2
3
13
90+2'

Jeszcze Pogoń ruszyła do ataku, lecz dobrze akcję gospodarzy przerwała defensywa Kolejorza.

19
11
2
3
1
90'

Doliczone siedem minut.

4
6
13
1
29
90'

Nic nie wskazuje na to, aby wynik tego spotkania miał się zmienić.

26
10
4
5
88'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Pogoni.

18
9
2
4
85'
84'

Z dystansu strzelał Kamil Drygas, ale Filip Bednarek nie dał się zaskoczyć.

11
4
1
2
84'

Dante Stipica znów daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę.

2
2
2
3
81'

Teraz minimalnie niecelnie główkował K. Triantafylopoulos. Blisko było o gola dla Pogoni.

6
3
1
2
6
79'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, po którym główkował jeden z zawodników Kolejorza. Strzał obronił Dante Stipica .

4
2
3
7
80'
1
1
1
1
1
80'
75'
6
7
2
1
3
73'

Chwilowa przerwa w grze spowodowana zadymieniem boiska.

1
2
3
4
72'
Lech Poznań
16
2
2
2
11
71'

Pogoń ma problem z wypracowaniem sobie dobrej okazji strzeleckiej. Teraz Portowcy wywalczyli rzut rożny.

3
68'

Gra toczy się na połowie gospodarzy. Lech szuka kolejnego gola.

10
4
1
1
66'

Z dystansu strzelał Afonso Sousa. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Pogoni.

1
1
5
1
64'

Dante Stipica daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę.

2
1
1
4
63'

Kacper Smoliński był na boisku tylko kilka minut. Po jednej z akcji nie mógł kontynuować gry.

2
2
1
1
63'
60'
58'

Szykują się zmiany w drużynie Pogoni. Gospodarze są na razie daleko od bramki Lecha.

4
1
57'
K. Triantafylopoulos #13
10
5
1
13
55'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

5
1
1
54'
17
2
12
54'
13
5
18
51'

Gol uznany, gramy dalej.

23
9
3
50'

Trwa jeszcze analiza VAR.

4
1
3
4
13
48'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Mikael Ishak.

Mikael Ishak precyzyjnie dograł piłkę przed bramkę Pogoni, a tam Michał Skóraś dobrze dostawił nogę i skierował futbolówkę do siatki. 2:1 dla Lecha!

74
19
4
2
66
czas Druga połowa
45'

Ładny, mocny strzał z około 30 metrów oddał Antonio Milić. Piłka przeleciała minimalnie nad bramką Pogoni.

9
2
5
1
43'

Rzut rożny dla Lecha, ale zabrakło strzału na bramkę. Kolejorz jednak rozgrywa futbolówkę na połowie Pogoni.

10
1
1
1
39'

Szybka odpowiedź Lecha, ale wciąż bez zmiany wyniku.

5
1
1
38'

Po dograniu ze skrzydła niecelnie z kilkunastu metrów strzelał Pontus Almqvist.

1
2
1
Czy pierwsza połowa zakończy się remisem 1:1?
36'

Głębokie dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Akcję zamknął Barry Douglas i z kilku metrów oddał niecelne uderzenie głową. To była świetna okazja dla Lecha!

1
1
1
32'

Lech rozgrywa piłkę na połowie Pogoni. Portowcy dobrze natomiast grę od własnego pola karnego.

2
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jakub Bartkowski.

1
4
2
2
27'

Z ostrego kąta strzelał Pontus Almqvist. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

4
2
1
24'

Teraz pokazał się Kamil Grosicki, który przeprowadził dwie akcje. Nie ma jednak zmiany wyniku.

11
8
1
1
22'

Ciekawe spotkanie w Szczecinie. Teraz Lech ruszył do ataku.

10
4
1
20'

Duże, duże zamieszanie przed bramką Pogoni. Mikael Ishak mimo asysty kilku zawodników Pogoni z bliska strzelił pod poprzeczkę.

Lech Poznań
159
29
4
5
148
18'

Przy piłce Kolejorz. Gra toczy się jednak daleko od bramki Portowców.

5
3
1
1
5
14'

Pogoń ma optyczną przewagę i szuka kolejnej okazji na gola.

2
1
7
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłkę wybił Antonio Milić. Gospodarze rozgrywają kolejną akcję.

4
2
1
4
8'

Świetna akcja Pogoni, którą zaczął Pontus Almqvist. Zawodnik Pogoni odegrał do Mateusza Łęgowskiego, który strzelał z kilku metrów. To uderzenie zostało zablokowane, ale do odbitej piłki dopadł Sebastian Kowalczyk i skierował ją do siatki!

50
10
3
12
88
6'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Portowcy pewnie wybili jednak piłkę.

1
3
4'

Trochę przypadkowo, ale znakomitą piłkę w polu karnym Pogoni otrzymał Mikael Ishak. Napastnik Kolejorza źle jednak trafił w futbolówkę i ta przeleciała obok bramki.

1
1
1
3'

Pokazał się Pontus Almqvist. Ciekawa akcja zawodnika Pogoni, ale ostatecznie zabrakło uderzenia na bramkę.

2'

Dobrze w defensywie spisał się Barry Douglas, który przerwał groźną akcję Pogoni.

4
1
2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

czas Start meczu
14:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
1
14:13

Trener Jens Gustafsson nie może aktualnie narzekać na sytuację kadrową w Pogoni Szczecin. Wraz z początkiem przygotowań do meczu z Lechem Poznań, do reszty zespołu dołączył Michał Kucharczyk.