Zagłębie Lubin wygrywa z Wisłą Płock 2:1!

8
2
2
komentarz

Kvocera precyzyjnie z prawej strony i minimalnie myli się Davo! Zaraz po tym sędzia zakończył mecz!

1
1
1
90+4'

Desperackie ataki Wisły, lecz Zagłębie skutecznie się broni.

4
4
1
1
90+3'

Szansa na kontrę, ale Kamiński przewidział podanie i skutecznie interweniował daleko poza polem karnym.

4
2
90+1'

Warchoł pudłuje z bliska! Choć i tak był spalony po dośrodkowaniu z lewej strony.

1
3
1
1
2
90+1'

Obrońcy Zagłębia ofiarnie blokują strzał Warchoła z kilku metrów.

2
2
1
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

3
3
2
1
1
90'

Pawlak w pole karne do Lewandowskiego, ten zagrywał mocno wzdłuż bramki, ale wybijają piłkę gospodarze. Korner.

1
3
1
1
89'

Świetna akcja Łakomego, ale zabrakło decyzji o strzale. Wybrał podanie do Bohara, który zawahał się na piątym metrze i zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

1
3
1
1
1
88'

Fantastyczny strzał oddał Pieńko i poprzeczka ratuje Wisłę!

3
5
1
1
3
86'
86'

Wisła miała problemy w jedenastu, a co dopiero w dziesięciu. Mimo to próbują goście.

3
5
2
83'
84'
83'

Łakomy niecelnie strzelał z rzutu wolnego z osiemnastu metrów.

4
4
2
2
82'

Wylatuje z boiska Kapuadi. Sędzia uznał, że był to atak na twarz przeciwnika.

5
4
5
2
3
82'
4
81'

Mamy interwencję VAR!

6
4
2
1
80'

Leży w polu karnym Gaprindaszwili i trzyma się za twarz. To efekt uderzenia Kapuadiego. Co zrobią sędziowie?

1
1
1
79'

Dobra indywidualna akcja Davo. Dośrodkowanie w tempo do wbiegającego w pole karne Warchoła, strzał z jedenastu metrów, ale prosto w ręce Bieszczada.

1
2
3
3
76'

Kwadrans do końca. Wisła Płock jakby bez argumentów w ofensywie. Kontrolują wydarzenia na boisku lubinianie.

1
2
1
1
2
75'

3805 widzów ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

2
2
1
1
73'
73'
73'
72'

Koszmarny strzał Davo z dystansu. Piłka ponownie szybuje wysoko nad bramką.

1
2
1
1
1
69'

Kontra Zagłębia i Adamski strzela nieznacznie obok bramki. Kamiński nawet nie drgnął.

2
1
3
1
1
68'

Dużo lepsza próba Vallo. Huknął lewą nogą z dwudziestu metrów i doskonale broni Bieszczad!

1
2
3
4
66'

Dużo miejsca przed polem karnym miał Vallo, ale uderzył nieznacznie nad bramką.

1
2
2
3
3
64'
64'

Kolejna piękna akcja Zagłębia. Chodyna prostopadle do Chodyny, ale ten strzela fatalnie z ostrego kąta. Piłka przelatuje nad bramką!

5
6
3
2
63'

Jednak tym razem wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami. Zagłębie prowadzi!

11
6
6
7
6
63'

Tylko, że... znowu może być minimalny spalony. Sędziowie analizują sytuację. Było na styku.

7
7
2
62'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Tomasz Makowski.

Po raz kolejny Wisła prezentuje gola Zagłębiu! Strata Davo na własnej połowie, przechwycił piłkę Makowski, zagrał prostopadle do Chodyny, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Kamińskim!

KGHM Zagłębie Lubin
19
8
7
6
7
61'

Szwoch przypadkowo otrzymał piłkę na linii pola karnego, lecz uderzył zbyt lekko. Pewnie broni Bieszczad.

1
2
4
3
60'

Coś się zacięło w grze ofensywnej Wisły Płock. Ostatnie minuty to przewaga Zagłębia.

2
2
4
3
4
59'
57'

Kolejna, choć tym razem dużo gorsza wrzutka Chodyny. Piłka w rękach Kamińskiego.

2
2
1
56'

Do trzech razy sztuka? Nic z tych rzeczy. Starzyński lewą nogą zza pola karnego... nad bramką.

2
3
1
55'

Jeszcze jedna kapitalna okazja Starzyńskiego! Co za podanie Łakomego. Starzyński przyjął piłkę, wbiegł w pole karne, jednak strzelił bardzo mocno i futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

3
4
4
2
1
54'

Ależ doskonałe dośrodkowanie Chodyny. Po błędzie środkowych obrońców Wisły przed olbrzymią szansą stanął Starzyński, wbiegł na piąty metr i doszedł do strzału głową, ale fatalnie spudłował!

2
3
1
1
3
53'

Dolezal przytrzymywany w polu karnym. Przyjął sobie piłkę, ale nie miał jak złożyć się do strzału. Sędzia nie zareagował.

1
1
1
1
1
50'

Teraz źle rozegrali ten stały fragment przyjezdni. Stracił piłkę Furman, ale Bohar nie zdołał wyprowadzić sprawnej kontry.

6
2
3
2
2
49'

Z rzutu rożnego Tomasik, było olbrzymie zamieszanie w polu karnym... ostatecznie udało się wycofać piłkę do Szwocha i ten po raz kolejny został zablokowany. Jeszcze jeden korner.

3
2
2
1
1
48'

Strzał Szwocha z dystansu, piłka odbiła się od Kopacza i będzie rzut rożny dla Wisły.

4
1
3
1
1
48'

Szybko wznowili grę goście, Furman na prawą stronę do Vallo, ten miał trochę miejsca, ale nie przyłożył się do dośrodkowania i... zagrał w aut.