7
1
1
85'

Pogoń Szczecin radzi sobie z kolejnymi dośrodkowaniami i swoimi wypadami przypomina Lechowi Poznań o konieczności zabezpieczenia tyłów. Pozostało jeszcze pięć minut rywalizacji w Opalenicy i niezmiennie o wyniku decyduje uderzenie Sebastiana Kowalczyka z pierwszej tercji.

3
2
1
80'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku przed obiema drużynami.

1
1
78'

Pogoń Szczecin stara się atakować z wykorzystaniem wprowadzonego z ławki rezerwowych Kacpra Kostorza. Napastnik miał już przynajmniej jedną możliwość podwyższenia prowadzenia Portowców, ale został zablokowany przez obrońców Lecha Poznań.

3
1
75'

Po rewolucji personalnej w obu jedenastkach Lech Poznań stara się doprowadzić do remisu. Akcje z wykorzystaniem skrzydłowych, ale niezmiennie brakuje wykończenia dośrodkowaniom. Na dodatek ostatnia akcja Kolejorza została przerwana z powodu spalonego.

2
2
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Łęgowski za ostre przewinienie.

2
69'
65'

Seria rzutów rożnych wykonywanych przez Pogoń Szczecin. Nie bez problemu wybronili się gracze z Poznania.

3
1
62'

Pierwsza niebezpieczna akcja została przeprowadzona przez Lecha Poznań. Rozpędzony na prawej stronie boiska zawodnik dostał podanie na wolne pole, a jego dośrodkowanie zostało poskromione przez dobrze ustawionego Kryspina Szcześniaka.

1
2
2
61'

Lech Poznań. Schodzi: Joel Pereira. Wchodzi: Patryk Gogół.

wchodzi Wchodzi
Patryk Gogół #16
schodzi Schodzi
1
61'

Lech Poznań. Schodzi: Radosław Murawski. Wchodzi: Igor Kornobis.

Igor Kornobis #19
61'

Lech Poznań. Schodzi: Maksymilian Pingot. Wchodzi: Patryk Olejnik.

Patryk Olejnik #14
61'
61'
61'

Gra wznowiona po raz ostatni.

1
60'

Druga tercja bezbramkowa.

2
1
2
59'

Zakotłowało się w polu karnym Pogoni Szczecin po wrzutce z rzutu wolnego. Artur Sobiech próbował wepchnąć piłkę z bliska do siatki, ale jakimś sposobem wybronili się gracze z województwa zachodniopomorskiego.

1
58'

Pogoń Szczecin broni się z powodzeniem. Dobra organizacja w defensywie podopiecznych Jensa Gustafssona. Aktualnie jest przerwa w grze spowodowana urazem mięśniowym Filipa Marchwińskiego.

1
1
53'

Lech Poznań nie prezentuje się równie obiecująco jak na początku meczu. Dante Stipica może gratulować interwencji swoim kompanom z defensywy. Sam chorwacki defensor nie ma nic specjalnego do roboty.

2
50'

Lechici przez chwilę mogli spodziewać się odgwizdania rzutu karnego, ale to Artur Sobiech faulował w szesnastce przeciwnika.

1
48'

Ostatnia szarża indywidualna została przeprowadzona przez Marcela Wędrychowskiego. Zmiennik nie przebił się i ani nie wykonał groźnego dośrodkowania, ani nie oddał strzału na przywitanie dla Artura Rudki.

46'
46'
45'

Zmiana stron.

1
1
45'

Pogoń Szczecin spowalnia grę.

1
1
43'

Niewiele wynika z rozegrań Lecha Poznań. Dużo dzieje się w oddali od bramki Dantego Stipicy. Może Kolejorz zaskoczy w tej tercji podobnie jak Pogoń Szczecin w poprzedniej, ale na razie nie zanosi się.

2
2
41'

Solowa akcja Filipa Szymczaka została podsumowana płaskim dośrodkowaniem. Napastnik Lecha Poznań szukał Jana Sykory, ale powracającemu do zespołu skrzydłowemu nie udało się zakończyć ataku dobrym uderzeniem.

2
2
38'

Mariusz Fornalczyk obolały, ale na chwilę jeszcze pozostał na boisku. W drugiej tercji nieźle wyglądają podopieczni Jensa Gustafssona i nie pozwolili na stworzenie zagrożenia dla bramki Dantego Stipicy.

1
1
36'

Przerwa spowodowana urazem Mariusza Fornalczyka.

2
35'

Obrońca odegrał przytomnie do Filipa Bednarka i Pogoń Szczecin nie miała możliwości oddania uderzenia po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Niewiele na razie ciekawego prezentuje w przodzie Luka Zahović, ale w zasadzie tak samo można ocenić Filipa Szymczaka.

1
1
32'

Gra została wznowiona po kilku minutach przerwy. Na razie trenerzy nie zmienili w swoich jedenastkach. Pogoń Szczecin jakby nieco odważniejsza po zdobyciu prowadzenia i próbuje narzucić warunki poznaniakom.