Płaski strzał oddał Antuna. Wprost w naszego bramkarza.

52
54
86
90+6'

Krychowiak zamiast uderzać z ok. 30 metrów powinien podawać. Próba poszybowała ponad bramką.

70
222
36
52
114
90+5'

Lozano szaprnął lewą stroną, uciekł Kamińskiemu, ale dogranie wybił Glik.

150
76
40
44
52
90+4'

Wyjście Polaków, zagranie w pole karne do Kamińskiego. Rudzianin uderzył wprost w Ochoę.

70
146
42
46
56
90+3'

Trener Meksykan do drużyny: Grajcie na obieg.

80
192
46
40
52
90+1'

Po dograniu Polacy wybili piłkę. Po chwili spalony jeden z graczy z Meksyku.

154
74
40
36
54
90'

Sędzia doliczył 7 minut, a Meksyk wykona rzut rożny.

66
106
50
52
92
90'

Potężny strzał z bliska na głowę przyjął Glik. Polak potrzebuje momentu dla siebie.

70
156
64
60
50
88'

Cash dogrywał, Lewandowski starał się uderzać głową, ale został przyblokowany.

52
132
30
42
52
88'

Wóz, albo przewóz. Zbita szyba lub gol. Idziemy na całość. Arek na boisku!

110
269
30
22
22
87'
101
76
22
14
34
87'

Lozano tak marzył o strzale, że sponiewierał w naszym polu karnym Casha.

14
52
10
14
10
86'

Cash chciał na lewo. Wyszło źle, piłka pofrunęła w trybuny.

30
122
23
26
32
84'
20
84'

W końcowych fragmentach regulaminowego czasu zespoły jeszcze szukają gola i trzech punktów. Zapowiadają się emocjonujące minuty.

34
62
20
14
14
82'

Kontra Meksyku, na wszystko skończyło się w naszym polu karnym. Piłka w rękach Szczęsnego.

120
52
22
22
40
82'

Dogranie z kornera Zielińskiego, po zgraniu uderzał Krychowiak, ale został przyblokowany.

54
50
20
16
24
80'

Tymczasem Meksyk. Strzelał z dystansu Vega. Obok bramki Szczęsnego.

100
64
34
24
52
80'

Częściej przy piłce Meksyk, Polacy rywalom nie zagrażają. Może w końcu uda się skontrować.

54
150
14
30
40
78'

Złych wyborów dokonują Polacy. To sprawia, że zamiast kontr mamy jedynie atak pozycyjny.

70
166
26
50
72
76'

Frankowski przydeptał Lozano. Kartka w rękach arbitra.

70
75'

Staramy się atakować, ale wydaje się, że Meksykanie mają Polaków rozpracowanych.

34
152
20
36
38
74'

Frankowski ruszył prawą stroną, zagranie do Bielika, ale ten przewrócił się o własne nogi.

42
308
22
24
30
73'

Dogranie Zielińskiego z rzutu wolnego, piłka uderzona przez jednego z Polaków opuściła boisko.

22
70
10
24
30
71'
70
26
20
14
20
71'

Dwadzieścia minut do końca. Z jednej strony zmarnowany rzut karny. Z drugiej, nie gramy dobrze.

40
72
14
54
50
71'
Henry Martin #20
16
4
4
4
4
71'
Carlos Rodriguez #8
20
6
6
4
6
68'

Meksykanie dogrywali z rzutu wolnego, Polacy wybili piłkę.

94
36
22
24
36
67'

Lewandowski na lewo do Szymańskiego, ten jednak dośrodkował wprost w plecy obrońcy.

32
90
20
26
52
66'

Mamy wrażenie, że wszystko się posypało. W naszych szeregach coraz więcej paniki. Przed momentem ponad bramką uderzył Vega.

36
64'

Dogranie w pole karne Alvareza, głową uderzył Martin. Fenomenalnie między słupkami zachował się Szczęsny!

186
48
30
20
30
62'

Obroniony rzut karny dodał Meksykanom mocy. Nasi w małym szoku.

92
262
40
60
100
60'

Tymczasem Meksykanie w naszym polu karnym. Oni także zamarzyli o "jedenastce". Zamiast niej jest kartka dla sztabu naszych rywali.

99
172
24
34
46
59'

Meksykanie już świętują, ale przecież wciąż jest 0:0.

102
202
32
48
70
58'
NIESTRZELONY KARNY

Pakujemy się. Strzał w prawy róg, bramkarz odbił piłkę!, nie udało się poprawić. Koniec świata. Wciąż 0:0.

221
1023
132
247
587
57'

Pamiętamy ostatniego karnego Roberta. Zapomnijmy o nim!

304
176
40
46
72
56'
160
56
22
20
22
56'

Rzut karny dla Polaków! I co teraz?

253
72
36
20
26
55'

Sędzia biegnie do monitora. Czyżby rzut karny dla Polaków?

134
74
26
10
20
55'

Nasi pomarzyli jeszcze o rzucie karnym. Co na to wóz VAR?

78
40
14
10
16
54'

Lewandowski gonił piłkę, ta minęła bramkarza, ale wybił ją obrońca.

10
52'

Kropnął z dystansu Lozano, Szczęsny we wtorek jest pewny. I całe szczęście.

46
24
14
10
10
52'

Dogranie z rzutu rożnego, piłkę wypiąstkował Szczęsny.

50
14
10
6
10
51'

Meksyk przy piłce. Gra toczy się na naszej połowie. Po chwili już jesteśmy w polu karnym i będzie korner dla rywali.

10
20
10
10
40
49'

Zieliński z rzutu wolnego. Znowu przeskoczyło w drugą stronę. Tzn. tak mityczna wajcha.

4
47'

O ciemiączko... Dośrodkowanie z prawej strony. Od bramki Meksykanie.

22
52
14
6
10
47'

Po przerwie wciąż spokojnie, wciąż niedokładnie, ale my coś czujemy! Żur u sąsiadki też, ale nie tylko.