Koniec meczu! Widzew wygrywa z Wartą 1:0!

1
1
90+3'

Gol! Strzelił Patryk Lipski.

A jednak. Widzew prowadzi! Dośrodkowanie Letniowskiego z rzutu rożnego, piłka przypadkowo odbiła się od Lipskiego i wpadła do siatki!

Widzew Łódź
34
17
4
8
11
90+3'

Kapitalnie broni Lis po strzale głową Zjawińskiego! Najlepsza okazja Widzewa w tym meczu!

4
3
1
3
90+2'

Blisko kuriozalnego gola samobójczego! Czujny jednak w bramce Lis.

2
1
1
1
90+1'

Dośrodkowanie Stępińskiego i pewnie piąstkuje Lis.

1
1
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty. Nie ma serca Krzysztof Jakubik.

1
3
88'
3
1
2
2
87'

Złe dośrodkowanie Grzesika, choć miał sporo przestrzeni na skrzydle. Łapie piłkę na przedpolu Ravas.

2
1
2
85'

Spotkanie powoli się kończy. Patrząc z perspektywy kibiców na stadionie - na szczęście. Nie dość, że zmokli, to jeszcze obejrzeli marną drugą połowę.

1
1
4
2
90+5'
83'

Korner dla Widzewa. Dośrodkowanie Pawłowskiego, było zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie wybijają piłkę gospodarze.

1
1
82'

Bardzo nieudany strzał Kupczaka z dystansu. Piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

1
79'
79'
78'
2
2
2
76'

Dośrodkowanie Nunesa - do nikogo. Poprawiał Letniowski z drugiej strony - to samo. Przejął piłkę Miguel Luis i był faulowany przez Nunesa.

1
1
1
75'

Centra z rzutu rożnego, ale udało się tylko lekko trącić piłkę jednego z zawodników Widzewa. Nie było mowy o strzale.

1
72'

Nic nie dzieje się na boisku. Akcja jednych, przechwyt, próba kontry, strata.

1
69'

Kun przyjął piłkę, zagrał w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów. Kuriozalna decyzja pomocnika Widzewa.

2
6
68'

Podanie, strata, podanie, strata. I tak w kółko.

3
67'

Faul taktyczny na Zjawińskim w środku pola.

2
1
1
1
4
67'
1
1
1
64'

Dośrodkowanie Kuna, ale pewnie na przedpolu spisał się Lis.

1
63'

Lekki strzał zza pola karnego oddał Letniowski, ale nieoczekiwanie wypuścił piłkę z rąk Lis. Na jego szczęście w porę się pozbierał.

2
1
1
2
60'

Godzina gry za nami. Ten kwadrans po przerwie w żadnym stopniu nie przypomina momentami niezłej gry w pierwszej połowie.

1
2
59'
59'
57'

I będzie zmiana. Jordi Sanchez nie jest w stanie kontynuować gry.

1
1
1
2
4
56'

Konieczna pomoc medyczna.

1
56'

Kolejna przerwa w grze. Na boisku leży Jordi Sanchez, który ucierpiał po bardzo ostrym wślizgu Ivanova, którego arbiter nie zakwalifikował jako faul.

1
2
1
3
3
55'

Dośrodkowanie Nunesa z lewej strony, było zawahanie obrońców Warty, ale nie powalczył o piłkę Jordi Sanchez.

1
53'

Początek drugiej połowy bardzo chaotyczny, gra jest zdecydowanie gorsza niż w pierwszej części.

51'

Walczyli o piłkę Zrelak i Żyro. Obrońca Widzewa uderzony łokciem w okolice twarzy.

3
1
1
2
51'
1
2
2
49'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne przez niepilnowanego Miguela Luisa, jednak żaden z partnerów nie potrafił dołożyć nogi. Wyjaśnili sytuację goście.

1
2
48'

Przerwa w grze. Nie wygląda to dobrze z perspektywy zespołu Warty.

1
1
47'

Zrelak ucierpiał w jednym ze starć. Składał się do strzału i uderzył w podeszwę Nunesa. To musiało zaboleć.

1
1
3
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. W Grodzisku Wielkopolskim mamy bezbramkowy remis.

1
1
2
45'

Stavropoulos wrzucił piłkę w pole karne, ale nie miał szans powalczyć o nią w powietrzu Żurawski.

1
3
1
1
1
44'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa. I cóż... nie jest to najlepsza promocja piłki nożnej w Polsce.

1
42'

Ukarany Sypek za kompletnie niepotrzebny, zbyt ostry atak w środkowej strefie boiska. Faulowany Żurawski.

1
1
42'
Widzew Łódź
1
1
3
39'

W odpowiedzi kolejny dziś strzał z dystansu w wykonaniu Miguela Luisa. Tym razem pewnie broni Ravas.

3
2
1
38'

Tymczasem Widzew! Jordi Sanchez dostał podanie na wolne pole, wbiegł przed Szymonowicza i wydawało się, że znajdzie się w sytuacji sam na sam z Lisem, ale w ostatniej chwili desperacko wrócił za akcją Grzesik i zażegnał niebezpieczeństwa.

2
2
36'

Dośrodkowanie Danielaka, składał się do przewrotki Jordi Sanchez, jednak w ostatniej chwili wybił mu piłkę Szymonowicz.

1
34'

Ależ fatalnie zachowują się w ofensywie zawodnicy Warty! Bardzo dobre podanie do Zrelaka, który stanął oko z Ravasem, a strzelił źle, prosto w niego. Po chwili niecelnie dobijał zza pola karnego Grzesik.

3
3
1
33'

Świetna okazja dla Warty i znów niewykorzystana! Kapitalne długie podanie Szymonowicza, przyjął piłkę w polu karnym Miguel Luis, ale uderzył wysoko nad bramką.

3
2
1
31'

Fatalna strata Ivanova na środku boiska. Widzew ruszył z kontrą, ale popsuł to nieudolną próbą dryblingu Danielak. Zaprzepaszczona dobra okazja.

2
29'

Maenpaa przypadkowo otrzymał piłkę na szesnastym metrze, nie miał obok siebie żadnego rywala, ale strzelił prosto w Ravasa!

1
1
1
28'

Sporo chaosu na boisku, niecelnych podań. Brakuje płynności w grze. I dotyczy to obu zespołów.

1
25'

Ponownie nie popisał się golkiper Widzewa. Niepewnie piąstkował po centrze z lewego skrzydła, dopadł do piłki na szesnastym metrze Miguel Luis, lecz tym razem strzelił nad poprzeczką.

1
25'

Ale teraz mogło się to zmienić! Mocne uderzenie Miguela Luisa zza pola karnego i niepewnie interweniował Ravas! Korner dla Warty.

1
24'

Nie jest to wielkie widowisko. Brakuje klarownych sytuacji z obu stron. Wynik 0:0 nie jest w żaden sposób niesprawiedliwy.

1
21'

Kolejna próba z dystansu. Tym razem uderzał Kun. Ponownie był rykoszet, ale nie zaskoczyło to Lisa.

1
2
20'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Pawłowskiego i efektownie piąstkował Lis. Nie ryzykował łapania futbolówki.

19'

Dwa z rzędu nieudane dośrodkowania Nunesa. Piłka przypadkowo trafiła jednak do ustawionego przed polem karnym Pawłowskiego, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
16'

Dobre dośrodkowanie Grzesika, wygrał walkę w powietrzu Zrelak, lecz nie trafił czysto w piłkę! Powinien to zrobić lepiej napastnik Warty.

3
15'

Ależ to mogła być kontra łodzian. Rozpędził się Jordi Sanchez, chciał zagrać na klepkę z Pawłowskim, ale ten nie odegrał mu celnie. Piłka w rękach Lisa.

2
14'

Poślizgnął się Grzesik po wrzutce z lewej flanki i niewiele brakowało, a gola samobójczego strzeliłby Żyro. Na jego szczęście piłka przeleciała obok bramki.

1
13'

Stępiński w ostatniej chwili przyblokował skaczącego do główki Szymonowicza. W innym razie byłaby otwarta droga do bramki.

12'

Akcja przeniosła się pod drugie pole karne. Niecelnie z dystansu uderzał jednak Żurawski.

10'

Okres przewagi Widzewa, choć nie przekłada się to na konkrety.

1
9'

Tym razem Pawłowski zagrywał z rzutu wolnego. Niezły tor lotu miała piłka, ale nie popełnił błędu Stavropoulos.

1
7'

Świetna indywidualna akcja Sypka po prawej stronie. Z lekkością wbiegł w pole karne, lecz - mówiąc kolokwialnie - nie miał z czego uderzyć. Łapie piłkę Lis.

1
1
6'

Wrzutka Pawłowskiego z rzutu rożnego. Wybronili się gospodarze.

1
1
5'

Indywidualny rajd Pawłowskiego z własnej połowy. Zakończył go strzałem z trzydziestu metrów. Nie miało to większych szans powodzenia, ale Widzew ma rzut rożny.

2
4'

Była kontra Widzewa, jednak Jordi Sanchez kompletnie pogubił się w dryblingu. Piłka ewidentnie mu przeszkadzała.

1
2
1
4'

Zamieszanie w polu karnym gości. Piłka spadła pod nogi Szymonowicza ustawionego na dalszym słupku, ale instynktownie broni Ravas!

2
2
3'

Pierwszy strzał w tym meczu. Miguel Luis spróbował szczęścia zza pola karnego, ale zabrakło mu precyzji. Będzie jednak rzut rożny, bo piłka musnęła jednego z zawodników Widzewa.

1
1
1'