(2:0)
Zakończony
Szwajcaria
komentarz

To był nokaut. Portugalia rozbiła Szwajcarię 6:1 i zagra w ćwierćfinale z Marokiem.

15
8
4
6
4
90+2'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Leao przełożył sobie piłkę i uderzył z ok. 16 metrów. Bramkarz nie interweniował. 6:1!

46
24
6
14
16
90+1'

Dogrywamy spotkanie. Szwajcarzy już myślami w sklepie bezcłowym, Portugalia przy meczu z Maroko.

7
15
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
4
1
2
4
89'
wchodzi Wchodzi
Ardon Jasari #26
schodzi Schodzi
2
87'
87'

Ronaldo po raz kolejny przed bramką, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca.

4
7
2
1
1
84'

CR7 w sytuacji sam na sam do siatki, ale gola nie ma! Wcześniej Portugalczyk był na wyraźnym spalonym. Wciąż 5:1.

24
31
6
5
6
83'

Portugalia mogła ruszyć z kontrą, ale Cristiano Ronaldo nie zabrał się z piłką.

9
11
2
4
3
81'
4
1
2
1
2
81'

Po dograniu z kornera Xhaka głową przymierzył niecelnie.

1
1
3
80'

Efektownie przewrotką uderzył Embolo. Piłka po głowie obrońcy wyszła na korner.

2
1
1
1
77'

William Carvalho dość ryzykownie do własnego bramkarza. Ten jednak zdążył wybić piłkę przed nadbiegającym Embolo.

2
2
76'

CR7 uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale trafił w mur.

3
13
1
4
73'
Otavio #25
1
1
3
1
73'
23
14
3
5
12
73'
71'

Portugalczycy bawią się. Szwajcarzy już nie zamierzają atakować. Tutaj jest wszystko jasne.

7
3
1
3
69'

Zagranie do Fernandesa, ale ten nie doszedł do podania Raphaela Guerreiro. Zabrakło mu kilku centymetrów.

1
1
2
1
1
67'

Gol! Strzelił Goncalo Ramos. Asystował mu Joao Felix. Koncert Portugalii trwa. Szybka akcja, kilka podań. Felix do Ramosa, a ten w sytuacji sam na sam na 5:1! Hat trick napastnika!

46
22
10
14
10
66'
Noah Okafor #19
1
64'

Mniej dzieje się w meczu. Wszystko jest jasne, Portugalia potyczkę ma pod kontrolą.

2
1
4
7
61'

Szwajcarzy jeszcze starają dać sobie szansę, ale nie są w stanie poważniej zagrozić Portugalii.

2
1
5
1
59'

Szwajcar stwierdził, że rywalowi nic nie zrobił, ale arbiter był innego zdania.

1
1
2
3
8
58'

Gol! Strzelił Manuel Akanji. Szwajcarzy jak na razie ratują honor. Po dograniu z rogu piłkę niefortunnie przedłużył Ramos, a do siatki z bliska wbił ją Akanji! 4:1!

33
16
14
14
17
55'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Joao Felix. Koncert Portugalii trwa! Po kontrze w końcowej fazie Felix zagrał do Guerreiro, a ten mocnym uderzeniem z pola karnego trafił na 4:0!

27
20
6
10
10
55'

Portugalia bawi się, rywale marzą już o końcu spotkania.

5
2
3
1
54'
54'
51'

Gol! Strzelił Goncalo Ramos. Asystował mu Diogo Dalot. Szwajcarzy na deskach! Płaskie dogranie z prawej strony Dalota, nadbiegający Ramos uderzył z pola bramkowego. Piłka odbiła się od nogi obrońcy, ale i tak znalazła się w siatce! 3:0!