4
4
90+2'
90'

Vladan Kovacević dobrze obronił strzał Jordi Sancheza. Dobra i groźna akcja Widzewa.

21
6
4
2
5
87'

Zza pola karnego strzelał Deian Sorescu. Uderzenie zablokował Karol Danielak.

16
6
3
2
5
87'

Widzew dobrze broni dostępu do własnej bramki i umiejętnie rozbija ataki rywala.

12
5
4
1
11
85'
82'

Raków rozgrywa piłkę na połowie Widzewa. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

11
8
2
3
78'

Kolejny strzał na bramkę Widzewa. Tym razem z wykonaniu Gutkovskisa. Uderzenie dobrze zablokował Martin Kreuzriegler.

8
6
4
10
76'

Po dośrodkowaniu w pole karne Widzewa niecelnie główkował Zoran Arsenić.

4
4
4
3
8
74'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
2
9
1
2
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
3
1
1
70'

Zza pola karnego strzelał Jordi Sanchez. Piłka przeleciała obok bramki Rakowa.

4
8
3
3
4
65'
64'

Z dystansu minimalnie nieclenie strzelał Ivi Lopez.

3
4
4
6
12
63'
63'
62'

Po dograniu w pole karne od Nowaka z kilku metrów z pierwszej piłki niecelnie strzelił Ivi Lopez.

2
1
5
3
8
56'

Jordi Sanchez strzelał z ostrego kąta. Uderzenie zostało zablokowane, ale Widzew będzie miał jeszcze rzut rożny.

3
5
2
1
4
52'

Po prostopadłym podaniu Ivi Lopez z kilku metrów skierował piłkę do bramki Widzewa. Był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

8
8
6
6
20
48'

Gra wznowiona. Nie ma rzutu karnego.

12
3
4
3
17
47'

W polu karnym Widzewa padł Ivi Lopez. Trwa analiza VAR.

6
1
3
2
3
czas Druga połowa
46'
45'

Doliczone dwie minuty.

2
2
3
2
2
44'

Ivi Lopez dogrywał w pole karne Widzewa. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

6
4
4
5
40'

I znów groźnie pod bramką Widzewa. Dobrze w bramce spisał się Henrich Ravas, który efektownie obronił strzał Kuna.

9
3
4
3
5
39'

Gra się wyrównała. Aktualnie przy piłce goście.

10
9
3
1
3
35'

Wiktor Długosz dograł ze skrzydła tuż przed bramkę Widzewa. Nabiegający na piłkę Patryk Kun oddał minimalnie niecelne uderzenie.

8
3
4
4
8
32'

Sędzia uznał, że nie było faulu Frana Tudora. Gramy dalej.

19
9
1
4
11
31'

Sędzia ogląda sytuację.

10
4
5
1
4
30'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Fran Tudor faulował rywala.

5
2
2
1
2
29'

Spore zamieszanie na połowie Rakowa. Najpierw źle w piłkę trafił bramkarz Rakowa i stracił piłkę, do której dopadł Łukasz Zjawiński. Naciskany przez Frana Tudora oddał niecelny strzał.

4
5
4
1
4
26'

Widzew rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gospodarze starają się oddalić grę od własnego pola karnego.

3
3
7
2
23'

Kolejna świetna okazja dla Rakowa! Po znakomitym prostopadłym podaniu Ivi Lopeza Fabian Piasecki w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok bramki Widzewa!

10
3
7
4
4
20'

Raków szuka swojej okazji na gola. Gra toczy się na połowie Widzewa.

17
11
2
1
4
16'
Raków Częstochowa
8
6
5
2
7
15'

Zamieszanie przed bramką Widzewa po dograniu Ivi Lopeza. Będzie rzut rożny dla gości.

11
7
3
3
4
13'

Ładne dośrodkowanie Patryka Kuna w pole karne Widzewa. Niecelnie główkował Fabian Piasecki.

3
3
4
3
12'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

2
2
1
9'

Jordi Sanchez chciał przelobować bramkarza Rakowa. Oddał jednak niecelny strzał.

3
4
2
1
5'

Ivi Lopez znakomicie dograł do Władysława Koczerhina. Ten jednak z kilku metrów oddał niecelny strzał. Świetna okazja dla gości.

4
2
1
3
4
4'

Jeszcze jeden strzał na bramkę Rakowa. Uderzenie zablokowane.

4
3'

Z rzutu wolnego strzelał Juliusz Letniowski. Piłka odbiła się od muru. Po chwili jeszcze dobitka, po której dobrze interweniował Vladan Kovacević.

2
1
1
1
2'
4
4
4
7
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
2
2
16:43

- Takie mecze na pewno są inne, niż te przy mniejszej publice. Każdy z zawodników chce brać udział w takich starciach - mówi trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun przed spotkaniem 11. kolejki PKO Ekstraklasy z Widzewem w Łodzi.

2
1
16:43

- W niedzielę zderzą się dwa systemy i trzeba znaleźć przewagę w danej konfiguracji - mówi trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. Jego zespół w 11. kolejce PKO Ekstraklasy zagra u siebie z Rakowem Częstochowa.