Koniec! Podział punktów we Wrocławiu. Dziękujemy za udział w naszej relacji live.

1
2
4
88'

Ależ błąd Niemczyckiego! Młody bramkarz próbował złapać dośrodkowanie, ale z powodu deszczu piłka wyślizgnęła mu się z rąk. Śląsk jednak tego nie wykorzystał.

1
2
4
7
6
85'
83'
3
1
1
2
82'

Janasik złapał Konopliankę w pół i zatrzymał kontrę Cracovii.

2
2
4
79'

Kolejna próba Cracovii z dystansu. Znowu pewnie w bramce Szromnik.

2
2
1
1
7
74'
73'

Spotkanie trochę zwolniło. Żadna z drużyn w ostatnich minutach nie zrobiła większego wrażenia.

1
1
2
4
68'

Brzydki faul Rapy.

5
2
1
1
3
65'

Próba z dystansu Cracovii, ale bez większego zagrożenia.

2
3
1
1
74'
59'

Zapowiada się kolejna zmiana w Cracovii. Kontuzjowany jeden z piłkarzy.

1
2
2
8
55'

Teraz z kolei dośrodkowywać będą gospodarze. Również bez efektów.

3
1
1
50'

Będzie okazja dla Cracovii. Rzut rożny dla gości.

czas Druga połowa
45+2'

Gol! Strzelił Adrian Łyszczarz. Asystował mu Victor Garcia. Doskonałe dośrodkowanie Victoria Garcii. Łyszczarz strzałem z woleja doprowadza do remisu.

3
44'

Trafił w sędziego swoim strzałem jeden z piłkarzy Śląska. Skończyło się na uśmiechach.

5
7
4
2
43'

Niemczycki wyłapuje strzał Exposito.

5
2
3
2
40'

Ładna, ciekawa próba Cracovii. Kombinacyjna akcja nie zakończyła się jednak strzałem.

3
2
1
2
3
36'

Odpowiada Cracovia! To powinien być gol. W sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik gości, ale na posterunku bramkarz Śląska.

4
2
2
7
35'

Ależ błąd defensora Cracovii. Nie udało mu się przeciąć prostopadłego podania. Ostatecznie uratował sytuację kolega z zespołu.

1
3
4
1
30'

Ależ było blisko gola dla Śląska! Strzał głową broni jednak Niemczycki.

8
4
3
1
2
29'
28'

Zniesiony z boiska został jeden z piłkarzy gości. Groźnie to wygląda.

1
4
26'

Niebezpieczne starcie w środku pola. Wygląda na to, że będzie zmiana w Cracovii.

1
2
3
3
24'

Próbowali odpowiedzieć gospodarze. Sprytny strzał piętą, ale Niemczycki bez problemu sobie z nim radzi.

3
1
1
1
20'

Ależ było groźnie! Strzał z dystansu Pestki przelatuje po rykoszecie tuż nad poprzeczką.

1
2
3
15'

Ależ się odnalazł w polu karnym Patryk Makuch. Doskonałe zachowanie napastnika, który płaskim strzałem po obrocie pokonuje bramkarza gospodarzy.

12
6
2
5
11'

Groźna akcja Śląska, ale Niemczycki nie został zmuszony do interwencji. Pierwszy atak gospodarzy zakończony uderzeniem.

2
3
1
5'

Pierwsze pięć minut upłynęło pod znakiem jałowego posiadania po stronie gospodarzy.

1
1
1
8'

Żółtą kartką ukarany Rodin.

2
1
1
1
3
1'

Zaczynamy granie we Wrocławiu! Liczymy na grad goli.

2
2
1
czas Start meczu
17:27

W tabeli PKO Ekstraklasy wyżej są goście, którzy z dziewięcioma punktami plasują się na piątym miejscu. Śląsk ze stratą punktu jest siódmy.