Liga Konferencji Europy: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze
(3:0)
Zakończony
KR Reykjavik
komentarz

Dobra zaliczka Pogoni. W rewanżu na boisku rywala do kataklizmu raczej nie powinno dojść. II runda na wyciągnięcie ręki.

9
5
1
1
1
90+2'

Pogoń jeszcze szuka piątej bramki, rywal jednak stanął na własnej połowie.

3
1
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
90'

Kolejny strzał w meczu, ale Benedikt Zech huknął ponad bramką z ostrego kąta.

90'

Po akcji Grosickiego z pola karnego uderzył Wahan Biczachczjan, bramkarz odbił piłkę na rzut rożny.

88'

Pogoń stara się nie pozwolić wyjść rywalom z własnej połowy.

3
1
1
1
85'
83'

Ciekawa akcja Pogoni. Wszystko sfinalizował minimalnie niecelnym strzałem Grosicki.

1
2
81'

Piłka spadła pod nogi Wahana Biczachczjana, ten jednak nie zorientował się w sytuacji.

1
1
80'

Coraz ambitniej gości. Rezerwowi zaczynają robić różnicę. Pogoń zbyt szybko poczuła się pewnie.

1
1
1
1
80'
Aron Larusson #18
1
1
2
1
77'
wchodzi Wchodzi
Stefan Geirsson #2
schodzi Schodzi
Gretar Gunnarsson #6
77'

Wyjście gości zatrzymane. Sędzia dostrzegł spalonego.

4
1
1
1
1
76'

Wahan Biczachczjan uderzył lewą nogą z ok. 15 metrów. Przestrzelił o metr.

1
1
74'

Po raz kolejny bardzo źle w obronie zachowali się Portowcy. Po strzale Halissona Stipica nogą odbił piłkę! Źle się dzieje!

2
1
2
73'

Kowalczyk do Grosickiego, ten odegrał do partnera, który spudłował z siedmiu metrów. Strata gola podrażniła Portowców.

1
1
1
2
72'

Akcja Pogoni, strzał Fornalczyka padł łupem bramkarza.

1
1
72'
Vahan Bichakhchyan #22
71'

Gol! Strzelił Aron Larusson. Asystował mu Pontus Lindgren. W zamieszaniu piłka odbiła się od głowy Lindgrena, a do siatki płaskim strzałem z dziesięciu metrów wbił ją Larusson. 4:1.

Asysta:
Pontus Lindgren #15
2
3
1
4
70'

Pierwsza interwencja w meczu gości. Stipica jednak zdołał odbić głową strzał z bliska Halissona!

67'
Sigurdur Hallsson #33
Hallur Hansson #4
1
67'
Stefan Ljubicic #17
Kjartan Finnbogason #9
67'

Goście mają dość tego meczu. Natomiast gospodarze szukają swoich szans. Prawą stroną ruszył Grosicki, ale cały czas czegoś mu brakuje.

65'

Dogranie na piąty metr, uderzał głową Drygas. Został jednak zablokowany. Będzie rzut rożny.

1
61'

Ucierpiał zawodnik wyglądający na brata Froda. A z rzutu wolnego piłkarz podobny do Aragorna przestrzelił.

3
7
3
1
60'

Drygas ostro potraktował rywala i trochę się zdziwił, że sędzia dostrzegł faul.

2
1
59'
T. Ragnarsson #22
2
2
2
3
59'
2
56'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Damian Dąbrowski. Dąbrowski dogrywał z rzutu rożnego, a Drygas uderzeniem głową podwyższył prowadzenie Pogoni! 4:0!

27
6
3
2
3
56'

Z pola karnego płasko uderzył Grosicki. Piłka przeszła tuż obok słupka. Bramkarz końcami palców wybił ją na korner.

1
4
52'

Wszystko wróciło do normy. Pogoń pod bramką rywali szuka gola numer 4. Przed momentem Bartkowski powinien trafić do siatki z bliska, ale skiksował.

1
4
4
50'

Goście na połowie Pogoni, Portowcy w końcu jednak przejęli piłkę i zaczęli ją dłużej rozgrywać.

2
47'

Goście od początku 2. połowy na połowie Pogoni. KR wywalczył rzut rożny. Pierwszy w meczu.