(0:0)
Zakończony
Kostaryka
komentarz

Niespodzianka stała się faktem. Jedno celne uderzenie wystarczyło, aby Kostaryka 1:0 pokonała Japonię.

28
13
10
11
5
90+4'
2
90+4'

Kolejny faul w ataku Japończyków. Sędzia przerwał grę.

6
3
5
5
2
90+3'

Faul taktyczny Endo i sędzia ukarał Japończyka.

9
8
5
7
3
90+2'

Czas płynie, Kostaryka skutecznie oddala grę od własnej bramki.

2
9
3
3
5
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

9
9
3
5
4
89'
Youstin Salas #14
4
5
2
2
2
88'

Ogromne zamieszanie pod bramką Navasa. Płaski strzał Kamady nogami odbił bramkarz. Po chwili złapał piłkę na przedpolu!

4
5
3
4
2
87'

Minamino w polu karnym Kostaryki, ale Japończyk przewrócił się i szansa przepadła.

1
5
2
3
2
85'

Japończycy na razie bez koncepcji. Azjaci mają spętane nogi. Kostaryka coraz bliżej niespodzianki.

1
5
2
8
3
83'
Yuki Soma #24
1
2
2
1
84'
1
3
1
3
2
82'

Japończycy w małym szoku. Mają niewiele czasu na zmianę swojej trudnej sytuacji.

4
10
1
4
4
81'

Gol! Strzelił Keysher Fuller. Asystował mu Yeltsin Tejeda. A jednak Kostaryka! Pierwszy celny strzał i gol! Tejeda przejął piłkę, zagrał do Fullera, a ten uderzył słabszą lewą nogą. Piłka dostała dziwnej rotacji i przelobowała bramkarza! 0:1!

18
79'

Kontra Kostaryki, ale złe rozegranie akcji i sędzia przerwał akcję. Spalony.

3
3
2
1
78'

Kamada dostał po głowie. Japończyk potrzebuje chwili dla siebie.

2
3
4
1
78'

Jednak Japonia napiera. Kostaryka na moment wyszła z własnej połowy. Teraz cały czas w ataku Azjaci.

3
2
1
76'

Soma dogrywał z prawej strony, ale za mocno. Wściekli na kolegę są jego przyjaciele.

1
1
2
1
1
75'

Kwadrans do końca. Kostaryka zaczyna atakować. Póki co polega to wszystko na wysokim pressingu.

1
2
1
1
1
72'

Kamada uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur. Poprawiał Soma, ale został przyblokowany.

1
5
2
3
1
70'

Ito uciekł obrońcy, ale ten go podciął tuż przed polem karnym!

1
3
2
1
70'

Wchodzimy w decydujące minuty. Kostaryka musi dać od siebie więcej. To jednak Japonia cały czas w ataku.

2
5
67'
Junya Ito #14
1
1
1
1
67'

Japonia konsekwentnie dąży do premierowego trafienia. Kostaryka niewiele robi, aby uniknąć pakowania się i powrocie do domu po trzecim meczu.

3
7
1
1
64'
1
64'
1
63'

Mocny strzał z rzutu wolnego oddał Soma. Piłka poszybowała nad murem, ale także ponad bramką.

1
1
3
2
1
62'
2
62'
3
5
3
4
3
61'

Endo faulowany kilka metrów przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Japonii.

4
2
4
2
2
60'

Godzina gry za nami. Japonia w ataku pozycyjnym. Kostaryka po przerwie w ofensywie jeszcze nic nie pokazała.

8
4
4
3
3
57'

Japonia przy piłce, ale dużo dale od pola karnego. W końcu wszedł w nie Soma. Próba prawą nogą z ok. 14 metrów poszybowała daleko od celu.

4
7
4
5
2
54'

Podobnie jak w 1. połowie, tak i teraz, ustały ataki Japończyków. Mniej dzieje się pod bramkami.

3
4
3
8
3
51'

Problemy miał Tejeda, ale Kostarykanin pozbierał się i za moment wróci na boisko.

6
7
3
3
4
50'

Japonia zdecydowanie ruszyła do ataku. Kostaryka broni się coraz bardziej dramatycznie.

9
7
4
4
3
48'

Kolejne zamieszanie pod bramką Kostaryki. Calvo zablokował kolanem strzał Endo.

6
4
6
2
1
46'

I już się dzieje! Morita uderzył z pola karnego, Navas efektownie odbił piłkę. Do dobitki nie doszło.