Hinokio z dystansu, desperacko blokował to Alves. Korner dla Zagłębia.

1
4
90+2'
90+1'

Jeszcze przycisnęli lubinianie. Gaprindaszwili strzelił zza pola karnego, jednak w sam środek bramki. Pewnie broni Majchrowicz.

4
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

2
5
90'

Niecelne uderzenie Woźniaka z osiemnastu metrów.

1
90'

Łakomy w pole karne, atakował piłkę wbiegający na dalszy słupek Jach, ale świetnie interweniował Rossi.

1
1
88'

Kolejny korner po dośrodkowaniu Alvesa i lekkim rykoszecie.

4
1
1
88'

Okazja dla gości po kontrataku. Łakomy blokuje dośrodkowanie Pika i piłka wyleciała poza boisko. Rzut rożny.

2
1
1
85'

Zagłębie w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika. Spokojnie broni się Radomiak.

3
2
2
82'

Mocny, ale i niecelny strzał Abramowicza z ostrego kąta. Źle trafił w piłkę obrońca gości.

2
3
80'
80'
78'

Łakomy zagrywał na dalszy słupek, urwał się Jach, ale nie trafił w bramkę.

1
1
1
1
76'

Gol! Strzelił Raphael Rossi. Asystował mu Dawid Abramowicz.

Radomiak na prowadzeniu! Daleki wyrzut piłki z autu przez Abramowicza, szereg błędów po stronie gospodarzy i z bliska nie myli się Rossi!

18
9
1
2
6
76'

Jeszcze raz goście. Bieszczad broni jednak strzał Nascimento zza pola karnego.

1
3
75'

Zablokowany strzał Cele z dwudziestu metrów.

2
1
3
1
73'

Szansa dla Radomiaka. Abramowicz włączył się do akcji, zagrał płasko do Mauridesa, ale ten był minimalnie spóźniony i w ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane.

1
3
1
2
72'

Cichocki znów wybija piłkę z linii bramkowej! Ależ źle bronią przy stałych fragmentach goście.

3
1
1
1
72'

Wrzucał Łakomy, wybija piłkę Nascimento. Ale będzie okazja do powtórki.

1
1
1
71'

Giorbelidze pokusił się o strzał zza pola karnego. Był lekki rykoszet, więc Zagłębie wywalczyło rzut rożny.

1
69'

I kolejna wrzutka Makowskiego. Oczywiście do nikogo. Pewnie na przedpolu Majchrowicz.

1
68'

Łakomy z rzutu rożnego. Opanował piłkę Woźniak, ale zagrał prosto do rywala.

1
66'
65'

Woźniak prostopadle w kierunku Gaprindaszwiliego. Ale ten nie miał szans dojść do piłki.

64'

Kolejny taktyczny faul na Łakomym.

1
64'
2
3
1
62'
62'

Popsuł akcję Abramowicz. Miał mnóstwo miejsca na skrzydle i kopnął w aut.

1
2
60'

To była setka! Nascimento w polu karnym, podanie do Alvesa, ten trącił piłkę do Machado, który jednak fatalnie pudłuje z kilku metrów! Podobno futbolówka leci właśnie koło Wrocławia.

4
2
1
4
1
60'

Alves z rzutu rożnego. I ponownie nic z tego nie mają przyjezdni.

2
1
2
58'

W odpowiedzi Radomiak. Alves w tempo do Leandro, ten uderzał mocno z ostrego kąta, jednak Bieszczad nie popełnił błędu.

1
3
57'

Akcja, która najlepiej podsumowuje dzisiejsze zmagania w Lubinie. Nieźle ruszyli do ofensywy goście, ale Starzyński tak długo zwlekał z podaniem, że w końcu stracił piłkę.

56'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Abramowicza. Nic z tego. Po chwili ta sama sytuacja, ale po drugiej stronie boiska. I ponownie bez problemu radzą sobie lubinianie.

2
1
53'

Rozpędzony Łakomy powstrzymany taktycznie przez Abramowicza. Zasłużona kara. To mogła być świetna kontra Zagłębia.

53'
Radomiak Radom
2
1
3
51'

Jeszcze raz pokazał się Starzyński, ale tym razem uderzył z dystansu nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
51'

Groźnie pod bramką Radomiaka! Świetne dośrodkowanie Łakomego, strącił piłkę na dalszym słupku Kopacz, ale w ostatniej chwili interweniował Cichocki! Gdyby nie on, wepchnąłby futbolówkę do bramki z kilku metrów Dolezal.

2
2
1
50'

Był aut dla Zagłębia, jest rzut rożny. Skoro nie idzie (i to bardzo) z gry, to może stały fragment.

48'

Niecelny strzał Chodyny z dalszej odległości.

1
48'

Ciekawy pomysł Makowskiego. Szukał prostopadłym podaniem Dienga, ale przeczytał to Rossi i przejął piłkę.

1
1
46'

Ruszył do pressingu Machado. Sam. Żaden z kolegów nawet nie pozorował, że też chce odebrać piłkę Zagłębiu.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę.

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

Przerwa! W samej końcówce pierwszej połowy po błędzie Kopacza miał jeszcze okazję Maurides, który dostrzegł wysuniętego Bieszczada, ale uderzył słabo. 0:0.

3
1
1
1
45'

Makowski z komicznym strzałem z dystansu lewą nogą. Piłka ledwo dotoczyła się do szesnastego metra. Co lepsze, to mogło zamienić się w asystę do Dolezala.

2
1
1
42'

Wreszcie podanie na jeden kontakt do Dienga. Urwał się defensywie, miał trochę miejsca, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Mało jest tego typu akcji w dzisiejszym meczu.

1
4
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Nie spieszy się zawodnikom obu drużyn. Niedziela, godz. 15. Pogoda nie sprzyja grze w piłkę?

1
1
40'

Zakotłowało się w polu karnym Radomiaka, ale Chodyna nie umiał opanować piłki i został w porę zablokowany przy próbie strzału.

2
1
38'

Płaska centra z lewej strony, złapał piłkę Bieszczad, a nie wyhamował Leandro i wpadł na bramkarza Zagłębia.

1
37'

Dobrze zapowiadała się akcja Zagłębia. Jach podaniem przez dwie linie zagrał do Dolezala, ten chciał odegrać na jeden kontakt do Dienga, ale... no właśnie. Zamiast do kolegi, to podał do przeciwnika.

36'

I kolejna przerwa w grze, bo leży na boisku Makowski. Tempo wyraźnie spadło.

2
1
34'

Kolejny stały fragment dla Radomiaka. Dośrodkowanie Alvesa, wybija piłkę Kopacz.

1
2
1
33'

Leandro przewrócił się w polu karnym, ale nie było tam mowy o przewinieniu. Zresztą szybko się podniósł zawodnik gości.

1
1
31'

Świetna okazja dla Zagłębia! Po dośrodkowaniu Łakomego z lewej strony zgubili krycie goście i doszedł do strzału Woźniak, ale doskonale broni Majchrowicz!

3
2
2
2
30'

Nascimento zagrał miękko z rzutu wolnego. Na dalszym słupku skakał do piłki Abramowicz, jednak nie dał rady odegrać. To kolejna niezbyt udana akcja w tym meczu.

1
1
1
1
27'

Abramowicz dostał podanie w pełnym biegu, ale tym razem to on nie popisał się przy dośrodkowaniu. Na zbyt wysokim dla Mauridesa pułapie leciała piłka.

2
1
1
26'

Krótko rozegrany ten rzut rożny przez gości, ale przesadził z siłą Leandro. Nie zamknął tej akcji Rossi.

1
2
26'

Wreszcie konkretnie zaatakował Radomiak. Zaskakujący strzał Alvesa z dystansu, był rykoszet od głowy Makowskiego, ale piłka przeleciała nad bramką. Korner.

2
2
1
24'

W odpowiedzi niekonwencjonalna centra Starzyńskiego. Zamykał akcję na dalszym słupku Dieng, jednak musiałby mieć ze trzy metry wzrostu, by oddać strzał.

2
1
1
23'

Bez pomysłu Abramowicz. Próba dośrodkowania słabszą prawą nogą, ale bez problemu wybijają piłkę przyjezdni.

1
2
1
21'

Makowski do Kopacza, ten z podaniem zwrotnym. Zagłębie z coraz większymi problemami. Radomiak jakby się przeorganizował w obronie i nie zostawia już tyle swobody gospodarzom.

2
1
19'

Obiecujący był ten początek spotkania, zwłaszcza kilka pierwszych minut. Od jakiegoś czasu jednak tempo wyraźnie spadło. Niewiele dzieje się na boisku.

1
1
3
2
16'

Długie podanie do Dienga. Robił, co mógł, ale nie dopadł piłki w boisku.

2
15'

Nascimento ostro potraktował Łakomego przy linii bocznej. To kolejny faul. Przez moment wydawało się, że to może być poważniejszy uraz pomocnika Zagłębia, ale dość szybko wstał.

1
2
2
1
1
13'

Długie podanie Woźniaka, chyba w stronę Chodyny, ale ten nie miał najmniejszych szans, by powalczyć o piłkę.

1
1
1
13'

Brzydszy fragment meczu. Mało tzw. piłki w piłce. Więcej walki wręcz.

10'

Gra przerwana, bo na boisku leży Machado, który oberwał od Kopacza w pojedynku powietrznym.

9'

Alves z rzutu rożnego, ale dobrze zachował się we własnym polu karnym Dolezal i wybił piłkę.

2
2
1
1
7'

Chwila oddechu dla defensywy Radomiaka. Goście przejęli piłkę i wymieniają podania na własnej połowie. Niewiele z tego jednak konkretów i gry do przodu.

3
2
2
1
1
5'

Bardzo dobrze rozpoczęli ten mecz lubinianie. Stosują wysoki pressing i bardzo szybko odzyskują posiadanie piłki.

3
1
1
3'

Ależ to byłby gol! Kapitalne uderzenie Starzyńskiego z ponad trzydziestu metrów. Poprzeczka ratuje Radomiaka!

4
4
1
2
4
2'

Dobre dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu wolnego. Trącił piłkę Chodyna, ale na szesnastym metrze nie było żadnego z partnerów. Wyjaśniają sytuację goście.