Chorwacja gra dalej, Belgia wraca do domu! Grupę wygrało Maroko!

6
4
4
90+2'

I kolejny raz Lukaku zamiast uderzać w dziwny sposób biegł do piłki. Nie chce, a może nie potrafi?

33
30
4
4
4
90+1'
ZMIANA
8
4
3
1
2
90'

Ostatnie 4 minuty meczu!

20
14
4
3
2
90'

Cóż zrobił Lukaku!!!! TO była dwusetka! Belg miał trzy metry do bramki i zamiast wbić piłkę do siatki zagrał w przedziwny sposób klatką piersiową. Specjalnie?

19
34
6
6
6
88'

Nerwowo Chorwaci, wicemistrzowie świata muszą odpierać atak zdesperowanych Belgów!

15
8
5
9
6
87'
ZMIANA
87'

Piłka wstrzelona w okolice pola bramkowego. Uderzył Lukaku, ale w bramkę nie trafił!

6
3
1
4
1
85'

Chorwaci grają na czas, wściekają się kibice z Belgii. Czasu ich pupile mają już niewiele.

17
9
4
3
5
83'

Gvardiol przeciął dogranie we własne pole karne i omal nie pokonał Livakovicia.

5
1
1
2
4
81'

Chorwaci przy piłce. Już byli w polu karnym, ale po raz kolejny złe dogranie i szansa przepadła.

3
4
3
9
3
78'

Korner dla Belgów. Piłka odbiła się od głowy jednego z Chorwatów, ale sędzia nakazał wznowić grę od bramki.

6
8
4
3
2
75'

Chorwaci polu karnym Belgów, ale nie udało się dobrze rozegrać akcji. Piłka padła łupem Courtois.

4
4
2
4
5
komentarz

Niewiele ponad kwadrans do końca. To czas na tabelę na żywo. Wciąż wiele może się zdarzyć.

2
1
1
2
72'
ZMIANA
72'
1
71'

Belgowie aktywniejsi, bo inaczej być nie może. Chociaż, patrząc w środę na Polaków, to takie pewne nie jest.

3
6
2
2
68'

Chorwaci nie zamierzają jednak tylko się bronić. Modrić zdołał uderzyć z pola karnego, Courtois złapał piłkę po próbie przyjaciela z Realu Madryt.

6
3
2
2
66'
ŻÓŁTA KARTKA
66'

Belgowie wzięli się za robotę. Nie mają już na co czekać. Zacieramy ręce. Końcówka potyczki zapowiada się wybornie!

2
1
5
1
1
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA
62'

Ponownie pokazał się Lukaku. Strzał głową Belga poszybował ponad bramką, ale piłka i tak wcześniej opuściła plac gry.

7
7
2
2
2
60'

Ależ szansa Belgów! Carrasco w sytuacji sam na sam w nogi bramkarza! Poprawiał Lukaku, ale trafił w słupek! Niebywałe!

7
6
2
3
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Więcej z gry mają Chorwaci, Belgowie jednak jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

1
4
4
1
1
58'
ZMIANA
57'

Utrzymuje się optyczna przewaga Chorwatów. Wicemistrzowie świata chcąc wygrać grupę muszą strzelić gola. Belgia, jeśli nie chce wracać do zimnego kraju, także musi trafić.

4
4
1
54'

Chorwaci przyspieszyli, coraz groźniej robi się w polu karnym Belgów. Dynamiczniej piłkarze poruszają się po boisku.

5
5
1
51'

Już jesteśmy po drugiej stronie. De Bruyne przymierzył z ok. 17 metrów. Kilka metrów ponad poprzeczką.

3
3
2
50'

Strzał oddał Sosa, piłka poszybowała ponad bramką.

3
3
1
3
1
50'

Odpowiedź Chorwatów. Techniczny strzał oddał Kovacić, ale przymierzył w okolic Courtois, który wybił piłkę na korner.

3
3
1
49'

Dogranie z prawej strony, główkował Lukaku, ale słabo i wprost w bramkarza.

5
2
1
47'

Dość spokojne pierwsze minuty 2. połowy. Belgowie przy piłce, ale jeszcze nie zagrozili jeszcze rywalom po zmianie stron.