwolił sobie na przepuszczenie piłki do sieci.

8
2
4
4
6
92'

Pierwsza szansa na rozstrzygnięcie rywalizacji w dogrywce. Luka Zarandia zatańczył między obrońcami przeciwnika i wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Nie po raz pierwszy na posterunku czujnie Rafał Leszczyński.

komentarz

Wynik 2:2 po dwóch połowach oznacza, że konieczne będzie rozegranie dogrywki w Kielcach. Nie kończy się nam sezon na szczeblu centralnym w Polsce. Nadal pozostała do rozwiązania zagadka, która drużyna uzupełni PKO Ekstraklasę.

15
10
5
3
5
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Piła za faul na sposobiącym się do szybkiego wznowienia Konradzie Forencu.

13
10
4
9
11
90'

6
4
2
6
88'

Ostatnie szanse na gola w drugiej połowie meczu.

8
8
2
3
5
87'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk za faul na Dominiku Pile.

24
11
1
4
6
85'

Trudno jest utrzymać się w posiadaniu piłki gościom.

3
4
11
10
83'

Chrobry Głogów. Schodzi: Mateusz Bochnak. Wchodzi: Paweł Tupaj.

Mateusz Bochnak #7
2
4
2
3
2
82'

Piłka w bramce Chrobrego Głogów. Adam Frączczak wykonał dobitkę uderzenia Jacka Kiełba, ale był na spalonym. Nie ma prowadzenia Korony Kielce.

22
21
4
5
13
81'

Korona Kielce. Schodzi: Jewgienij Szykawka. Wchodzi: Luka Zarandia.

Jewgienij Szykawka #99
3
2
4
2
4
79'

Michał Michalec interweniował po groźnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Mateuszowi Bochnakowi nie udało się wykorzystać wysiłku kompana z zespołu i utrzymać się w posiadaniu futbolówki.

1
2
2
78'
76'

Podanie w pole karne Chrobrego Głogów zostało przechwycone przez Rafała Leszczyńskiego.

8
2
1
6
74'

Jacek Kiełb jest rozczarowany swoim strzałem po dośrodkowaniu, przedłużonym jeszcze przez Jewgienija Szykawkę. Piłka przeleciała ponad bramką głogowian.

3
6
2
4
73'

Przerwa w grze po niebezpiecznym zderzeniu Jewgienija Szykawki z Robertem Mandryszem.

1
2
6
3
1
71'

Na razie rezultat oznaczający konieczność rozegrania dogrywki i odrobina spokoju na boisku. Zbyt głęboko cofnęli się podopieczni Ivana Djurdjevicia i zapłacili za to wysoką cenę.

2
2
2
1
3
68'

Korona Kielce. Schodzi: Dalibor Takac. Wchodzi: Filipe Oliveira.

Dalibor Takac #16
2
1
1
1
68'
66'

Adam Frączczak ponownie z golem!

4
5
3
4
63'

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

W 63. minucie kielczanie doprowadzili do remisu 2:2. Adam Frączczak pokonał Rafała Leszczyńskiego z rzutu karnego przyznanego za faul Michała Ilkówa-Gołąba.

28
13
4
22
41
63'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ilków-Gołąb za sprokurowanie rzutu karnego.

3
6
1
6
13
63'

Adam Frączczak będzie strzelać!

7
2
1
9
62'

Rzut karny za faul Michała Ilkówa-Gołąba!

9
3
2
7
26
62'

Sędzia zastanawia się nad przyznaniem Koronie rzutu karnego.

5
1
1
3
15
61'

Przerwa w grze po kolizji z udziałem Jacka Podgórskiego w polu karnym głogowian.

1
5
3
4
59'

Mnożą się sytuacje podbramkowe Korony Kielce. Jewgienij Szykawka co prawda strzelił celnie, ale nie pokonał czujnego na linii Rafała Leszczyńskiego. Na razie tylko nabijają statystyki gospodarze.

6
6
1
1
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Corral za faul w bocznym sektorze boiska.

Roberto Corral #3
8
3
1
3
56'

Korona Kielce w posiadaniu piłki po przerwie, ale tego należało się spodziewać. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego mieli już kilka szans na doprowadzenie do remisu. Ostatni strzał Jacka Podgórskiego został poskromiony przez czujnego Rafała Leszczyńskiego.

4
4
2
3
1
54'

Brakuje dokładności po przerwie Adamowi Frączczakowi. Tym razem napastnik Korony Kielce nie przymierzył pod poprzeczkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Jacka Podgórskiego.

4
4
2
3
1
51'

W 51. minucie była szansa na doprowadzenie do remisu z rzutu wolnego po faulu Michała Michalca na Adamie Frączczaku. Mocne uderzenie autora pierwszego gola okazało się niecelne.

8
8
2
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Michalec za faul blisko własnego pola karnego na Adamie Frączczaku.