19
2
7
90+13'

To oczywiście nie ma żadnego znaczenia, bo Tunezja i tak odpadła już z dalszej rywalizacji.

25
13
11
30
13
90+12'

Ależ tu się dzieje! Griezmann był na spalonym w początkowej fazie akcji, ale brał w niej udział dopiero w momencie strzału. Wcześniej piłka została odegrana przez jednego z partnerów.

57
29
4
6
7
90+12'

Nie ma gola! Wciąż 1:0!

180
109
11
9
11
90+11'

Wydawało się, że to koniec meczu, ale nie. Sędzia analizuje jeszcze czy gol dla Francji padł prawidłowo!

107
36
13
8
15
90+8'

Zakończył się mecz Australii z Danią. 1:0.

75
28
4
8
8
90+7'

Rozpaczliwie wybijają piłkę zawodnicy z Tunezji. Byle dalej od własnej bramki.

129
38
10
5
8
90+6'

Kontra Tunezji. Wyglądało to nieźle, Kechrida chciał wejść w drybling przeciwko Konate, ale w najważniejszym momencie się poślizgnął.

33
26
7
13
9
90+5'

Nieudane dośrodkowanie Mbappe. Piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników w polu karnym. Zmarnowana szansa Francji.

63
47
8
10
9
90+4'

Tunezja zamknięta we własnym polu karnym.

13
13
13
18
29
90+3'

Strzelał z rzutu wolnego Mbappe... prosto w mur.

48
47
12
8
9
90+2'

Mbappe przewracany przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Francji z niebezpiecznej pozycji.

11
9
11
9
33
90'

Sędzia dolicza minimum osiem minut.

8
7
9
6
26
90'

Kolo Muani strzela minimalnie obok bramki z dwudziestu metrów. Piękna akcja Francji.

6
10
5
3
10
89'

Świetna akcja Mbappe, ale Dahmen broni strzał Francuza niemal z linii końcowej!

21
18
4
6
5
88'

Kolejne minuty upływają, a obraz gry, jak i wynik się nie zmieniają. Francja niby przeważa, niby atakuje. choć nie przekłada się to na stuprocentowe sytuacje.

7
19
5
2
3
85'

Rabiot złożył się do strzału z woleja z narożnika pola karnego, uderzył po koźle, lecz niecelnie.

4
12
5
5
2
85'

Po tych wszystkich zmianach Francja już zdecydowanie dominuje na boisku.

1
6
3
3
3
83'
2
82'

Groźny strzał Dembele zza pola karnego, jednak pewnie broni Dahmen. To pierwsza celna próba Francji w dzisiejszym meczu!

7
8
2
3
3
80'

Disasi strzelał nad poprzeczką po rzucie rożnym.

7
2
4
2
2
79'

Od razu pokazał się Dembele. Świetne dośrodkowanie Francuza, z którym sporo problemów miał Dahmen. Ostatecznie odbił bezpiecznie piłkę.

4
2
2
1
2
79'
77'

Tunezja w tym momencie może tylko czekać na wieści z drugiego stadionu. Nic nie jest zależne od niej.

4
4
2
1
2
76'

Kwadrans do końca. Francja w ataku pozycyjnym. Tunezja czeka na jakąś kontrę.

2
2
1
2
1
74'
2
73'

Pokazywał się z lewej strony Rabiot, ale przecenił jego możliwości biegowe Mbappe i podał zdecydowanie za mocno.

3
4
2
1
1
73'
Youssouf Fofana #13
1
4
2
1
2
72'

Wygwizdywany Mbappe uwolnił się spod krycia, podał w pole karne... do nikogo. Kompletnie nieudane zagranie.

1
1
1
2
1
70'

Jebali zagrał do niepilnowanego Romdhane, ale ten źle zabrał się z piłką w pole karne i praktycznie uniemożliwił sobie oddanie strzału.

2
18
1
2
2
68'

Konate naprawił błąd Saliby. Była groźna kontra Tunezji, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

4
3
4
3
5
67'

Kibic wbiegł na boisko. Przerwa w grze.

9
6
3
4
2
66'

Tunezja trochę się wycofała. Czeka na ruch przeciwnika.

4
4
3
3
4
64'

Mbappe na spalonym. Za szybko ruszył do piłki zagrywanej przez Kolo Muaniego.

7
8
2
1
1
63'
63'
63'
62'

Australia prowadzi z Danią! Teraz Tunezja musi liczyć na Duńczyków.

2
4
2
2
62'

Gra przerwana, bo oberwał Romdhane.

2
1
60'
2
13
3
2
5
59'

Stracił piłkę Fofana, który chciał się zabawić ruletką i nie za bardzo mu to wyszło.

3
7
1
1
1
58'

Szaleństwo na trybunach. Teraz bramka już w pełni prawidłowa! Strata Fofany w środkowej strefie boiska i Tunezja momentalnie ruszyła z kontrą. Khazri ruszył indywidualnie środkiem i lekkim, ale bardzo precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

77
33
8
6
6
56'

Wrzutka z lewej strony, ale Khazri nie trafił czysto w piłkę i nie oddał strzału.

3
3
5
5
4
56'

Wzmaga się doping tunezyjskich kibiców. Wierzą, że ich reprezentacja jest w stanie wcisnąć tego jednego upragnionego gola. Na razie jednak z boiska wieje nudą.

1
3
2
2
4
53'

Fofana potrzebował pomocy medycznej.

1
3
2
3
2
52'

Fofana nagle przewrócił się we własnym polu karnym, ale sędzia nie przerwał gry. Laidouni przejął piłkę, uderzył potężnie z ostrego kąta... nad poprzeczką.

1
1
3
1
50'

Tunezja potrzebuje tylko jednego gola przy remisie w meczu Australia - Dania. Można się więc spodziewać, że wraz z upływem czasu ataki Tunezyjczyków będą coraz bardziej intensywne.

2
4
3
2
4
48'

Tchouameni sporo ryzykował wślizgiem, ale chyba nie doszło tam do przewinienia.

1
2
1
2
1
47'

Khazri upadł w polu karnym. Sędzia kolejny raz nie reaguje, choć Tunezyjczyk zwija się z bólu.