(1:0)
Zakończony
Lechia Gdańsk
komentarz

I koniec niedzielnego spotkania! Wisła Płock wygrywa 3:0 z Lechią Gdańsk na swoim terenie po bramkach Łukasza Sekulskiego, Davo i Dawida Kocyły. Dziękujemy za uwagę.

2
1
2
2
90+1'

Kontra Wisły Płock i trzecia bramka dla tego zespołu. Niewytłumaczalna strata zawodników Lechii Gdańsk w środku pola. Dominik Furman popisał się kapitalnym podaniem prostopadłym do Dawida Kocyły, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Dusana Kuciaka.

Wisła Płock
26
13
2
3
4
90'

Wślizg Michalskiego w bocznej strefie boiska i rzut rożny dla Lechii.

2
1
1
87'

Apatyczne ataki Lechii Gdańsk.

2
2
84'

Bomba Kubickiego zza pola karnego. Gradecki chce dziś zachować czyste konto.

2
2
2
84'
81'

Strzał rezerwowego Diabate z ostrego kąta przyblokowany przez defensorów gospodarzy.

2
1
1
80'

Szalone ostatnie minuty w Płocku. Wisła jest ostatecznie bardzo bliska zdobycia trzech punktów.

6
1
1
78'
4
2
1
77'
77'

Wisła Płock nie załamała się po decyzji o anulowaniu gola Sekulskiego. Kolar zgrał do Davo, a ten strzałem po długim słupku pokonał Kuciaka!

Wisła Płock
16
6
9
12
75'

Jednak nie ma gola! Sędziowie VAR zadecydowali, że Łukasz Sekulski zdobył bramkę ze spalonego.

4
1
1
3
3
73'

Trwa analiza VAR. Łukasz Sekulski mógł być na spalonym.

7
2
2
1
6
71'
71'
69'
68'

Płaski strzał Davo zza linii pola karnego przeleciał obok słupka.

67'

I mamy chyba pudło kolejki! Piłkę po strzale Davo odbił Kuciak, a z metra do pustej bramkę nie trafił Vallo, który przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. To może się zemścić.

1
3
1
1
1
67'
3
3
2
64'
64'
63'

Za mocne dośrodkowanie Rafała Wolskiego z prawej strony.

1
63'
1
6
2
61'

Dobra interwencja Tobersa przy linii bocznej. Defensor przeciął podanie Rzeźniczaka.

6
1
58'

Próbowała odpowiedzieć Lechia Gdańsk, ale stać ją było tylko na kilka podań na połowie Wisły Płock.

2
1
1
1
56'
54'

Bardzo aktywna Wisła Płock na początku drugiej połowy. Na pochwałę zasługuje postawa defensywy Lechii, która zablokowała kolejne strzały rywali.

4
1
52'

Dwie próby Mateusza Szwocha! Ta pierwsza mogła zakończyć się przepięknym golem, ale po uderzeniu pomocnika piłka wylądowała na poprzeczce. Chwilę później znów uderzał na bramkę Dusana Kuciaka - bez efektu.

2
51'

Sekulski wypatrzył Davo przed polem karnym. Hiszpan źle przyjął piłkę i akcja przedwcześnie się zakończyła.

1
2
50'

Sporo walki w środku pola na początku drugiej połowy.

1
47'

Leży na murawie Durmus po starciu z Rzeźniczakiem. Sędzia przerwał na moment grę.

1
1
1
4
3
czas Druga połowa
46'
45+1'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

5
43'

Fantastyczna kontra Wisły Płock! Łukasz Sekulski wygrał pojedynek o górną piłkę z Rafałem Pietrzakiem i pognał w kierunku bramki Dusana Kuciaka. Sekulski oddał płaski strzał po krótkim słupku, otwierając tym samym wynik niedzielnego meczu.

26
10
1
15
26
42'

Dośrodkowanie Mateusza Szwocha z rzutu rożnego wybite przez defensorów Lechii Gdańsk. Chwilę później z półwoleja uderzał Dominik Furman. Nie trafił jednak czysto w piłkę.

2
1
40'

To mogła być bardzo dobra okazja dla Wisły Płock, gdyby Sekulski dokładnie podał do Davo. Tak się jednak nie stało.

1
1
38'

Spokojne ostatnie minuty. Wciąż czekamy na pierwszego gola w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Wisłą a Lechią.

2
35'

Długa akcja Lechii Gdańsk. Uderzeniem głową zakończył ją Flavio Paixao. Obrona Gradeckiego i mamy kolejny korner dla gości.

1
1
1
4
32'

Niecelny strzał z woleja Davo.

3
2
3
30'

Dwie "siatki" zawodnikom Lechii założył Davo, który został ostatecznie faulowany. Rzut wolny dla Wisły Płock.

6
1
28'

Paixao przypadkowo wystawił piłkę Szwochowi. Zawodnik Wisły Płock nie spodziewał się tego, ale zdołał oddać strzał zza pola karnego. Futbolówka po jego próbie poleciała kilka metrów obok bramki.

4
1
28'
6
1
5
1
26'

Sporo walki w bocznej strefie boiska. Davo kontra Koperski i ostatecznie piłka wyleciała na aut po kontakcie tego drugiego.

2
1
1
23'

Mocne, dobre dośrodkowanie Gajosa z rzutu rożnego. Do piłki nie musiał nawet doskakiwać niekryty Durmus, który oddał strzał z bliskiej odległości. Znów górą Gradecki.

2
1
3
21'

Dośrodkowanie Tomczaka zbyt głębokie. Gradecki łapie piłkę.

19'

Pietrzak podał do znajdującego się w polu karnym płocczan Paixao. Portugalczyk próbował klepki z Terrazzino. Akcję przeciął jeden z defensorów gospodarzy.

3
1
1
17'

Aktywny w Płocku Terrazzino! Zawodnik Lechii oddał płaski strzał, który z łatwością wybronił Gradecki.

1
1
15'

Zablokowany strzał Durmusa. Piłkę w polu karnym przejął Terrazzino i ładnie uniósł ją nad wślizgiem defensora rywali. W ostatniej fazie nie trafił jednak w futbolówkę.

1
2
12'

Świetna szansa Wisły Płock! Furman dośrodkował na głowę Kapuadiego, a ten oddał mocny strzał. Broni Kuciak!

5
9'

Wyszli z kontrą zawodnicy Wisły Płock. Dalekie podanie w kierunku Tomasika. Defensor "Nafciarzy" centrował w pole karne, ale zbyt mocno.

5
7'

Błąd defensywy Wisły Płock! Próbował wykorzystać go Flavio Paixao, który oddał strzał zza pola karnego. Bez większych problemów interweniował Bartłomiej Gradecki.

2
1
5'

Ładna akcja z udziałem Terrazzino. Szybko jednak zakończona, ponieważ niemiecki zawodnik nie wiedział co zrobić z piłką i wybiegł z nią za linię końcową.

4
5
1
3'

Próbowali przedrzeć się lewą stroną zawodnicy Wisły Płock. Dobrze interweniował jednak Filip Koperski.