(0:1)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Świetna pierwsza połowa nie wystarczyła, aby Górnik wywiózł z Warszawy trzy punkty. Zabrzanie sami są jednak sobie winni. Jensenowi w ostatnich minutach odcięło prąd i to głównie przez jego postawę Legia zdołała wyciągnąć wynik z 0:2 na 2:2. Emocji w stolicy zatem nie brakowało.

8
6
2
9
9
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
8
6
4
4
6
90+4'

Górnik ma czego żałować. Zaprzepaścił kapitalną pierwszą połowę, a może jeszcze ten mecz przegrać.

33
17
6
23
39
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lindsay Rose. Asystował mu Filip Mladenović. Wrzutka z prawej strony na głowę Mladenovicia, ten zgrał przed bramkę do Rose'a, który z najbliższej odległości doprowadził do remisu.

72
35
12
38
99
90'

Sędzia doliczył przynajmniej 5 minut.

9
8
6
14
56
90'

Górnik niestety dla siebie płaci cenę za cofnięcie się i grę inną niż przed przerwą. Wówczas Legia nie istniała, po zmianie stron wygląda to nieco inaczej.

5
4
5
14
20
90'

Fatalne minuty Jensena. Obrońca, który wszedł do Górnika "z buta" i w dwóch pierwszych występach był kluczową postacią w defensywie, teraz w kilka minut sprokurował karnego i wyleciał z boiska.

11
9
9
32
32
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
17
6
7
25
72
87'
58
21
3
2
11
86'

Dobre uderzenie Carlitosa, ale na posterunku był Bielica.

28
17
3
2
2
86'
ZMIANA
85'

Szymański sfaulował Carlitosa tuż przed polem karnym.

2
6
3
7
13
85'
6
3
8
12
84'

Górnik nieco na własne życzenie wsadził się na karuzelę w ostatnich minutach. Jensen zachował się nieodpowiedzialnie i teraz gości czeka nerwowa końcówka.

3
2
9
12
83'

54
27'
26
5
1
5
1
81'
10
3
3
8
22
81'

Sędzia uznał, że Jensen faulował "Jędzę"!

8
4
4
4
25
81'
1
2
2
2
80'

Sędzia dostał sygnał z wozu VAR i sprawdza czy przy dośrodkowaniu Josue faulowany nie był Jędrzejczyk.

5
7
5
10
21
79'

Skończyło się na strachu dla Górnika. Josue dośrodkował na głowę obrońcy.

11
13
6
4
78'

Mladenović łatwo ograł Wojtuszka, który ratował się faulem pod swoim polem karnym.

10
6
3
3
7
76'

Legia już z coraz mniejszą wiarą szuka gola kontaktowego. Jeśli Górnik sam nie doprowadzi do swojej destrukcji, to wróci do Zabrza z kompletem punktów.

28
19
4
3
4
74'

Slisz uderzył z dystansu, a piłka po nodze obrońcy wyszła poza boisko.

8
20
1
5
3
74'

Obrońca Górnika chyba nie będzie potrzebował zmiany.

16
4
2
73'
ZMIANA
72'

Kolejne problemy zawodnika Górnika... Tym razem Jensen nie podnosi się z murawy.

2
1
3
5
10
72'

Mogło być 0:3! Szczupakiem uderzał Kubica, a Tobiasz końcówkami palców odbił piłkę!

15
6
5
7
10
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'

Jędrzejczyk miękko dograł na głowę Muciego, który obił poprzeczkę.

2
12
4
6
6
68'

Paluszek i główka, to tym razem nie wymówka. Obrońca Górnika potrzebuje pomocy lekarza.

2
4
4
6
10
67'

Pierwszy strzał Carlitosa po powrocie do Legii ląduje w rękach Bielicy.

18
16
1
7
6
66'

Wszołek szukał Muciego, ale dośrodkowanie zdecydowanie przeciągnięte.

8
10
3
5
1
62'

Górnik nieco podświadomie trochę się cofnął i chyba niepotrzebnie. Przy stylu gry z pierwszej odsłony Legia nie miała nic do powiedzenia, a teraz goście wpuszczają rywala coraz częściej na swoją połowę.

5
6
4
10
20
61'
ZMIANA
5
14
4
5
4
61'

Lada moment na murawie zamelduje się Carlitos.

6
10
3
14
5
59'

Legia nie ma już nic do stracenia i musi ruszyć do przodu z pełną siłą. To może być woda na młyn dla Górnika.

7
13
2
6
1
57'

Huknął Josue, ale świetnie na linii zachował się Bielica.

17
14
4
6
3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Krawczyk. Asystował mu... Filip Mladenović. W swoim polu karnym serbski obrońca zagrał głową na nogę Krawczyka, który z powietrza trafił do siatki!

101
57
2
6
11
54'

Włodarczyk płaskim podaniem chciał znaleźć Krawczyka, ale połapali się w tym obrońcy.

6
5
1
4
1
54'

Lepiej wygląda Legia. Wszołek wpadł w pole karne, ale dograł zbyt głęboko i od bramki Bielica.

8
9
2
8
10
52'

Janza dośrodkował z narożnika, lecz nieco za mocno i Janicki nie był w stanie oddać celnego strzału.