1
2
89'
88'

Lubinianie wysoko starają się atakować graczy Warty, ale z dość mizernym efektem.

1
1
1
86'

Zagłębie w ataku, Warta cofnęła się. Do końca coraz mniej czasu.

3
3
84'

Pieńko uderzył sprzed pola karnego. Lis końcami palców wybił piłkę na korner.

4
1
1
2
80'

Dziesięć minut do końca meczu. Kto będzie w stanie zadać, być może, decydujący cios.

1
1
3
79'
Warta Poznań
1
3
4
77'
75'
1
3
74'
73'

Dwukrotnie gracze Zagłębia wybijali piłkę sprzed linii bramkowej. Teraz Warta ma swój czas!

2
1
1
1
71'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Niilo Maenpaa. I znowu mamy błyskawiczną odpowiedź! Tym razem Warty. Maenpaa w polu karnym do Zrelaka, który przyjął piłkę i po chwili z sześciu metrów płasko uderzył do bramki. 2:2!

13
9
3
2
2
67'

Gol! Strzelił Rafał Adamski. Asystował mu Damjan Bohar. Kontra lubinian 3 na 1. Bohar podprowadził piłkę i podał do Adamskiego, a ten spokojnie uderzył nad Lisem. 1:2!

KGHM Zagłębie Lubin
2
3
2
7
9
66'

Dogranie z rogu, głową uderzył Grzesik, jednak ponad poprzeczką.

1
64'

Akcja za akcję. Problem w tym, że wszystko co dobre kończy się w okolicach szesnastki.

62'

Błąd Kopacza pod własną bramką. Matuszewski jednak nie był zbytnio zdecydowany i za nieśmiałość zapłacił. Piłka została mu wybita.

1
58'
57'

Zespoły mają więcej miejsca i starają się to wykorzystać. Tutaj gole jeszcze powinny paść.

1
1
54'

To się nie dzieje! Strata Zagłębia pod własną bramką. Po chwili zagranie do Zrelaka, ale ten nie trafił w wybornej sytuacji do pustej bramki! NIEWIARYGODNE!!!!!!

1
3
3
5
4
53'

Wyjście Warty. Niilo Maenpaa zmarnował okazję, ale był na spalonym.

1
1
51'
50'

Zagłębie w ataku, Warta przyczajona na własnej połowie. Na coś czeka. Kto wie na co?

2
47'

Żurawski ostro potraktowany w środku pola. To musiało boleć. Sędzia nie dostrzegł nadepnięcia.