(0:0)
Zakończony
Iran
komentarz

Koniec meczu! Było to jedno z najlepszych spotkań pod względem emocji na tych MŚ! Iran był zdecydowanie lepszy od Walii, ale po zwycięstwo sięgnął w dramatycznych okolicznościach! Dzięki temu nadal pozostaje w grze, a Walia prawie na pewno wraca do domu.

11
8
2
4
2
90+11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ramin Rezaeian. Asystował mu Mehdi Taremi.

Iran dobija Walię! Szybki wypad, piłka przerzucona nad bramkarzem i jest już na pewno po meczu!

65
29
12
9
14
90+10'

To pierwszy gol z dystansu na MŚ i to jak ważny!

27
13
8
8
8
90+8'
GOOOOOOL!!!

A JEDNAK!!! Allen źle wybił piłkę przed pole karne, przejął ją Cheshmi i strzałem z dystansu wpakował ją do bramki!!! Niesamowita radość Irańczyków, którzy rzutem na taśmę wyrwali zwycięstwo!

26
90+8'

Taremi nie doszedł do podania z lewej strony. Przeszkodził mu Allen.

4
4
3
3
1
90+7'

Ten remis bardzo mocno ogranicza szanse obu drużyn na awans z grupy.

17
14
11
6
5
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA
90+4'
5
3
5
4
5
90+4'

Co ciekawe, od momentu czerwonej kartki, Irańczycy mocniej nie zagrozili bramce Warda.

2
7
2
5
1
90+2'

Spróbował teraz Moore, choć piłka przeszkodziła mu w oddaniu strzału.

10
12
5
6
10
90'

Doliczone 9 minut.

12
9
11
6
8
89'

Irańczycy na pewno dostaną jeszcze sporo czasu.

12
2
4
3
6
88'

Przed meczem Walijczycy z pewnością liczyli na zwycięstwo. Teraz remis wezmą z pocałowaniem ręki.

6
8
4
5
4
87'
ZMIANA
2
4
3
2
3
87'

Dodajmy, że to pierwsze wykluczenie na tym turnieju.

1
8
5
3
4
87'

Jest zmiana decyzji! To oznacza, że Irańczycy stają przed ogromną szansą.

9
5
2
3
5
86'
CZERWONA KARTKA
29
14
8
2
3
85'

Sędzia jeszcze analizuje czy golkiper Walii nie powinien wylecieć z boiska. Ma na to sporą szansę.

8
8
5
2
2
84'

Oho, jest rozróba. Hennessey ruszył poza pole karne, powalił Taremiego i zobaczył tylko żółtą kartkę. Zagotowało to Irańczyków.

2
15
5
2
3
83'

Pierwsza od dawna - chyba pierwsza w ogóle w tej połowie - okazja dla Walii. Davies przymierzył jednak niecelnie, choć bardzo się nie pomylił.

4
1
2
2
3
82'
ZMIANA
4
1
2
1
1
81'

Ezatolahi prawdopodobnie nie będzie w stanie kontynuować gry.

2
2
2
2
81'

Kompletnie niewidoczny jest Bale. Kapitan drużyny nawet niespecjalnie angażuje się w grę defensywną.

3
8
1
2
3
79'

Indywidualnie ruszył James. Nic z tego nie wyszło.

5
5
1
3
5
78'
1
77'
ZMIANA
76'
ZMIANA
Ehsan Haji Safi #3
1
2
1
1
76'
ZMIANA
76'

Nourollahi zgłosił uraz i prosi o zmianę.

3
3
1
5
2
73'

Jeśli nic się nie zmieni, to lada moment Iran przełamie defensywę przeciwnika.

7
8
2
2
9
71'

Fatalnie wygląda Walia. Nic nie funkcjonuje w tej drużynie.

8
4
5
6
6
69'

James szarżował na lewej stronie, ale ostatecznie posłał piłkę w rywala.

2
1
1
1
5
68'
ZMIANA
65'

Irańczycy zdecydowanie bliżej strzelenia gola od rywala. Bardzo kiepsko wygląda Walia.

10
6
2
3
8
62'

Azmoun jeszcze walczy.

3
3
2
2
2
61'

Ampadu wrzucił piłkę w pole karne. Nikt nie przeciął jego podania.

3
4
2
1
1
58'

Skurcze łapią Azmouna. To będzie chyba koniec jego występu.

5
3
3
1
1
57'
ZMIANA
2
2
3
1
2
57'
1
56'

Coraz bardziej rozpaczliwie broni się Walia. Po drużynie z drugiej połowy meczu z USA nie ma na razie śladu.

4
1
2
1
5
54'

Fatalne dośrodkowanie Wilsona.

2
2
2
2
4
54'

Faulowany Ramsey. Okazja do dośrodkowania.

3
2
2
53'

Bale dośrodkował, Moore główkował. Od bramki rozpocznie Hosseini.

1
1
4
1
2
52'

I kolejny raz! Tym razem technicznie z dalszej odległości przymierzył Gholizadeh, a Walię znowu uratował słupek!

2
8
4
1
1
51'

Azmoun przebiegł kilkadziesiąt metrów, wpadł w pole karne i huknął w słupek!

3
5
3
2
3
50'

Moore doszedł do piłki i już składał się do podania, ale sędzia liniowy ostatecznie podniósł chorągiewkę.

2
1
1
2
5
49'

Nieźle zapowiadała się akcji Walii, ale Roberts zagrał fatalnie.

3
2
1
4
5
48'

Na początku drugiej odsłony aktywniejsi Irańczycy.

4
3
3
3
10
46'

komentarz

Do przerwy ciekawe spotkanie. Po zmianie stron liczymy, że dojdą do tego gole.

6
5
6
5
8
45+4'

Zakotłowało się w polu karnym Walii, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

10
4
2
2
1
45+3'

Faulowany Taremi i to może być ostatnia okazja dla Iranu w I połowie.

2
1
1
3
3
45+3'
3
3
1
2
2
45+2'

Azmoun mógł skończyć I połowę z golem, ale nie zdołał dołożyć nogi po dośrodkowaniu z prawej strony i trafić z kilku metrów.

1
3
2
2
45'

Doliczone 4 minuty.

3
3
1
3
4
45'

Początek meczu zdecydowanie bardziej energetyczny, ale i tak nie możemy narzekać, mimo że wynik pozostaje bezbramkowy.

3
3
1
42'

Spokojnie wrzutkę z narożnika złapał Hosseini.

1
2
1
2
3
42'

Strzał Wilsona odbił się od obrońcy i wyszedł na rzut rożny.

2
1
2
1
39'

Nieco lepiej wyglądają teraz Walijczycy. Nie przekłada się to jednak na zagrożenie bramki.

6
1
1
37'

Ależ zawalił to Williams. Kapitalne podanie w pole karne, ale zawodnik Walii źle przyjął piłkę i było po akcji.

1
2
4
2
4
35'

Ramsey posłał długą piłkę w kierunku Bale'a, ale we wszystko wmieszał się Hosseini.

2
1
2
2
2
33'

Lepsze wrażenie sprawiają Irańczycy, ale i Walijczycy potrafią sprawnie przedostać się pod pole karne rywala.

3
2
2
3
4
30'

Wilson posłał prostopadłe podanie do Moore'a, a świetną interwencją w obronie popisał się Hosseini.

1
3
3
3
29'

Azmoun wrócił na boisko.

4
2
1
3
2
28'

Póki co napastnik poza boiskiem. Nie wiadomo czy konieczna będzie zmiana.

3
2
4
1
2
27'

Tym razem Azmoun...

3
2
2
3
3
25'

Nie jest to nic groźnego, więc gramy dalej.

3
3
24'

Problemy zgłasza Williams.

2
1
2
2
3
23'

Po rzucie wolnym niecelnie główkował Azmoun.

3
3
1
21'

Oglądamy naprawdę żywe i niezłe spotkanie, w którym wszystko się może zdarzyć.

4
4
1
1
1
19'

Dobra wrzutka Wilsona z rzutu wolnego, ale dobrze piąstkował Hosseini.

4
2
2
15'

Kapitalną akcję dwójkową przeprowadzili Irańczycy po błędzie Robertsa na swojej połowie. Szybka wymiana podań, wejście w pole karne i gol Gholizadeha do pustej bramki. Sędzia odgwizdał jednego spalonego... rodem z PKO Ekstraklasy. Byli we 3 w polu karnym, a strzelec złamał linię.

5
8
1
1
3
13'

Problemy ma Moore.

4
4
5
4
7
12'

Powinno być 1:0! Roberts dośrodkował z prawej strony, a podeszwą z powietrza uderzył Moore. Hosseini instynktownie interweniował i uratował Iran przed stratą gola.

6
3
4
3
2
9'

Nieźle wyglądają Irańczycy. Wyszli na boisko z jedną myślą - przedłużyć nadzieje na wyjście z grupy.

6
5
3
4
8
7'

Azmoun uderzył celnie sprzed pola karnego, lecz zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza.

7
4
1
5'

Żywe pierwsze minuty. Irańczycy wysoką atakują rywala i szukają dalekich podań za linię obrony.

3
3
1
2
4
2'

Szybki wypad Walijczyków zakończony niecelnym strzałem Williamsa.

3
6
3
5
6
1'