1
1
1
90+10'

Kun wstrzelił piłkę przed bramkę Piasta. Tam doszło do sporego zamieszania, gdzie ostatecznie z kilku metrów uderzył Fran Tudor. Po rykoszecie futbolówka wpadła do siatki gospodarzy! 1:0 dla Rakowa!

Raków Częstochowa
73
38
14
18
35
90+6'

Sędzia ukarał jeszcze czerwoną kartką jednego z członków sztabu szkoleniowego Rakowa.

21
11
7
4
15
90+7'

Teraz Piast rozgrywa piłkę na połowie Rakowa.

20
6
5
6
16
90+7'
5
2
1
3
4
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
19
9
6
7
15
90+4'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

7
2
4
3
2
90+2'
90'

Doliczone osiem minut.

3
4
4
4
7
87'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Jakub Czerwiński.

4
4
1
5
2
87'
85'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla jednego z zawodników Piasta.

3
2
1
3
85'

Groźne są akcje Rakowa. Goście szukają okazji na gola.

8
8
3
2
2
81'

Sędzia uznał, że nie ma rzutu karnego i nakazał grać dalej. Gra już wznowiona.

11
5
3
12
18
80'

W polu karnym Piasta po starciu z Arielem Mosórem ucierpiał Stratos Svarnas. Przerwa w grze. Piłkarz Rakowa potrzebuje pomocy medycznej.

3
3
4
6
9
79'
79'
77'

Po dośrodkowaniu efektowny strzał głową oddał Ivi Lopez. Frantisek Plach miał sporo pracy, ale zdołał obronić to uderzenie!

6
2
1
2
74'

Znakomita okazja dla Piasta po zespołowej akcji. W jej decydującym momencie Michał Chrapek wywalczył sobie dogodną pozycję do strzału i oddał uderzenie z kilku metrów. Świetnie w defensywie spisał się jednak Stratos Svarnas, który zablokował ten strzał.

5
6
1
1
2
72'

Gra już wznowiona.

1
69'

Chwilowa przerwa w grze. Pomoc medyczna dla jednego z zawodników Piasta.

1
1
1
1
67'

Jeszcze jeden strzał na bramkę Piasta. Tym razem Ivi Lopez. Pewnie interweniował jednak Frantisek Plach.

2
2
2
2
66'

Mocny, groźny strzał z dystansu oddał Stratos Svarnas. Piłka odbiła się od Jakuba Czerwińskiego i przeleciała obok bramki.

2
2
1
64'
61'

Minimalnie niecelny strzał z około 20 metrów oddał Michał Chrapek! Gliwiczanie przeważają w drugiej połowie spotkania.

3
1
2
5
57'
4
2
1
4
6
56'

Dwukrotnie tuż przed bramką Rakowa strzelał Grzegorz Tomasiewicz! Został jednak zablokowany. To były dobre okazje dla gospodarzy!

6
1
1
55'

Tom Hateley ładnie zagrał z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Piłkę wybił jednak Bogdan Racovitan.

1
1
1
54'
3
2
1
1
7
50'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem Rakowa znalazł się Jorge Felix! Strzelił jednak prosto w bramkarza i Vladan Kovacević nie dał się zaskoczyć!

7
4
2
2
4
50'

Po zagraniu z rzutu rożnego piłkę ostatecznie złapał Frantisek Plach.

2
2
4
49'

Spore zamieszanie przed bramką Piasta po dośrodkowaniu Kuna. Wyratowali się jednak gliwiczanie. Będzie jeszcze jednak rzut rożny dla Rakowa.

5
3
1
1
48'

Dość spokojny początek drugiej połowy.

1
2
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

1
2
45'

Tom Hateley wpadł w pole karne Rakowa, lecz w ostatniej chwili został zablokowany.

5
1
1
42'

Zanosiło się na groźną akcję Rakowa. Przekombinowali jednak zawodnicy z Częstochowy. Gola nie ma, przy piłce gospodarze.

2
2
6
38'

Z pierwszej piłki z 16 metrów strzelił Władysław Koczerhin. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

6
3
2
2
7
37'

Grzegorz Tomasiewicz dogrywał przed bramkę Rakowa Częstochowa. Tam zabrakło już jednak gliwiczanom celnego strzału.

6
4
2
1
1
34'

Szukają piłkarze Rakowa okazji na gola, ale Piast jest dobrze zorganizowany w defensywie.

2
1
2
7
31'

Aktualnie gra toczy się na połowie Piasta. Do bramki gliwiczan jednak daleko.

4
2
3
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?
1
1
27'

Odpowiedź Piasta. Miękki, techniczny strzał z około 17 metrów oddał Michał Chrapek. Uderzenie było jednak niecelne.

9
2
2
1
2
24'

Raków stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę rywalowi na jego połowie.

24
15
2
20'

Dobra okazja dla Rakowa. Tym razem szansę miał Bartosz Nowak, ale Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

3
4
1
6
9
18'

Z ostrego kąta z pierwszej piłki strzelał Fabian Piasecki. Uderzenie było niecelne.

3
2
2
8
17'

Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1
5
1
2
14'

Z pola karnego po ładnej, zespołowej akcji strzelał Ivi Lopez. Znakomicie zmierzającą do bramki piłkę wybił Ariel Mosór.

10
5
3
2
2
13'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

2
1
1
11'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Rakowa.

2
1
4
9'

Z ostrego kąta z kilkunastu metrów nad bramką Rakowa Częstochowa strzelił Michał Chrapek.

5
1
1
1
1
7'

Dośrodkowanie w pole karne Rakowa. W trudnej pozycji niecelnie główkował Jorge Felix.

2
1
1
3
3
5'

Uderzenie na bramkę Piasta z około 20 metrów. Strzał został jednak zablokowany.

9
4
1
6
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
1
czas Start meczu
20:43

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
1
19:53

W czwartek o godzinie 20:45 Piast Gliwice zagra z Rakowem Częstochowa. - To jeden z pretendentów do zdobycia mistrzostwa Polski - zaznaczył Waldemar Fornalik

3
3
19:52

Ze względu na grę w europejskich pucharach, Raków Częstochowa przełożył mecz z Piastem Gliwice. Teraz częstochowianie mogą wrócić na pozycję lidera PKO Ekstraklasy.