(0:0)
Zakończony
Meksyk
komentarz

Argentyna miała się pakować, tymczasem Lionel Messi i przyjaciele wyraźnie zaczynają się rozkręcać. Przed ostatnią kolejką w "polskiej" grupie sytuacja jest bardzo ciekawa.

23
12
8
12
25
90+4'

Końcowe fragmenty spotkania. Tutaj już niewiele się wydarzy.

20
14
11
50
24
90+2'

Meksyk szuka gola kontaktowego. Jednak cały czas nie jest w stanie zagrozić rywalom.

17
12
6
25
29
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

22
14
8
8
19
89'
15
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Enzo Fernandez. Asystował mu Lionel Messi. Krótko rozegrany rzut rożny. Fernandez wszedł w pole karne i kapitalnie uderzył nie do obrony. Ochoa nie był w stanie sięgnąć piłki. 2:0!

41
29
17
94
83
85'

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. Meksyk próbuje, ale cały czas bez klarownej szansy na wyrównanie.

9
9
4
58
19
82'

Atak Meksyku, ale po raz kolejno zabrakło uderzenia. Emiliano Martinez pewnie złapał piłkę na przedpolu.

16
9
4
52
24
78'

A teraz dogranie Messiego wybił Ochoa. Okazało się, że piłka wcześniej opuściła boisko.

39
18
7
11
12
77'

Alvarez w polu karnym do Messiego, piłkę wybili jednak Meksykanie.

35
17
4
9
9
75'

Kwadrans do końca. Wydaje się, że bliżej drugiej bramki jest Argentyna, Meksyk cały czas bez koncepcji.

14
8
8
25
34
73'

Meksyk trochę bezradny, Argentyna pewnie rozbija dość nieliczne jak na razie próby rywali.

7
5
8
14
23
73'
5
70'

Piłka spadła pod nogi Moliny, który huknął z ok. 17 metrów. Ponad poprzeczką.

6
9
8
13
8
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
68'

Meksyk w końcu się obudził. Oni muszą coś zdziałać, bo może mieć problem.

28
16
6
6
6
67'

Faul taktyczny przy bocznej linii i kolejna kartka w meczu.

12
9
8
8
12
66'
8
66'
ZMIANA
8
6
7
4
8
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Angel Di Maria. Po co jest Messi? Właśnie po to! Płaski strzał Argentyńczyka z ok. 25 metrów. Ochoa nie był w stanie sięgnąć piłki, który wpadła do bramki przy słupku! 1:01!

71
34
25
69
202
64'

Lozano szarpnął prawą stroną, skończyło mu się boisko i tyle z tego wyszło.

14
12
3
4
6
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
60'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne Argentyńczyków, którzy bez problemów wybili piłkę.

16
20
9
12
15
57'
ZMIANA
12
15
13
12
8
56'

Dwie wywrotki szczęścia mieli Meksykanie, w ostatnim momencie zablokowali rywala w polu karnym.

36
23
13
8
12
55'

Gra ponownie w środku pola. Wiele wskazuje na to, że ten kto trafi wygra mecz.

20
14
19
7
8
52'

Próba Meksyku przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

13
9
8
11
22
51'

Messi uderzył z rzutu wolnego, ale postraszył miejscowe krokodyle.

26
59
5
6
4
50'

Szarżował Messi i został podcięty przez rywala.

23
22
11
14
14
49'

Meksykanom brakuje spokoju w decydujących momentach. Przed momentem po raz kolejny nerwowo i piłkę przejęli Argentyńczycy.

13
6
5
10
10
48'

Kontra Meksyku, ale niepotrzebny strzał Vegi z dystansu. Piłka trafiła w obrońcę.