56
54
241
90+8'

Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego, doszedł do strzału Sule, ale został zablokowany!

181
195
31
22
24
90+7'

Niemcy mają jeszcze jedną, może dwie szanse na gola. Coraz mniej czasu zostało do ostatniego gwizdka. Neuer idzie w pole karne.

144
217
31
22
32
90+5'

Dobra szansa dla Niemców na wyrównanie! Goretzka był niepilnowany na osiemnastym metrze, jednak strzelił obok bramki!

282
299
28
29
30
90+4'

Rozpaczliwa próba strzału Ruedigera z dystansu. Bardzo niecelnie.

251
268
22
21
28
90+3'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne, przewrócił się Fullkrug i kolejny raz protestują Niemcy. Domagają się rzutu karnego. Sędzia sprawdził to na VAR i gramy dalej.

182
78
14
10
18
90+2'

Japonia w defensywie, ale cały czas rywale nie mają swobody przy rozegraniu piłki.

181
76
21
13
14
90+2'

Usiadł na murawie Tomiyasu. Sygnalizuje uraz mięśniowy.

39
23
9
27
22
90'

Sędzia dolicza minimum siedem minut! To sporo czasu dla Niemców.

29
18
12
12
132
90'

Niecelny strzał głową Goretzki z jedenastu metrów po dograniu z prawej strony.

103
52
7
10
8
89'
88'

Protestują Japończycy. Doan przewrócił się w polu karnym po wejściu Ruedigera. Sędzia nie reaguje!

32
35
18
12
46
88'

Japonia ustawiła się na kontrę i przyjmuje rywala na własnej połowie. Niemcy nie radzą sobie w ataku pozycyjnym.

82
29
6
3
9
86'

Był rzut rożny dla Niemców, analizowane było ewentualnie zagranie ręką Mitomy we własnym polu karnym. Nic z tych rzeczy! Sędzia każe grać dalej.

68
31
5
4
5
85'

To wręcz nieprawdopodobne. Japonia była stłamszona w pierwszej połowie, w drugiej też gra im się nie układała, wydawało się, że kwestią czasu są kolejne gole dla Niemców, a tymczasem mamy zwrot o 180 stopni!

93
56
5
5
7
83'

Sensacja wisi w powietrzu. Japonia wychodzi na prowadzenie! Sule złamał linię spalonego po szybko rozegranym rzucie wolnym z własnej połowy. Następnie Asano utrzymał się przy piłce w polu karnym mimo obecności Schlotterbecka i strzałem przy bliższym słupku pokonał Neuera!

373
166
35
14
17
83'

Coś się zacięło w grze Niemców. Nie potrafią zrobić przewagi, przyspieszyć gry. Tym zaskakiwali wcześniej defensywę Japończyków.

32
29
9
4
8
80'

Gonda zaliczył pusty przelot, ale Ruediger źle trafił w piłkę i strzelił nad bramką.

10
21
4
6
8
80'

Korner dla Niemców, którzy po raz pierwszy po stracie gola przedostali się w okolice pola karnego rywala.

3
6
3
8
79'
6
6
5
7
6
79'
wchodzi Wchodzi
Niclas Fullkrug #9
schodzi Schodzi
7
4
2
78'

Japonia chce iść za ciosem. Nie ma bronienia remisu, a próby dalszego atakowania.

31
19
4
4
3
77'

Niemcy pokpili sprawę. Mieli gigantyczną przewagę, stworzyli sobie mnóstwo sytuacji, by podwyższyć prowadzenie, ale skoro ich nie wykorzystali, to zostali za to skarceni.

26
12
7
6
7
75'

Szaleństwo, Japonia wyrównuje! Mitoma zagrał na obieg do Minamino, ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, Neuer odbił ją wprost pod nogi Ritsu Doana, a ten nie pomylił się z kilku metrów!

14
73'

Powinien być remis! Nieprawdopodobna interwencja Neuera po strzale Ito ratuje Niemców! Po chwili miał jeszcze okazję do dobitki Sakai, ale nie trafił do w zasadzie pustej bramki!

6
10
6
9
14
75'
72'
Ao Tanaka #17
5
6
2
5
5
70'

Co tu się wydarzyło?! Niemcy mieli mnóstwo okazji, by podwyższyć prowadzenie, ale znakomicie w bramce spisał się Gonda! Najpierw strzelał Hofman, później Gnabry, potem jeszcze dwukrotnie Gnabry, ale golkiper Japonii nie dał się pokonać!

21
9
5
5
9
68'

Ruediger po raz kolejny! Tym razem zablokował strzał Asano po szybkiej kontrze Azjatów. Chyba zawiodło przyjęcie piłki, bo można było to lepiej wykończyć.

1
5
5
5
3
67'
12
4
1
1
2
67'
67'

Itakura strzelał, piłka zmierzała w bramkę, ale nie popełnił błędu dobrze ustawiony Schlotterbeck.

6
3
2
2
4
66'

Zablokowany strzał Asano z ostrego kąta. Korner dla Japonii, która jest coraz groźniejsza.

12
5
2
3
2
66'

Tempo spotkania trochę nam spadło. Japończycy doszli do głosu.

12
5
1
3
3
64'

Ruediger po raz kolejny nie pozwolił, by rozpędził się na prawym skrzydle Ito. Niemal perfekcyjny mecz Niemca.

12
3
1
63'

Ależ tu jest cisza na trybunach. Szok. Oczywiście mają w pamięci choćby wczorajszy doping Meksykanów.

4
5
1
1
61'

Kontratak Japończyków w proporcjach trzech na trzech. Mitoma zagrał na lewo do Asano, jednak ten strzelił bardzo niecelnie.

8
6
2
2
2
60'

Poklepali Niemcy. Gundogan strzela w słupek z szesnastu metrów! Ależ blisko!

12
4
4
5
15
58'

Akcja Japonii prawym skrzydłem. Dośrodkowanie Ito, ale dobrze interweniował Ruediger, nie pozwalająć na oddanie strzału.

12
1
2
2
1
57'
Daizen Maeda #25
6
1
1
2
57'
Kaoru Mitoma #9
3
1
1
1
3
55'

Na spalonym Havertz po podaniu Rauma. Choć można dyskutować czy faktycznie tak było. Później zawahał się Gonda, ale nie wykorzystali tego Niemcy.

1
5
1
3
6
55'

Podanie w kierunku Kamady, jednak ten złapany na spalonym. Kilkumetrowym. Zabrakło timingu.

2
4
3
3
6
53'

Zrobiło się trochę więcej miejsca na boisku. Kamada zagrał na dalszy słupek do Tanaki, ale ten był w trudnej pozycji i z dość ostrego kąta strzelił niecelnie.

1
3
3
5
6
51'

Nieprawdopodobna akcja Musiali w polu karnym Japonii. Bawił się, mijał na małej przestrzeni kolejnych rywali, wreszcie miał dużo miejsca do strzału, ale trochę się podpalił i kopnął nad poprzeczką!

15
6
7
5
5
50'

Indywidualna akcja Ito, ale ostatecznie przewrócił się w polu karnym. Szczęśliwie dopadł do piłki Kamada, uderzył mocno, jednak został zablokowany.

4
3
1
2
3
49'

Nie potrafią utrzymać się przy piłce Japończycy. Od razu ją tracą. W ten sposób trudno będzie o gola wyrównującego.