Liga Mistrzów: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
Karabach Agdam
komentarz

Lech wygrał 1:0, ale wszystko wyjaśni się w rewanżu za tydzień. Do awansu do II rundy wciąż daleka droga!

58
12
5
3
6
90+2'

Rzut wolny dla Lecha, jednak dogranie było zbyt mocne.

18
13
9
11
20
90+1'

Urazu doznał bramkarz gości, ale pozbierał się, zwyzywał lekarza i gra!

9
41
15
7
11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
4
5
5
15
88'

Atak pozycyjny gości, ale mamy wrażenie, że gracze Karabachu zbyt mocno zaczęli spotkanie i teraz mają tyle sił, co my po orliku.

11
38
6
5
9
87'
ŻÓŁTA KARTKA
4
4
10
2
7
86'

Trochę jeszcze pogramy. Pamiętamy, co dzieje się w La Liga i ile sędziowie potrafią tam doliczyć czasu.

7
2
1
2
5
85'

Ostro potraktowany Pereiera. Czas płynie. Sędzia pokazał, że ma zegarek. Po raz kolejny!

2
3
3
3
83'

Zmiana za zmianą, a czas płynie. Karabach nie ma koncepcji na atak. Trochę chaosu, oby nie przyniosło to efektu.

12
1
4
2
5
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Owusu Kwabena #11
schodzi Schodzi
Kady Borges #20
82'
ZMIANA
Toral Bayramov #27
Elvin Cafarquliyev #44
1
1
79'
2
79'

Sędzia pokazał Murawskiemu, że kupił sobie zagraniczny zegarek. Zazdrościmy mu oczywiście tego nabytku.

3
4
4
1
4
77'

Piłka spadła pod nogę Milicia, ten do bramki miał siedem metrów, ale skiksował!

6
5
2
2
4
75'

Skiksował Milić, ale zawodnik Karabachu przewrócił się i do piłki nie doszedł.

2
1
2
1
73'

Prosta strata Murawskiego, po chwili Zoubir uderzył z pola karnego. Rudko kciukiem na korner!

5
1
3
2
72'

Goście zaczynają ryzykować, atakują coraz większą liczbą graczy. Warto by było skontrować Azerów.

5
1
1
1
70'

Lech coraz bardziej śmiało stara się kontrować. Widać jaki był plan na ten mecz. Przed momentem szarżować starał się Adriel Ba Loua.

5
1
1
1
68'

Kolejny raz z kornera piłkarze Lecha dograli piłkę wprost w ręce bramkarza.

2
2
4
1
2
67'

Powinno być 2:0! Z pola karnego uderzał Szymczak, bramkarz odbił piłkę. Poprawiać powinien Skóraś, ale nie zdecydował się na strzał. Dlaczego?

9
5
3
8
10
66'

Lech poszarżował po lewej stronie, w końcu sprzed pola karnego huknął Murawski. Daleko od bramki.

3
2
63'

Rzut wolny dla Lecha. Dogranie w pole karne, pusty przelot bramkarza, ale bez konsekwencji.

2
2
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
62'
ZMIANA
Filip Ozobic #19
Leandro Andrade #15
3
62'
ZMIANA
Ramil Sheydaev #77
Ibrahima Wadji #25
4
60'

Godzinę gry strzałem z ostrego kąta w bramkarza ukoronował Mikael Ishak.

1
1
58'

Trochę chaosu na boisku, piłkarze mają dość dużo miejsca, ale nie są w stanie tego wykorzystać.

3
2
1
56'

Szukają swojej szansy goście. Na razie, na szczęście, niezbyt skutecznie. Ale to może być moment.

6
2
1
1
3
53'

A Zoubir chyba aktorem chciałby zostać. Aktorstwo w polu karnym, ale na poziomie serialu "Złotopolscy".

5
16
2
52'

Na alarm biją pod bramką Lecha! Trzykrotnie w ostatniej minucie. Brzydko pachnie golem.

5
3
2
8
51'

Akcję Lecha płaski, jednak niecelnym strzałem, wykończył Skóraś.

2
5
2
1
49'

Kartkę, drugą w meczu, powinien jeszcze otrzymać Almeida. Sędzia był pobłażliwy.

2
1
2
17
48'
10
3
1
1
1
48'
2
2
1
2
5
48'

Miękkie dogranie do Karlstroema, ale Ishak nie trafił w piłkę głową z kilku metrów!

1
1
1
3
1
47'

Błąd Ishaka, po chwili w polu karnym z piłka znalazł się Wadji, płaski strzał na raty złapał Rudko.

2
2
1
1
1
46'

No, to jak? Szybko na 2:0 i potem spokojnie. To takie nasze marzenia, których mamy wiele.