Koniec! Maroko wygrywa z Kanadą 2:1 i wygrywa swoją grupę przed Chorwacją!

4
3
4
90+3'

Była pusta bramka, ale nie wykorzystali tego Marokańczycy. Wrócił za akcją Davies i odzyskał piłkę.

10
6
6
3
4
90+2'

Rzut rożny dla Kanady. Borjan ruszył w pole karne.

5
4
2
2
2
90+1'

Laryea przedarł się z piłką z lewej strony, zagrał w pole karne, ale moment zawahania sprawił, że David został osaczony przez trzech rywali i stracił piłkę.

1
2
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty. Skromnie.

3
2
88'

Maroko broni się całym zespołem na własnej połowie.

8
6
2
1
2
87'

Sporo ryzykował Bounou. Przyjął piłkę na klatę metr przed polem karnym, atakował go Davies, ale ostatecznie Marokańczyk złapał futbolówkę już w obrębie szesnastki.

3
4
2
1
1
85'
1
84'
ŻÓŁTA KARTKA
1
3
1
1
2
82'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Johnston. Źle trafił w piłkę.

4
3
2
2
1
81'

Coraz bardziej ryzykownie Kanadyjczycy i pewnie będą się nadziewać na tego typu kontry.

5
2
1
1
1
80'

Ależ popsuł kontrę Hamdallah. Był z piłką na szesnastym metrze, ale zaplątał się w drybling i nie oddał nawet strzału. Nie podał też obiegającemu z lewej strony koledze.

2
3
1
77'

Coraz mniej czasu ma Kanada na wywalczenie choćby punktu w tym meczu. Trzeba przyznać, że nieźle się prezentuje w drugiej połowie. Godnie żegna się z mundialem.

5
5
1
2
76'
ZMIANA
Abderrazak Hamdallah #9
Azzedine Ounahi #8
1
1
76'
ZMIANA
Jawad El Yamiq #18
1
1
1
76'
ZMIANA
David Wotherspoon #24
2
1
75'

Kanada nieprawdopodobnie przycisnęła. Ponownie z rzutu rożnego centrował Hoilett, jednak nie udało się oddać strzału. Maroko nerwowo wybija piłkę byle dalej od bramki.

1
1
72'

Johnston pokazywał, że był pchnięty w momencie strzału, co utrudniło mu zadanie. Sędzia uznał, że nie było tam przekroczenia przepisów.

2
3
2
1
71'

Ależ blisko gola na 2:2! Hoilett z rzutu rożnego, Hutchinson strzelił w poprzeczkę, a dosłownie chwilę później z metra nie trafił Johnston!

3
4
3
2
2
69'

Świetny rajd Ziyecha, który przewrócił się praktycznie na linii pola karnego. Sędzia nie reaguje. Pokazał mu, żeby się podnosił!

5
2
1
2
3
66'

Kanada w ostatnich minutach praktycznie nie schodzi z połowy Maroka.

7
1
1
1
3
65'
21
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
Selim Amallah #15
1
1
1
63'

Mecz chyba zaczyna się nieco wymykać spod kontroli reprezentacji Maroka.

3
1
1
62'

Obraz gry się nie zmienia. Kanada w natarciu. Brakuje jednak strzałów, a bez tego trudno będzie o wyrównanie.

1
1
1
60'
2
60'
2
60'
ZMIANA
Mark-Anthony Kaye #14
3
2
1
1
59'

Sędzia przerwał akcję Maroka, bo na boisku leżał Hoilett. Został kopnięty w głowę przez przebiegającego rywala.

1
2
3
1
1
58'

Akcja Kanady prawą stroną. Szybko przeszli do ofensywy, dobra centra ze skrzydła, ale Davies strzelił obok bramki!

4
4
1
1
1
56'

Przypomnijmy, że aktualną sytuację w tabeli tej grupy możecie śledzić w tym miejscu...

3
2
1
1
4
55'

Niewiele ciekawego dzieje się na murawie. Kanada praktycznie cały czas jest w posiadaniu piłki i w dalszym ciągu nie ma z tego żadnych konkretów.

2
2
2
1
52'

Kanada. Cóż, nie jest to atak pozycyjny jak Barcelony w swoim prime. Można odnieść wrażenie, że akcje dzieją się z przypadku. Defensywa Maroka nie jest niepokojona.

6
3
2
2
51'

Kanada próbuje atakować. Maroko nastawione na kontrę.

6
4
2
2
49'

Świetna akcja Maroka, chcieli rozklepać defensywę rywala, lecz tym razem Miller dość łatwo odebrał piłkę.