(2:1)
Zakończony
Miedź Legnica
komentarz

Ależ końcówka w wykonaniu Wisły. Ostatecznie gospodarze wygrywają z Miedzią aż 4:1!

13
6
2
90+4'

Gol! Strzelił Marko Kolar.

Co za trafienie na sam koniec! Kolar uderzył z dystansu i Lenarcik nie zdołał tego obronić!

Wisła Płock
27
14
1
2
90+1'

Gol! Strzelił Mateusz Lewandowski. Asystował mu Dawid Kocyła.

I chyba mamy po emocjach! Koszmarny błąd Mijuskovicia, który nie trafił w piłkę i Lewandowski biegł sam na bramkę. Wyglądało to bardzo chaotycznie i niezdarnie, wydawało się, że zawodnik Wisły za daleko wypuścił sobie futbolówkę, ale jakimś cudem zdołał minąć Lenarcika i z bliska podwyższył wynik!

45
16
4
2
8
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

2
3
3
1
5
87'

Blisko gola dla Miedzi! Gammelby znakomicie uderzył z rzutu wolnego, nie sięgnął piłki Gradecki, ale z pomocą na linii bramkowej przyszedł Tomasik!

15
3
9
2
6
87'
6
1
1
2
2
83'
83'
3
1
1
8
82'

Gradecki nie spieszy się ze wznowieniem gry. Wisła szanuje piłkę.

12
2
1
81'

Sytuacyjny strzał Davo zza pola karnego, ale Lenarcik nie miał problemów ze złapaniem piłki.

5
5
6
3
4
78'
Wisła Płock
3
1
3
2
12
77'

Doskonałe dośrodkowanie Mokrzyckiego z rzutu wolnego, ale Kolar nie opanował piłki w polu karnym!

7
1
2
3
2
76'
76'

3 500 widzów ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun. Komplet, bo tyle wynosi pojemność obiektu.

7
1
1
1
74'

Davo wybija piłkę poza boisko. Gammelby doznał jakiegoś urazu.

6
1
3
1
73'

Jeszcze jedna okazja dla Wisły, ale Kocyła stracił panowanie nad piłką w polu karnym po zagraniu Pawlaka. Nic z tego nie wyszło.

1
1
6
8
6
71'

Mieli okazję do kontry Nafciarze, ale zwolnił wszystko złym podaniem Wolski. Ratował jeszcze sytuację Tomasik, jednak kompletnie nie wyszło mu dośrodkowanie.

3
2
4
4
6
70'
Wisła Płock
4
3
2
6
70'

Kolar przed szansą. Doszedł do strzału w polu karnym, lecz uderzył wysoko nad bramką.

1
3
4
3
70'

Szybko trwało sprawdzanie całej sytuacji przez sędziów VAR. Nie ma rzutu karnego.

2
2
4
4
7
69'

Domagają się rzutu karnego gospodarze. Czy doszło do zagrania piłki ręką? Czekamy!

4
2
68'
68'
68'
67'

Wisła trochę uspokoiła sytuację na boisku.

8
4
66'
64'

Chuca zagrywał w pole karne, Gradecki zderzył się w powietrzu z Zapolnikiem i sędzia odgwizdał faul zawodnika Miedzi.

5
4
4
1
6
63'

Martinez skiksował przy próbie dośrodkowania lewą nogą i piłka wylądowała poza boiskiem. Zmarnowali kolejną szansę goście.

5
5
1
2
4
60'

Od kilku minut zawodnicy Miedzi utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

4
1
3
1
9
59'

Kolejny raz pokazał się Kobacki. Efektownie minął przeciwnika, uderzył soczyście zza pola karnego, lecz ponownie dobrze w bramce Gradecki.

8
1
3
1
4
57'

Ależ akcja Kobackiego po lewej stronie, choć uderzenie Domingueza było bardzo niecelne. Ale blisko wyrównania goście.

5
2
3
4
56'

Rozpędzony Davo. Próba podania do Vallo, ale nie pozwolił na to Martinez. Kibice Wisły dopatrywali się tam zagrania ręką obrońcy gości. Inaczej widział to jednak arbiter.

2
1
5
2
4
54'

Michalski świetnym wślizgiem zatrzymał szarżującego Domingueza. Interwencja w ostatniej chwili przed polem karnym.

5
2
3
53'

Szybkie tempo meczu w drugiej połowie. Mamy akcję za akcją, choć nie każda kończy się strzałem.

4
3
1
2
50'

Powinno być 3:1! Kapuadi nie wykorzystał jednak świetnego podania Sekulskiego. Był sam na piątym metrze, ale niepotrzebnie przyjmował piłkę. Zdążył z blokiem rywal. Gdyby uderzał bez przyjęcia, z pewnością byłby gol!

9
5
5
6
5
48'

Chuca strzelał zza pola karnego, ale po drodze był rykoszet i piłka bardzo powoli zmierzała w stronę Gradeckiego, który tym razem nie popełnił błędu.

6
3
2
1
4
48'

Dobry początek gości. Seria rzutów rożnych. Wisła ma spore kłopoty z utrzymaniem się przy piłce.