Jeszcze dośrodkowanie w pole karne Belgów. Dobrze w defensywie spisał się Leander Dendoncker.

5
3
5
90+1'

Rzut rożny dla Belgów. Po chwili z pola karnego strzelał Kevin De Bruyne, a bramkarz reprezentacji Kanady pewnie złapał piłkę.

9
2
4
5
5
90'

Doliczone pięć minut.

9
4
3
2
5
86'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Kevin De Bruyne.

10
8
6
4
2
85'

Kevin De Bruyne zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Kanady. Chwilę później niecelnie główkował Leander Dendoncker.

5
6
2
1
3
83'
2
83'

Kanadyjczycy cały czas starają się atakować i rozgrywać piłkę przed polem karnym Belgów.

13
3
1
2
2
81'
4
4
3
2
3
81'
2
80'

Po dośrodkowaniu ładny strzał głową oddał Cyle Larin. Efektownie obronił Thibaut Courtois.

4
1
81'
Liam Millar #23
Fabio Cardoso #7
3
1
1
1
78'
76'

Źle w polu karnym Belgów przyjął piłkę jeden z Kanadyjczyków. Brakuje zawodnikom reprezentacji tego kraju wykończenia akcji.

3
2
2
4
2
74'
Sam Adekugbe #3
Richie Laryea #22
6
1
1
1
72'

Podanie z głębi pola w pole karne Belgów. Piłkę dobrze wybił Leander Dendoncker.

4
3
2
1
3
68'

W polu karnym Kanadyjczyków dryblował Michy Batshuayi. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

7
3
4
3
4
66'

Niecelnie uderzenie z dystansu jednego z Kanadyjczyków, a chwilę w później w polu karnym Kanady w ostatniej chwili zablokowany został Michy Batshuayi.

8
3
4
4
3
63'

Dobra okazja, ale bardzo słaby strzał zza pola karnego w wykonaniu Tajona Buchanana. Piłka przeleciała wysoko nad bramką Belgów.

7
3
6
13
10
62'
61'

Stephen Eustaquio zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Belgów. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

2
1
3
1
2
58'
58'
Cyle Larin #17
2
2
2
1
1
Czy reprezentacja Kanady strzeli w tym meczu gola?
1
1
1
1
1
56'
3
56'

Kanadyjczycy atakują i szukają swojej okazji na gola.

9
1
2
53'
6
4
3
2
3
50'

Zza pola karnego niecenie strzelał Stephen Eustaquio.

2
1
1
2
5
48'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Belgów, gdzie niecelnie główkował Jonathan David.

2
6
2
1
4
czas Druga połowa
46'
4
1
1
2
3
46'
Yannick Carrasco #11
2
2
2
2
2
45+4'

Mocny strzał zza pola karnego oddał Stephen Eustaquio. Uderzenie zablokował jeden z Belgów.

9
5
2
6
4
45+2'

To powinien być gol! Podanie w pole karne Belgów, gdzie z kilku metrów niecelnie strzelił Tajon Buchanan.

2
3
2
12
11
45'

5
4
3
5
7
44'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Toby Alderweireld. Kanada atakowała, a Belgia strzeliła gola. Kapitalnym podaniem z własnej połowy popisał się Toby Alderweireld, a Michy Batshuayi wpadł w pole karne i wykorzystał sytuację! 1:0 dla Belgów.

28
17
10
22
44
42'

Gra toczy się daleko od bramki Kanady. To jak na razie nie jest dobry mecz Czerwonych Diabłów.

13
6
2
2
4
39'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

11
5
7
13
10
39'

Trwa analiza VAR.

13
3
2
3
4
39'

W polu karnym Belgów padł jeden z Kanadyjczyków. Sędzia nakazał grać dalej.

1
4
2
1
4
36'

Kanadyjczycy spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

10
7
2
3
3
33'

Po dośrodkowaniu Jonathan David tym razem oddał niecelny strzał głową.

2
2
2
3
3
31'

Jonathan David strzelał w polu karnym. Rykoszet i... piłka w rękach bramkarza. Znów bardzo groźna akcja Kanadyjczyków.

15
8
4
3
3
30'

Z pola karnego strzelał Alistair Johnston. Dobrze interweniował Thibaut Courtois. Kanada znów w zdecydowanym natarciu na bramkę Belgów.

11
9
3
2
5
29'

Dobrze w defensywie spisał się Timothy Castagne. W ostatniej chwili wybił piłkę we własnym polu karnym.

3
2
1
1
3
26'

Belgowie coraz śmielej ruszają do ataku. Gra się wyrównała.

5
8
5
5
10
22'

Teraz nieco spokojniejszy fragment tego meczu.

3
5
4
3
6
19'

Środkiem pola ładnie przedarł się Kevin De Bruyne. Zabrakło już jednak dokładnego, otwierającego drogę do bramki podania. Piłkę przejęli Kanadyjczycy.

5
7
3
2
4
17'

Z pola karnego Belgów niecelnie strzelał Junior Hoilett.

7
4
6
9
5
16'

Belgowie nieco uspokoili grę i oddalili ją od własnej bramki.

7
5
5
2
9
13'

Kanada zawzięcie atakuje. Co chwilę groźnie jest w polu karnym Belgów.

21
13
3
4
6
11'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Z rzutu karnego strzelał Alphonso Davies, a Thibaut Courtois obronił ten strzał!

25
27
17
58
42
9'
Belgia
19
10
4
2
4
9'

Rzut karny dla Kanady za zagranie piłki ręką Yannicka Carrasco!

34
14
6
3
3
9'
4
2
2
3
2
8'

Sędzia biegnie do monitora. Bedzie analiza VAR. Kanadyjczycy domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

8
5
3
1
1
8'

Znów lekkie zamieszanie w polu karnym Belgów. Ostatecznie jednak piłkę złapał Thibaut Courtois.

3
1
4
1
1
7'

Groźna wrzutka w pole karne Belgów. Z kilku metrów strzelał Jonathan David. Uderzenie zblokowane, a piłka wyszła poza boisko.

2
2
1
1
1
4'

Kanadyjczycy jak na razie odważnie, szukają okazji do ataku. Gra toczy się na połowie Belgów.

6
6
2
2
2'

Szybka, ofensywna odpowiedź Kanady. W polu karnym strzelał Stephen Eustaquio. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
2
4
1'

Z dystansu strzelał Michy Batshuayi. Bramkarz reprezentacji Kanady nie dał się zaskoczyć.