(0:2)
Zakończony
Ghana
90+9'

Ghana nie pozwoliła żadnemu przeciwnikowi na oddanie strzału po dochodzącym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka w bezpiecznej odległości od bramki.

9
4
1
1
1
90+7'

Dwóch poszkodowanych zawodników znalazło się jednocześnie w bramce i zanosi się na kolejną przerwę spowodowaną urazem. Nie ma w sieci piłki i Ghana pozostaje na prowadzeniu w minutach doliczonych.

19
7
7
7
4
90+5'

Nie poddają się do końca spotkania piłkarze z Azji. Prowadzą oni oblężenie pola karnego przeciwnika, ale uderzeniom cały czas czegoś brakuje. A to są niecelne, a to blokują je głęboko cofnięci Ghańczycy.

16
6
5
7
7
90+2'

Korea Płd.. Schodzi: Kim Min Jae. Wchodzi: Kwon Kyung-Won.

2
90+1'

Na początek doliczonego czasu seria zablokowanych uderzeń reprezentantów Korei Południowej. Heung Min-Son starał się przymierzyć do bramki z kilkunastu metrów. Tak jego próba, jak i niebawem poprawka zostały poskromione. Szalał tam w obronie Thomas Partey.

6
3
1
2
1
90'

Doliczone 10 minut.

6
1
3
1
1
88'

Ghana. Schodzi: Gideon Mensah. Wchodzi: Abdul Rahman Baba.

Gideon Mensah #14
3
2
2
87'

Przerwa w grze spowodowana problemami mięśniowymi.

1
2
2
3
2
85'

Sporo zmian personalnych w obu zespołach przed ostatnim fragmentem spotkania. Ghana stara się czegoś nauczyć na własnych błędach i pozostaje z piłką na połowie przeciwnika. Korea Południowa ma coraz mniej czasu na odwrócenie wyniku, a nawet na doprowadzenie do remisu.

8
4
4
5
5
83'

Ghana. Schodzi: Mohammed Kudus. Wchodzi: Alexander Djiku.

Alexander Djiku #23
4
4
4
3
3
79'
1
1
5
1
1
78'

Ghana. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Kamaldeen Sulemana.

Kamaldeen Sulemana #22
6
19
3
6
6
78'

Ghana. Schodzi: Tariq Lamptey. Wchodzi: Denis Odoi.

Denis Odoi #3
3
2
1
78'

Ghana. Schodzi: Andre Ayew. Wchodzi: Daniel-Kofi Kyereh.

Daniel-Kofi Kyereh #8
2
2
2
2
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Kim Young-Gwon za ostre przewinienie.

3
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu. Na zakończenie tego przedostatniego w meczu było groźne uderzenie z rzutu wolnego. Piłka została sparowana przez ghańskiego bramkarza na korner. Świetna interwencja!

5
3
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Tariq Lamptey za ostre przewinienie blisko własnego pola karnego.

1
4
5
3
4
70'

Coraz trudniej jest uwierzyć Koreańczykom w możliwość zapunktowania. Było ich stać na odrobienie dwubramkowych strat do przeciwnika, ale nie nacieszyli się remisem. Reprezentacja z Azji została raz jeszcze trafiona uderzeniem Mohammeda Kudusa.

4
4
1
2
2
68'

Gol! Strzelił Mohammed Kudus. Asystował mu Gideon Mensah.

Ponownie Ghana na prowadzeniu! 3:2 w szalonej konfrontacji! Akcje oskrzydlające są nie do powstrzymania w tym meczu. Mohammed Kudus pokonał koreańskiego bramkarza płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów. Piłka trafiła do niego po dograniu rozpędzonego na lewej stronie boiska Gideona Mensaha. Raz jeszcze Korea Południowa musi gonić przeciwnika.

7
64'

Denerwują się reprezentanci Ghany, ponieważ w krótkim fragmencie spotkania stracili oni dwubramkowe prowadzenie. Konfrontacja rozpoczęła się praktycznie od początku. Oba zespoły mają podobną szansę na jej rozstrzygnięcie.

9
4
2
2
3
61'

Gol! Strzelił Cho Gue-Sung. Asystował mu Jin-Su Kim.

Rewelacyjny zwrot akcji w tym meczu. Mocne strzelanie na początek mundialowego tygodnia! Dublet Cho Gue-Sunga, który ponownie główkował do siatki po dośrodkowaniu zmiennika. Tym razem piłka została dostarczona z lewego skrzydła w pole karne przez Jin-Su Kima. 2:2 po pościgu azjatyckiego zespołu!

14
58'

Gol! Strzelił Cho Gue-Sung. Asystował mu Lee Kang-In.

Jeszcze powinno być interesująco w pozostałym do zakończenia meczu czasie. Gol kontaktowy i Ghana musi mieć się na baczności. Cho Gue-Sung przyczaił się w pobliżu bramki przeciwnika i wykorzystał dośrodkowanie dopiero co wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Lee Kang-Ina. Zaspała obrona przeciwnika i potrzeba Koreańczykom jeszcze jednego gola do wyrównania!

8
57'

Korea Płd.. Schodzi: Kwon Chang-Hoon. Wchodzi: Lee Kang-In.

Kwon Chang-Hoon #22
1
3
2
1
1
53'

Cho Gue-Sung oddał pierwsze celne uderzenie na bramkę przeciwnika. Korea Południowa czekała na taką próbą przez ponad trzy połówki meczu. Na zdobycie gola kontaktowego nie pozwolił bramkarz Ghany, który zaprezentował efektowną robinsonadę na linii.

4
5
2
1
52'

Ghana coraz bliżej odniesienia zwycięstwa.

3
3
2
1
1
50'

Tariq Lamptey utrzymał się na nogach pomimo naporu dwóch przeciwników i przed polem karnym wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia. Kopnięta przez niego piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Kima Seunga-Gyu.

1
1
2
1
1
48'

Na razie jedna zmiana zaproponowana przez selekcjonera Korei Południowej. Postanowił on poprawić grę swojego zespołu na skrzydle. Potrzebuje on natychmiast jakiegokolwiek strzału celnego, ponieważ azjatycka drużyna jeszcze nie oddała takiego w katarskim mundialu.