(0:0)
Zakończony
Korea Płd.
komentarz

Koniec! Bez celnego strzału. Urugwaj remisuje bezbramkowo z Koreą Południową. Nie był to zły mecz, ale zabrakło tego, co w futbolu najważniejsze.

35
35
35
35
35
90+7'

Podanie na prawe skrzydło, ale sędzia uznał, że Guillermo Varela dopuścił się faulu w ofensywie. Gdyby nie gwizdek, byłaby dobra okazja dla Urugwaju.

13
6
6
7
6
90+6'

De La Cruz z rzutu rożnego, ale źle. Łapie piłkę Kim Seung-Gyu.

26
28
5
10
8
90+5'

Jeszcze rzut rożny dla Urugwaju. Jedna z ostatnich szans.

20
13
6
7
23
90+3'

Mocne dośrodkowanie w pole karne spod linii końcowej, ale minimalnie spóźniony był Son i nie doszedł do strzału.

5
6
3
7
3
90+2'

Ależ radość Valverde, który zatrzymał szarżującego przy linii rywala, zapobiegając kontrze. Jakby właśnie wygrał mecz!

10
7
4
5
3
90'

Sędzia doliczył minimum siedem minut.

14
5
5
7
7
90'

W odpowiedzi po błędzie Rochet i zbyt krótkim wybiciu piłkę przechwycił Son. Mocny strzał z ok. dwudziestu metrów okazał się minimalnie niecelny!

6
3
2
1
1
89'

Fantastyczny strzał Valverde zza pola karnego, ale zdecydowanie za dużo miejsca zostawili mu obrońcy. Piłka odbija się od słupka!

9
3
3
8
5
88'
2
87'

Dośrodkowanie z prawej strony, wygrał walkę w powietrzu Cavani, ale nie trafił dobrze w piłkę. Zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Matias Vina, jednak było to już za linią.

1
1
1
88'
2
85'

Nic się nie dzieje na boisku w ostatnich minutach. Jakby jednych i drugich zadowalał jeden punkt na start mistrzostw.

4
4
4
4
10
83'

Coraz mniej czasu do końca. Oj, nie jest to mecz, o którym będziemy rozmawiać przy wigilijnym stole.

1
9
3
2
2
81'

Wreszcie przyspieszył Urugwaj. Darwin Nunez strzelał z osiemnastu metrów... minimalnie obok bramki.

4
6
2
2
5
78'
Matias Vina #17
5
1
1
3
1
78'
Nicolas De La Cruz #7
2
2
3
5
3
77'

Cho Gue-Sung doskonale opanował piłkę z powietrza przed polem karnym, ale po chwili uderzył obok bramki.

2
1
1
2
6
75'
5
75'

Caceres ograny przez Sona, po chwili mieliśmy mocne wstrzelenie piłki wzdłuż pola karnego, ale nie doszedł do strzału żaden z partnerów.

3
2
3
4
3
74'
1
74'

Bez pomysłu Caceres. Niecelnie podawał do Nuneza. Ten nie opanował piłki. Kolejna nieudana akcja Urugwaju.

2
2
1
2
3
74'
1
4
2
2
2
71'

Długie podanie w kierunku Sona, ale umiejętnie blokował go Godin. Dał czas własnemu bramkarzowi, by ten wybiegł poza pole karne i wybił piłkę.

1
1
3
69'

Valverde słynie z potężnego uderzenia z dystansu. Miał miejsce, strzelił... fatalnie. Wyraźnie skiksował.

2
10
4
2
2
68'

Strzały: 5-2 dla Urugwaju. Nijak ma się to do wydarzeń na boisku. Strzały celne: 0-0.

2
10
1
1
1
67'

Korea Płd. non stop w ataku pozycyjnym, ale jest to zbyt wolna gra, by zaskoczyć defensywę rywala.

4
1
3
1
64'
11
6
6
6
3
63'

Świetny kontratak Urugwaju po dalekim podaniu na skrzydło. Darwin Nunez zgubił rywala przy linii bocznej, który się poślizgnął, jednak zawiodło ostatnie podanie do Suareza.

4
2
3
3
60'

Cały czas czekamy na pierwszy celny strzał w tym meczu. Może zapewni to Edinson Cavani, który już jest gotowy do wejścia na boisko.

7
2
3
2
2
59'

Urugwaj w dalszym ciągu bez pomysłu. Podania głównie wszerz boiska, do tyłu. Korea Płd. jest bardzo dobrze zorganizowana w defensywie.

6
4
1
57'
5
3
1
1
7
56'

Caceres nadepnął na nogę Sona. Tak, że aż ściągnął buta rywalowi.

3
6
2
1
5
55'

Bentancur zablokowany na szesnastym metrze.

3
1
1
3
2
54'

Sytuacja sprawdzona i nie było przewinienia.

3
1
4
1
1
54'

Sprawdzamy to na VAR.

3
1
1
1
1
53'

Protesty Koreańczyków. Po rzucie rożnym przewrócił się w polu bramkowym Jin-Su Kim po ataku Bentancura.

2
1
1
1
1
51'

Poderwali się koreańscy kibice, bo Son przedzierał się w pole karne. O jeden zwód za daleko, Gimenez zostawił nogę i jakimś cudem zdołał odebrać piłkę.

5
1
1
1
49'

Długie podanie z linii obrony w kierunku Suareza, jednak ten - zdaniem arbitra asystenta - złapany na spalonym.

1
1
1
1
2
48'

Na Sang-Ho przewrócony przed polem karnym po wejściu Gimeneza, ale sędzia Turpin nie odgwizdał faulu. Inna sprawa, że Koreańczycy za bardzo nie protestowali.