3
5
2
86'

Wszołek do Rosołka, ten miał mnóstwo miejsca, ale uderzył idealnie tam, gdzie ustawiony był Bieszczad!

4
4
3
3
6
83'

Stuprocentowa sytuacja dla Legii! Po dośrodkowaniu Josue z prawej strony i kiksie obrońców Zagłębia w tylko sobie znany sposób Jędrzejczyk pudłuje z kilku metrów!

5
6
2
9
4
82'

Wrzutka Josue z rzutu wolnego i Doleżal wybija piłkę na korner.

3
2
2
1
80'

Coraz mniej czasu mają goście na doprowadzenie do remisu. Legia natomiast atakuje sporadycznie.

2
2
2
77'
ZMIANA
77'

Zastosował korzyść sędzia Lasyk, ale wrócił do ostrego faulu Poletanovicia.

4
3
1
3
77'
KGHM Zagłębie Lubin
3
3
1
76'

12 216 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

6
3
1
1
75'

Szansa dla gości! Znakomite prostopadłe podanie Łakomego. Doleżal stanął oko w oko z Tobiaszem, ale górą bramkarz Legii!

10
5
2
4
6
75'

W drugiej połowie oglądamy dużo niedokładności w zespole Legii. Aż dziwne, że Zagłębie jeszcze tego nie wykorzystało.

1
6
5
3
72'

Nieporozumienie między zawodnikami Legii we własnym polu karnym! Mieli szansę goście, piłka wycofana przed "szesnastkę" do Łakomego, ale ten uderzył wysoko nad bramką.

4
6
1
3
5
70'

Oblężenie bramki Legii. Dwukrotnie z dystansu strzelał Starzyński, obie próby zablokowane.

3
3
2
6
68'

Z rzutu wolnego Starzyński, ale prosto w mur.

4
2
1
1
3
66'

Łakomy faulowany tuż przed polem karnym. To będzie świetna szansa dla Zagłębia!

2
1
1
2
3
65'
ZMIANA
64'

Starzyński płasko w pole karne, ale Adamski nie doszedł do strzału. Umiejętnie blokował go Rose.

5
2
1
1
63'

Zablokowany strzał Mladenovicia z dwudziestu metrów. Miał dwie opcje do podania Serb, ale postanowił sam kończyć tę akcję.

4
1
2
3
60'
ZMIANA
4
3
1
1
59'
ZMIANA
59'

Rose wybił piłkę na oślep, ta momentalnie wróciła pod nogi zawodników Zagłębia. Starzyński groźnie strzelał z obrębu pola karnego, ale obok bramki.

1
1
1
2
57'

Zagłębie ruszyło do ataku i od paru minut jest stroną przeważającą.

2
1
1
1
2
55'

Ładnie pograli lubinianie, ale Tobiasz jest skoncentrowany i pewnie broni uderzenie Gaprindaszwiliego z ostrego kąta.

7
3
1
1
52'

Po kiepskim dośrodkowaniu Picha fatalnie we własnym polu karnym spisał się Ławniczak. Czujny był Rosołek, ale jego uderzenie głową z pięciu metrów zdołał obronić Bieszczad!

3
3
3
1
2
52'

Łakomy z rzutu rożnego, ale wybijają piłkę zawodnicy Legii.

3
2
2
1
1
49'

Spore zamieszanie w polu karnym Legii. Dwa lub trzy zablokowane strzały zespołu gości. Bronią się legioniści.

1
2
1
3
49'

Faul taktyczny Kapustki na Starzyńskim.

1
1
4
49'
3
2
2
48'

Słaby strzał Josue z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

1
1
2
47'

Spóźniony Poletanović fauluje Wszołka kilka metrów przed polem karnym. Będzie okazja dla Legii z rzutu wolnego.

5
3
2
46'

Dobra próba prostopadłego podania Josue. Uciekał na wolne pole Pich, ale w ostatniej chwili wślizgiem interweniował Ławniczak.

2
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania w Warszawie!

1
46'
ZMIANA
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Legia - póki co - lepsza od Zagłębia o jednego gola.

10
2
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

3
2
1
1
1
43'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gości, lecz dośrodkowanie Łakomego było zbyt mocne. Piłka opuściła boisko.

4
1
4
1
1
43'

Po wrzutce Gaprindaszwiliego jeden z obrońców Legii podbił piłkę, co stworzyło szansę dla Pieńki. Dobrze na dalszym słupku zachował się jednak Jędrzejczyk.

2
2
3
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Legia niby kontroluje mecz, ale Zagłębie już parę razy postraszyło defensywę gospodarzy.

3
2
2
1
40'

Kolejne podanie za linię obrony do Adamskiego. Rose tym razem nie popełnił błędu, tylko wybił piłkę w aut. Bez ryzyka.

3
2
2
37'

Cóż teraz zrobił Rose?! Fatalne zachowanie obrońcy Legii przy linii bocznej. Stracił piłkę na rzecz Adamskiego, który pobiegł w kierunku bramki. Wieteska przeciął podanie do Starzyńskiego, ale futbolówka trafiła jeszcze na dwudziestym metrze do Gaprindaszwiliego. Uderzenie Gruzina było minimalnie niecelne.

2
2
3
1
35'

Giorbelidze przypadkowo trafiony kolanem przez Kapustkę. Potrzebna jest pomoc medyczna.

3
3
4
34'

Kolejne starcie między Łakomym i Josue. Zirytowany zawodnik Legii. Pogroził palcem rywalowi.

5
5
1
1
2
32'

Klepka Josue, choć podanie w kierunku Wszołka tym razem było zdecydowanie zbyt mocne. Bliżej do piłki miał Bieszczad.

2
3
29'

Goście próbują się odgryźć, ale nie mogą przedostać się w okolice pola karnego Legii. Dobrze w defensywie wyglądają na razie podopieczni Runjaicia.

5
6
2
1
1
27'

Gaprindaszwili ucierpiał w starciu z Mladenoviciem. Skrzydłowy Zagłębie potrzebował pomocy medycznej.

1
7
2
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Filip Mladenović.

Bramka z niczego! Mladenović świetnie zacentrował z lewego skrzydła, Wszołek uciekł swojemu rywalowi i strzałem głową zaskoczył Bieszczada! Fatalnie w obronie zachował się Giorbelidze.

45
21
4
5
8
23'

Josue na jeden kontakt do Kapustki, ten centrował spod linii końcowej, ale Wszołek miał trudną pozycję i oddał kiepskiej jakości strzał. Bieszczad nie musiał się wykazać.

5
3
2
1
21'

Jeszcze jedna próba gości zza pola karnego. Tym razem strzelał Starzyński... obok bramki.

2
2
1
2
2
19'

Kapitalne uderzenie Łakomego z dystansu, ale jeszcze lepiej interweniuje Tobiasz!

4
2
2
1
2
17'

W odpowiedzi indywidualna akcja Mladenovicia. Podanie do Slisza, ten wycofał piłkę przed pole karne do Josue, ale gwiazda stołecznej drużyny strzela nad poprzeczką.

7
2
3
17'

Wysoki pressing Zagłębia, udało się odebrać piłkę na połowie Legii, ale chwilę później pospieszył się Kopacz i podawał niecelnie w stronę Gaprindaszwiliego.

3
3
2
2
15'

Dośrodkowanie Mladenovicia, ale piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym. Nie pierwszy raz dziś.

1
3
1
1
1
14'

Obudziła się Legia i od kilku minut to ona nadaje ton rywalizacji.

5
6
3
4
11'

Wszołek zagrywał płasko wzdłuż pola karnego, lecz będący w "szesnastce" Rosołek nie trafił czysto w piłkę! Po chwili uderzał jeszcze Pich, ale został zablokowany.

2
3
1
1
10'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Legię. Josue do Kapustki, ten miękko centrował w pole karne, ale pewnie łapie piłkę na piątym metrze Bieszczad.

1
1
1
1
8'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony, zdezorientowani zawodnicy Zagłębia, ale Pich nie trafił w piłkę! To powinien być strzał.

1
1
1
1
7'

Tym razem Giorbelidze zbyt ostro atakował Josue.

1
1
2
7'
3
3
3
2
3
6'

Poletanović zagrywał z rzutu wolnego, jednak na idealnej wysokości dla Tobiasza. Pewna interwencja bramkarza Legii na przedpolu.

1
1
1
1
5'

Rose faulował rozpędzonego Starzyńskiego. Klasyczny stempel.

3
3
1
1
5'
6
6
1
1
1
4'

Ładna akcja Legii lewą stroną, ale dośrodkowanie Josue było minimalnie zbyt mocne. Nie oddał strzału Rosołek.

1
2
1
3'

Na razie aktywniejsi goście, choć nie potrafią dojść do sytuacji strzeleckiej.

2
2
2
2
1'

Rozpoczynamy spotkanie Legia - Zagłębie!