Koniec meczu! Górnik wygrywa z Rakowem 1:0!

To mógł być koniec! Kapitalna akcja Górnika, ale Olkowski myli się z jedenastu metrów!

5
12
12
90+6'

W dalszym ciągu brak konkretów ze strony Rakowa. Górnik broni się bardzo mądrze i przy każdej możliwości wybija rywali z rytmu.

24
9
1
3
5
90+4'
Raków Częstochowa
21
8
1
5
7
90+3'

Górnik nie chowa się we własnym polu karnym, ale atakuje wyżej zawodników Rakowa.

24
7
1
1
3
90'

Tymczasem sędzia dolicza minimum siedem minut.

11
4
6
5
23
90'

Kontra Górnika. Kapitalny rajd Pacheco, zagranie na szesnasty metr do Kubicy, ale ten uderzył za lekko. Broni Trelowski.

7
2
2
5
4
89'

Nieudany strzał Mvondo zza pola karnego.

4
1
1
3
5
87'

Ivi Lopez raz jeszcze z rzutu rożnego, trącił piłkę Wdowiak, ale trudno nazwać to strzałem. Nie musiał interweniować Broll.

4
4
2
1
85'
85'
84'

Ivi Lopez z rzutu rożnego, jednak nikt nie oddał strzału.

2
3
2
3
6
83'

Blisko Gutkovskis! Urwał się rywalowi, strzał głową, ale jakimś cudem trafiony został Janicki! Tylko korner dla gościi.

1
3
3
1
81'

Jeszcze raz Ivi Lopez. Tym razem z rzutu wolnego z trzydziestu metrów. Uderzenie było jednak fatalne.

3
3
1
3
3
79'

Minimalnie niecelny strzał Ivi Lopeza z dystansu. Raków coraz groźniejszy.

4
2
4
78'
Górnik Zabrze
2
1
3
76'

Uderzenie Janzy z dystansu. Blokuje Arsenić. Janza sugerował sędziemu, że blok był przy użyciu ręki.

1
1
1
3
75'

Ivi Lopez z rzutu wolnego. Wdowiak musnął piłkę i ta przeleciała centymetry obok słupka!

2
1
2
1
3
73'
73'
3
2
1
73'
70'

Chaotyczna akcja Górnika. Podolski był w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzału. Jeszcze protestowali gospodarze, natomiast raczej nie doszło do faulu.

3
4
2
3
3
70'
69'

Tymczasem Lederman potrzebuje pomocy medycznej. To efekt starcia w środku pola chwilę wcześniej.

1
2
4
2
68'

Przechwyt Górnika i momentalnie mieliśmy prostopadłe podanie do Cholewiaka. Ten jednak przegrał fizyczną walkę z Arseniciem.

2
3
3
66'
3
3
2
1
4
64'
63'
62'

Raków z minuty na minutę osiąga coraz większą przewagę. Górnik broni się dość głęboko.

2
1
1
1
4
59'

Groźnie pod bramką Górnika! Mocny strzał Koczerhina z dwudziestu metrów i ponownie broni Broll. Próbował jeszcze dobijać Gutkovskis, jednak źle trafił w piłkę.

4
1
3
2
58'

Raz jeszcze goście. Strzał minimalnie obok słupka!

2
2
1
57'

Ivi Lopez strzelał mocno z dalszej odległości. Piłka leciała w środek bramki, a mimo to Broll miał sporo problemów.

2
1
2
55'

Wydawało się, że Racovitan posłał doskonałe podanie do Gutkovskisa. Zabrakło jednak centymetrów. Łotysz nie opanował piłki.

1
1
53'

Ale Górnik potrafi się odgryźć. Manneh w pole karne do Włodarczyka, lecz ten kolejny raz nie potrafił przyjąć piłki.

5
5
4
52'

Raków wygląda dużo lepiej na początku drugiej połowy. To diametralna zmiana w porównaniu do pierwszej części.

2
1
50'

Stuprocentowa szansa dla Rakowa! Kapitalne podanie Musiolika do wbiegającego w pole karne Gutkovskisa. Łotysz chciał przelobować Brolla, ale ten wystawił rękę i zatrzymał napastnika gości!

9
5
2
2
47'

Znakomita akcja Podolskiego. Ależ zagranie prostopadłe w pole karne. Włodarczyk najpierw nie oddał czystego strzału, a po chwili dotknął piłkę ręką.