(0:0)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Koniec! Tylko bezbramkowy remis w starciu Lecha z Legią. Gwizdy kibiców Kolejorza.

8
10
3
3
12
90+9'

Na spalonym Skóraś po dośrodkowaniu Murawskiego.

6
8
4
7
4
90+8'

Legia wyszła z kontrą za sprawą Kapustki, po chwili Kramer wywalczył rzut wolny w środkowej strefie. Kradną czas przyjezdni.

14
8
5
4
20
90+6'

Fatalna pomyłka legionistów i Szymczak miał piłkę w polu karnym. Chciał jeszcze podawać do Skórasia, ale zostawił nogę Rose i przeciął to zagranie!

17
9
4
13
24
90+5'

Citaiszwili centrował z prawej flanki, ale strzał Milicia okazał się zbyt lekki.

12
8
8
8
13
90+4'

Oblężenie bramki Legii. Rozpaczliwa obrona w wykonaniu gości.

28
11
3
5
10
90+2'

Centrostrzał Pereiry... niewiele brakowało, a dostałby piłkę za kołnierz Tobiasz. Futbolówką musnęła poprzeczkę.

9
8
3
5
4
90+1'

Dagerstal faulował Johanssona w polu karnym Legii. Obrońca gości nie podnosi się z murawy.

4
4
8
5
9
90+1'

Rzut rożny dla Lecha, dośrodkowanie Douglasa, ale ponownie radzą sobie legioniści.

6
4
2
2
4
90'

Sędzia dolicza minimum osiem minut!

12
6
3
1
3
89'

Piłkę meczową miał na nodze Skóraś! Ależ pudło z jedenastu metrów. A wszystko poprzedziło kapitalne podanie Murawskiego i odegranie Douglasa.

9
7
5
11
9
87'

Sędzia przekazał uwagi delegatowi. Mecz został wznowiony.

12
2
2
4
6
86'
2
3
3
2
4
87'

Sporo przedmiotów poleciało w kierunku bramkarza Legii.

11
4
4
1
21
86'

Butelka z piwem rzucona w stronę Tobiasza. Mecz przerwany.

9
5
5
4
21
84'

Citaiszwili przewrócił się tuż przed polem karnym Legii, jednak sędzia pokazał, że nie było tam faulu.

6
3
4
2
5
83'

Szymczak doszedł do strzału głową na piątym metrze, ale zdecydowanie zabrakło mu precyzji.

3
1
4
2
1
82'
5
2
2
2
2
81'

Jeszcze z pretensjami do sędziego ruszył Mladenović. Niewiele brakowało, a i on dostałby drugą żółtą kartkę. Musi uważać Serb.

10
7
2
3
9
81'

Wylatuje z boiska Jędrzejczyk, Legia kończy w dziesiątkę! Zbyt agresywnie zaatakował Ishaka przy linii bocznej!

23
14
4
5
7
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
22
13
3
4
5
79'
79'
77'

Kwekweskiri w tempo do wbiegającego w pole karne Douglasa, lecz pierwszy kontakt z piłką był kluczowy i okazał się zły. Łapie Tobiasz.

1
1
2
2
3
77'

35 410 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

8
4
2
3
3
76'

Bardzo mocne dośrodkowanie Mladenovicia, ale na przedpolu bez zarzutu interweniuje Bednarek. Przy okazji zdemolowany przez własnego bramkarza został Karlstrom.

3
2
2
1
1
73'

Dobra centra Pereiry, ale Nawrocki wybija piłkę.

2
2
2
2
3
73'

Lech wymienia dużo podań. Legia bardzo głęboko cofnięta.

6
2
3
2
3
70'

70. minuta, a Legia wciąż bez celnego strzału.

6
8
2
3
4
69'

Dośrodkowanie Kapustki, jednak najwyżej wyskoczył Milić i wyjaśnił sytuację.

6
4
1
1
4
68'

Zablokowany strzał Carlitosa. Legia ma rzut rożny.

2
2
1
2
3
68'
68'
67'

Tymczasem na trybunach fajerwerki.

3
4
2
1
2
67'

Mladenović miał trochę przestrzeni - centra niedokładne. Po chwili Wszołek - to samo. Mnóstwo niedokładności w grze Legii.

2
4
3
2
3
66'

Ależ kapitalnie złożył się do strzału z woleja Baku! To było ponad trzydzieści metrów i piłka przeleciała tuż obok bramki!

3
2
1
2
3
65'
64'

Niezbyt dużo pozytywnego dzieje się na boisku. Mało jest jakości czysto piłkarskiej. Sama walka w takim meczu to trochę mało.

1
3
1
1
4
61'

Ponownie koszmarnie zepsuli kontratak gospodarze. To była przewaga liczebna, ale Afonso Sousa wybrał źle, za lekko podawał do Skórasia, zdążyli wrócić przyjezdni.

4
3
1
1
5
61'

Godzina gry za nami. Lech przeważa, jednak nie przekłada się to na stwarzane sytuacje. Brakuje konkretów.

5
1
1
2
5
59'

Mladenović miał mnóstwo miejsca z lewej strony, lecz zacentrował prosto do koszyczka Bednarka.

3
2
1
2
3
58'

Velde wycięty równo z trawą przy linii bocznej.

3
1
1
1
4
58'
11
7
2
3
6
56'

Tym razem Kwekweskiri z rzutu rożnego, ale ponownie nie było z tego większego zagrożenia.

5
2
2
1
5
55'

Świetne dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego. Poszybował Milić, ale nie trafił w piłkę. Wszołek na rzut rożny.

4
2
1
2
2
53'
5
5
1
3
1
52'

Amaral padł na murawę i wskazał, że konieczna będzie zmiana.

3
3
2
2
8
50'

Kwekweskiri dostrzegł wysuniętego przez własną bramkę Tobiasza, jednak próba lobu okazała się kiepska.

1
2
1
3
1
50'

Wrzutka Douglasa z rzutu rożnego i pewnie łapie futbolówkę Tobiasz.

4
1
1
1
2
49'

Zaskakujący strzał z rzutu wolnego z ponad trzydziestu metrów oddał Kwekweskiri. Zaskoczony Tobiasz odbija piłkę w ostatniej chwili.

6
3
1
2
3
48'

Napastnik Lecha grać będzie z opatrunkiem na głowie.

3
2
2
1
2
47'

Ishak jest opatrywany przez medyków.

1
3
2
3
4
46'

Ishak sprowadzony do parteru przez Nawrockiego, zbyt agresywnie zaatakował go łokciem. Kolejna kartka dla zawodnika Legii.