(1:0)
Zakończony
Ekwador
komentarz

Remis 1:1. Sprawa awansu do fazy pucharowej wyjaśni się po 3. kolejce. Łatwiej będą mieli Holendrzy.

9
3
2
1
90+4'

Sporo pajacowania w końcowych minutach. Sędzia już powinien zakończyć mecz. Z remisu drużyny są wyraźnie zadowolone.

20
10
5
3
3
90+2'

Preciado uderzył głową z ok. 16 metrów. Bez siły, bo o nią w tej sytuacji było trudno.

1
3
1
2
5
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

10
4
5
3
8
90'
48
89'
1
87'

Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z Ekwadorczyków. Rywale mają do Holendrów pretensji o to, że nie wybili piłki, kiedy na murawę runął Valencia.

4
3
3
6
6
84'

Końcowe fragmenty gry. Wydaje się, że remis satysfakcjonuje obydwa zespoły.

7
4
5
81'

Po rzucie rożny bardzo niecelnie uderzył z ok. 20 metrów Preciado.

6
4
4
4
2
80'

Ekwadorczycy jeszcze starają się poderwać. Przed momentem wywalczyli korner.

8
4
3
2
1
80'
79'
76'

Kwadrans do końca. Holendrzy przeważają, ale Oranje są świadomi, że w ostatnim spotkaniu grają z Katarem. Trudniej na pewno nie będzie.

1
7
1
74'
Jeremy Sarmiento #16
Michael Estrada #11
3
4
4
1
73'

Depay w sytuacji sam na sam obok słupka. Dodatkowo wcześniej Holender był na wyraźnym spalonym.

2
6
1
1
71'

Gakpo powinien otrzymać kartkę za faul. Sędzia jednak nie zdecydował się ukarać Holendra.

3
2
4
4
7
69'
69'

W ostatnich minutach Ekwador pasywniej, Holendrzy częściej utrzymują się przy piłce.

3
3
2
6
3
66'

Z ok. 20 metrów do strzału doszedł Teun Koopmeiners. Próba była jednak wyraźnie niecelna. Pierwsza od dłuższego czasu próba Holendrów.

2
5
1
2
1
64'

Valencia w polu karnym do Estrady, strzał bardzo słaby i padł łupem bramkarza.

2
1
3
4
2
62'

Ekwador poczuł krew. Zespół w ataku, Holendrzy nie kwapią się do ataku, wyraźnie uśpieni wcześniejszymi sennymi minutami.

5
10
3
3
2
59'

Z dalekiej podróży wrócili Holendrzy. Do obitej piłki w polu karnym doszedł Plata. Mocny strzał, z ok. 14 metrów, ale w poprzeczkę!

9
5
5
7
6
57'

Zbyt ostro zagrał Ekwadorczyk. Kartka w ręku sędziego.

8
55'

Ponownie gra przeniosła się w okolice środka pola. Żadnej z drużyn remis nie satysfakcjonuje.

1
1
1
2
4
52'

Strata gola pobudziła Holendrów. Drużyna Louisa van Gaala stara się atakować, ale trudno zmienić nawyki, jeśli przez trzy kwadranse gra się na pół gwizdka.

3
8
4
2
5
49'

Gol! Strzelił Enner Valencia. Holendrzy na własnej połowie zgubili piłkę. Po chwili Plata wpadł w pole karne. Mocny strzał odbił Noppert, a nadbiegający Valencia z bliska wpakował piłkę do siatki! 1:1!

61
30
10
4
4
47'

Ekwador na połowie Holendrów, ale drużyna z Ameryki Płd. nie potrafi jak na razie zagrozić reprezentacji Oranje. Przed momentem dogranie z rzutu wolnego spokojnie wybili obrońcy.